|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X74 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Intel Core Mini PC είναι ένας μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης. Υποστηρίζει προαιρετικούς επεξεργαστές Intel Core i5-1240P/i7-1260P/i9-12900H με μνήμη DDR4, παρέχοντας εξαιρετική υπολογιστική ισχύ και δυνατότητες πολλαπλών εργασιών.Το Mini PC υποστηρίζει επίσης αναπαραγωγή βίντεο υψηλής ευκρίνειας και ομαλή εμπειρία πολυμέσων. Εξοπλισμένο με ισχυρή ενσωματωμένη κάρτα γραφικών και αποκωδικοποιητή ήχου, είναι ικανό να επεξεργάζεται αρχεία βίντεο και ήχου υψηλής ευκρίνειας, επιτρέποντάς σας να απολαύσετε μια πιο ρεαλιστική και συγκλονιστική εμπειρία ψυχαγωγίας. Επιπλέον, το mini PC έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αθόρυβο σχεδιασμό που εξοικονομεί ενέργεια και διατηρεί αθόρυβη λειτουργία. Χρησιμοποιεί ένα προηγμένο σύστημα ψύξης για να διασφαλίσει σταθερή θερμοκρασία κατά τη λειτουργία υπό υψηλό φορτίο.
Λεπτομέρειες Intel Mini PC:
Λεπτομέρειες Intel Mini PC
| Κάρτα Γραφικών | Intel Iris Xe Graphics eligible, 1.30 GHz |
| Μνήμη | 2*DDR4 SODIMM, Μέγιστο έως 64GB |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 ιντσών HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, υποστήριξη wake-on LAN, PXE boot. |
| Επέκταση | 1*M.2 2230 Slot (υποστηρίζει Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6), μητρική πλακέτα επεκτάσιμη 2*RS232 (COM1 προαιρετικό RS485), 2*USB2.0 pins |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Είσοδος/Έξοδος Ήχου, 1*TYPE-C (Υποστηρίζει Thunderbolt 4), 1*Κουμπί τροφοδοσίας, 1*DP, 1*DC |
| Τροφοδοσία | 1*DC, Υποστηρίζει 12-19V, Είσοδος Τροφοδοσίας 60W-90W |
| Μέγεθος | 175mm*128mm*45mm |
| Βάρος | Περίπου 0.5kg |
| Υλικό | PVC |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζια και επιτοίχια |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 10%~90% @30°C (χωρίς συμπύκνωση) |
| Intel Mini PC Core Processor: | Το Intel mini PC διαθέτει επεξεργαστή 12ης γενιάς Core I9-12900H με 12 πυρήνες και 16 νήματα, και η συχνότητα turbo φτάνει τα 4.40GHz. Είναι ισχυρό με υψηλή απόδοση σε πολλαπλές εργασίες. |
Αυτό το mini PC διαθέτει 2* SODIMM DDR4 RAM, μέγιστο έως 64GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD και 1* 2.5" SATA σκληρό δίσκο.
![]()
Είναι εξοπλισμένο με κάρτα γραφικών Intel Iris Xe υψηλής απόδοσης, βοηθώντας στην αποτελεσματική εργασία και μελέτη, απελευθερώνοντας πλήρως τις δυνατότητες.
![]()
Το mini computer είναι εξοπλισμένο με θύρες 2*HDMI 2.0 και 1*DP 1.4, οι οποίες μπορούν να υποστηρίξουν τριπλή οθόνη 4K HD. Με ποιότητα εικόνας εξαιρετικά υψηλής ευκρίνειας, αποκαθιστά την πραγματική εικόνα.
![]()
Αυτό το Intel Core mini PC είναι εξοπλισμένο με ψυγείο από καθαρό χαλκό και μεγάλο ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου, είναι ικανό να αποβάλλει τη θερμότητα πιο αθόρυβα, γρήγορα και σταθερά για να διατηρεί το σώμα σε κανονική θερμοκρασία.
