|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X65 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini gaming pc έχει ισχυρή επεκτασιμότητα και μπορεί να επιτύχει περισσότερες λειτουργίες εγκαθιστώντας διάφορα plugins. Η απόδοση του soft router μπορεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες σας και η ταχύτητα επεξεργασίας μπορεί να βελτιωθεί επιλέγοντας ισχυρότερο υλικό.Είναι εξοπλισμένο με 8GB LPDDR4X RAM και υψηλής απόδοσης SSD, τα οποία μπορούν να αναβαθμιστούν αυτόνομα, επιτρέποντας το άνοιγμα πολλαπλών καρτελών στον περιηγητή χωρίς καθυστέρηση, βελτιώνοντας δραματικά την αποδοτικότητα εργασίας. Επιπλέον, το κόστος του είναι σχετικά χαμηλό. Σε σύγκριση με ακριβούς επιτραπέζιους υπολογιστές gaming, οι soft routers μπορούν να κατασκευαστούν χρησιμοποιώντας παλιούς υπολογιστές, κάτι που είναι οικονομικά αποδοτικό και φιλικό προς το περιβάλλον.
Το μέγεθος αυτού του κεντρικού υπολογιστή router είναι 75x75x52mm, με το γυμνό μηχάνημα να ζυγίζει περίπου 1000g. Η συσκευασία χωρίς τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 300g, και η συσκευασία με τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 400g. Έχει μεταλλικό σώμα και πλαστικό κάλυμμα. Η θερμοκρασία λειτουργίας είναι -20 °C~+60 °C, και η υγρασία λειτουργίας είναι 5%~90%.
| Επεξεργαστής | Ενσωματωμένος επεξεργαστής Intel Jasper Lake Series N5105/N6005 |
| TPM2.0 | Ενσωματωμένο TPM2.0 στον επεξεργαστή, προαιρετικό εξωτερικό TPM2.0 |
| RAM | 1*Ενσωματωμένη μνήμη LPDDR4x, έως 16GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, υποστηρίζει 4096x2160@60Hz |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2242 (πρωτόκολλο NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| Θύρα I/O | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C (Είσοδος τροφοδοσίας), 1*Υποδοχή κάρτας TF, 1*Κουμπί λειτουργίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | DC 12V 2.5A |
| Υλικό | Μεταλλικό σώμα με πλαστικό κάλυμμα |
| Μέγεθος | 75mm*75mm*52mm |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Υγρασία αποθήκευσης | 5% ~ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το mini PC είναι εξοπλισμένο με τετραπύρηνο επεξεργαστή Intel Celeron N5105 με οκτώ νήματα, με ταχύτητα έως 2.9GHz, διαδικασία 10nm, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αθόρυβο σχεδιασμό, με σταθερές δυνατότητες επεξεργασίας υπολογιστών, εικόνας και ήχου, μπορεί εύκολα να διαχειριστεί πολλαπλές εργασίες.
![]()
Το μέγεθος αυτού του κεντρικού υπολογιστή router είναι 75x75x52mm, με το γυμνό μηχάνημα να ζυγίζει περίπου 1000g. Η συσκευασία χωρίς τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 300g, και η συσκευασία με τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 400g. Έχει μεταλλικό σώμα και πλαστικό κάλυμμα.
![]()
Το router mini PC είναι ικανό να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί να ανταποκριθεί άνετα στις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X65 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini gaming pc έχει ισχυρή επεκτασιμότητα και μπορεί να επιτύχει περισσότερες λειτουργίες εγκαθιστώντας διάφορα plugins. Η απόδοση του soft router μπορεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες σας και η ταχύτητα επεξεργασίας μπορεί να βελτιωθεί επιλέγοντας ισχυρότερο υλικό.Είναι εξοπλισμένο με 8GB LPDDR4X RAM και υψηλής απόδοσης SSD, τα οποία μπορούν να αναβαθμιστούν αυτόνομα, επιτρέποντας το άνοιγμα πολλαπλών καρτελών στον περιηγητή χωρίς καθυστέρηση, βελτιώνοντας δραματικά την αποδοτικότητα εργασίας. Επιπλέον, το κόστος του είναι σχετικά χαμηλό. Σε σύγκριση με ακριβούς επιτραπέζιους υπολογιστές gaming, οι soft routers μπορούν να κατασκευαστούν χρησιμοποιώντας παλιούς υπολογιστές, κάτι που είναι οικονομικά αποδοτικό και φιλικό προς το περιβάλλον.
Το μέγεθος αυτού του κεντρικού υπολογιστή router είναι 75x75x52mm, με το γυμνό μηχάνημα να ζυγίζει περίπου 1000g. Η συσκευασία χωρίς τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 300g, και η συσκευασία με τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 400g. Έχει μεταλλικό σώμα και πλαστικό κάλυμμα. Η θερμοκρασία λειτουργίας είναι -20 °C~+60 °C, και η υγρασία λειτουργίας είναι 5%~90%.
| Επεξεργαστής | Ενσωματωμένος επεξεργαστής Intel Jasper Lake Series N5105/N6005 |
| TPM2.0 | Ενσωματωμένο TPM2.0 στον επεξεργαστή, προαιρετικό εξωτερικό TPM2.0 |
| RAM | 1*Ενσωματωμένη μνήμη LPDDR4x, έως 16GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, υποστηρίζει 4096x2160@60Hz |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2242 (πρωτόκολλο NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| Θύρα I/O | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C (Είσοδος τροφοδοσίας), 1*Υποδοχή κάρτας TF, 1*Κουμπί λειτουργίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | DC 12V 2.5A |
| Υλικό | Μεταλλικό σώμα με πλαστικό κάλυμμα |
| Μέγεθος | 75mm*75mm*52mm |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Υγρασία αποθήκευσης | 5% ~ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το mini PC είναι εξοπλισμένο με τετραπύρηνο επεξεργαστή Intel Celeron N5105 με οκτώ νήματα, με ταχύτητα έως 2.9GHz, διαδικασία 10nm, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αθόρυβο σχεδιασμό, με σταθερές δυνατότητες επεξεργασίας υπολογιστών, εικόνας και ήχου, μπορεί εύκολα να διαχειριστεί πολλαπλές εργασίες.
![]()
Το μέγεθος αυτού του κεντρικού υπολογιστή router είναι 75x75x52mm, με το γυμνό μηχάνημα να ζυγίζει περίπου 1000g. Η συσκευασία χωρίς τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 300g, και η συσκευασία με τον προσαρμογέα ζυγίζει περίπου 400g. Έχει μεταλλικό σώμα και πλαστικό κάλυμμα.
![]()
Το router mini PC είναι ικανό να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί να ανταποκριθεί άνετα στις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
![]()
![]()
![]()
![]()