![]()
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X74 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Intel Core Mini PC είναι ένας μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης. Υποστηρίζει προαιρετικούς επεξεργαστές Intel Core i5-1240P/i7-1260P/i9-12900H με μνήμη DDR4, παρέχοντας εξαιρετική υπολογιστική ισχύ και δυνατότητες πολλαπλών εργασιών.Το Mini PC υποστηρίζει επίσης αναπαραγωγή βίντεο υψηλής ευκρίνειας και ομαλή εμπειρία πολυμέσων. Εξοπλισμένο με ισχυρή ενσωματωμένη κάρτα γραφικών και αποκωδικοποιητή ήχου, είναι ικανό να επεξεργάζεται αρχεία βίντεο και ήχου υψηλής ευκρίνειας, επιτρέποντάς σας να απολαύσετε μια πιο ρεαλιστική και συγκλονιστική εμπειρία ψυχαγωγίας. Επιπλέον, το mini PC έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αθόρυβο σχεδιασμό που εξοικονομεί ενέργεια και διατηρεί αθόρυβη λειτουργία. Χρησιμοποιεί ένα προηγμένο σύστημα ψύξης για να διασφαλίσει σταθερή θερμοκρασία κατά τη λειτουργία υπό υψηλό φορτίο.
Λεπτομέρειες Intel Mini PC:
Λεπτομέρειες Intel Mini PC
| Κάρτα Γραφικών | Intel Iris Xe Graphics eligible, 1.30 GHz |
| Μνήμη | 2*DDR4 SODIMM, Μέγιστο έως 64GB |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 ιντσών HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, υποστήριξη wake-on LAN, PXE boot. |
| Επέκταση | 1*M.2 2230 Slot (υποστηρίζει Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6), μητρική πλακέτα επεκτάσιμη 2*RS232 (COM1 προαιρετικό RS485), 2*USB2.0 pins |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Είσοδος/Έξοδος Ήχου, 1*TYPE-C (Υποστηρίζει Thunderbolt 4), 1*Κουμπί τροφοδοσίας, 1*DP, 1*DC |
| Τροφοδοσία | 1*DC, Υποστηρίζει 12-19V, Είσοδος Τροφοδοσίας 60W-90W |
| Μέγεθος | 175mm*128mm*45mm |
| Βάρος | Περίπου 0.5kg |
| Υλικό | PVC |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζια και επιτοίχια |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 10%~90% @30°C (χωρίς συμπύκνωση) |
| Intel Mini PC Core Processor: | Το Intel mini PC διαθέτει επεξεργαστή 12ης γενιάς Core I9-12900H με 12 πυρήνες και 16 νήματα, και η συχνότητα turbo φτάνει τα 4.40GHz. Είναι ισχυρό με υψηλή απόδοση σε πολλαπλές εργασίες. |
Αυτό το mini PC διαθέτει 2* SODIMM DDR4 RAM, μέγιστο έως 64GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD και 1* 2.5" SATA σκληρό δίσκο.
![]()
Είναι εξοπλισμένο με κάρτα γραφικών Intel Iris Xe υψηλής απόδοσης, βοηθώντας στην αποτελεσματική εργασία και μελέτη, απελευθερώνοντας πλήρως τις δυνατότητες.
![]()
Το mini computer είναι εξοπλισμένο με θύρες 2*HDMI 2.0 και 1*DP 1.4, οι οποίες μπορούν να υποστηρίξουν τριπλή οθόνη 4K HD. Με ποιότητα εικόνας εξαιρετικά υψηλής ευκρίνειας, αποκαθιστά την πραγματική εικόνα.
![]()
Αυτό το Intel Core mini PC είναι εξοπλισμένο με ψυγείο από καθαρό χαλκό και μεγάλο ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου, είναι ικανό να αποβάλλει τη θερμότητα πιο αθόρυβα, γρήγορα και σταθερά για να διατηρεί το σώμα σε κανονική θερμοκρασία.
![]()
![]()
![]()