|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X31G |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron J6412 4 πυρήνων/4 νημάτων με 1.5 MB L2 Cache, λιθογραφία 10nm και TDP 10W για ισχυρή απόδοση.
Ως βιομηχανικός υπολογιστής Intel Celeron, είναι πιο σταθερός από τους συνηθισμένους υπολογιστές. Για παράδειγμα, ο υπολογιστής σε ΑΤΜ είναι βιομηχανικός υπολογιστής. Ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής μας υποστηρίζει τη ρύθμιση Επαναφοράς απώλειας τροφοδοσίας AC (Αυτόματη Τροφοδοσία), αφύπνιση μέσω LAN. Και έχει το πλεονέκτημα της μακροχρόνιας λειτουργίας, της εξοικονόμησης ενέργειας και του μικρού όγκου. Ο ανεμπόδιστος μίνι βιομηχανικός υπολογιστής μας με πλούσια διεπαφή είναι ένας υπολογιστής προσαρμοσμένος για τη βιομηχανία.
Επιπλέον, ο ανεμπόδιστος βιομηχανικός υπολογιστής Intel Celeron είναι εξοπλισμένος μεεπεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου, η πρόσοψη του τραπεζιού με σχήμα πλέγματος, κλειστή μονοκόμματη χύτευση, σώμα και ψύκτρα, είτε πρόκειται για περιβάλλον υψηλής δόνησης, περιβάλλον σκόνης, περιβάλλον υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας, μπορεί επίσης να προσαρμοστεί καλά και να λειτουργεί σταθερά.
Συνοπτικά, αυτός ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής δεν είναι απλώς ένας συνηθισμένος υπολογιστής, αλλά έχει πιο σταθερή απόδοση και καλύπτει ευρύτερες ανάγκες. όπως για ΑΤΜ, έλεγχο πρόσβασης, ψηφιακές πινακίδες, θήκες KIOSK και ιατρική περίθαλψη, κ.λπ.
| Επεξεργαστής | Intel Celeron J6412, 4 Πυρήνες, 4 Νήματα, 1.5 MB L2 Cache, 10W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 2*RTL8111H Gigabit Ethernet, υποστηρίζει wake-on LAN και PXE boot |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, έως 16G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NGFF 2280 SSD, 1*SATA SSD/HDD 6GB/S (Ολόκληρο το μηχάνημα δεν υποστηρίζει σκληρό δίσκο 2.5 ιντσών) |
| Διεπαφή I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*RS232 COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*SPK/MIC, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2, Υποστηρίζει μονάδα WIFI/Bluetooth, |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V5A |
| Μέγεθος/Βάρος | 180*128*55 mm/Περίπου 1.2 Kg |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζια και επιτοίχια τοποθέτηση |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -10℃ έως +60℃, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃, Υγρασία Αποθήκευσης: 5%~95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός ανεμπόδιστος υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με 2*Gigabit Ethernet θύρες, οι οποίες μπορούν να είναι εισερχόμενες και εξερχόμενες ταυτόχρονα. Φέρει επίσης 2*RS232 COM θύρες, οι οποίες μπορούν να προσαρμοστούν ευέλικτα σε συσκευές με διαφορετικούς ρυθμούς.
![]()
Διαθέτει επίσης 1*VGA και 1*HDMI διεπαφές, οι οποίες υποστηρίζουν σύγχρονη ή ασύγχρονη διπλή οθόνη. Αυτό καθιστά δυνατή το άνοιγμα πολλαπλών λειτουργικών συστημάτων ταυτόχρονα, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα λειτουργίας.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής ελέγχου, με ισχυρή υποστήριξη υλικού, είναι πιο σταθερός από τους συνηθισμένους υπολογιστές και έχει ισχυρότερη ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον. Μπορεί να λειτουργεί κανονικά ακόμη και σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα όπως βιομηχανική σκόνη, υψηλή θερμοκρασία και δόνηση.![]()
Αυτός ο βιομηχανικός ανεμπόδιστος υπολογιστής Intel Celeron με δυνατότητα συνεχούς λειτουργίας όλες τις καιρικές συνθήκες, σε ασταθές περιβάλλον μπορεί επίσης να λειτουργεί σταθερά, το οποίο μπορεί να καλύψει όλες τις ανάγκες λειτουργίας εμπορικού, βιομηχανικού αυτοματισμού, μη επανδρωμένου και άλλου εξοπλισμού.![]()
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X31G |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron J6412 4 πυρήνων/4 νημάτων με 1.5 MB L2 Cache, λιθογραφία 10nm και TDP 10W για ισχυρή απόδοση.
Ως βιομηχανικός υπολογιστής Intel Celeron, είναι πιο σταθερός από τους συνηθισμένους υπολογιστές. Για παράδειγμα, ο υπολογιστής σε ΑΤΜ είναι βιομηχανικός υπολογιστής. Ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής μας υποστηρίζει τη ρύθμιση Επαναφοράς απώλειας τροφοδοσίας AC (Αυτόματη Τροφοδοσία), αφύπνιση μέσω LAN. Και έχει το πλεονέκτημα της μακροχρόνιας λειτουργίας, της εξοικονόμησης ενέργειας και του μικρού όγκου. Ο ανεμπόδιστος μίνι βιομηχανικός υπολογιστής μας με πλούσια διεπαφή είναι ένας υπολογιστής προσαρμοσμένος για τη βιομηχανία.
Επιπλέον, ο ανεμπόδιστος βιομηχανικός υπολογιστής Intel Celeron είναι εξοπλισμένος μεεπεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου, η πρόσοψη του τραπεζιού με σχήμα πλέγματος, κλειστή μονοκόμματη χύτευση, σώμα και ψύκτρα, είτε πρόκειται για περιβάλλον υψηλής δόνησης, περιβάλλον σκόνης, περιβάλλον υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας, μπορεί επίσης να προσαρμοστεί καλά και να λειτουργεί σταθερά.
Συνοπτικά, αυτός ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής δεν είναι απλώς ένας συνηθισμένος υπολογιστής, αλλά έχει πιο σταθερή απόδοση και καλύπτει ευρύτερες ανάγκες. όπως για ΑΤΜ, έλεγχο πρόσβασης, ψηφιακές πινακίδες, θήκες KIOSK και ιατρική περίθαλψη, κ.λπ.
| Επεξεργαστής | Intel Celeron J6412, 4 Πυρήνες, 4 Νήματα, 1.5 MB L2 Cache, 10W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 2*RTL8111H Gigabit Ethernet, υποστηρίζει wake-on LAN και PXE boot |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, έως 16G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NGFF 2280 SSD, 1*SATA SSD/HDD 6GB/S (Ολόκληρο το μηχάνημα δεν υποστηρίζει σκληρό δίσκο 2.5 ιντσών) |
| Διεπαφή I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*RS232 COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*SPK/MIC, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2, Υποστηρίζει μονάδα WIFI/Bluetooth, |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V5A |
| Μέγεθος/Βάρος | 180*128*55 mm/Περίπου 1.2 Kg |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζια και επιτοίχια τοποθέτηση |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -10℃ έως +60℃, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃, Υγρασία Αποθήκευσης: 5%~95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός ανεμπόδιστος υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με 2*Gigabit Ethernet θύρες, οι οποίες μπορούν να είναι εισερχόμενες και εξερχόμενες ταυτόχρονα. Φέρει επίσης 2*RS232 COM θύρες, οι οποίες μπορούν να προσαρμοστούν ευέλικτα σε συσκευές με διαφορετικούς ρυθμούς.
![]()
Διαθέτει επίσης 1*VGA και 1*HDMI διεπαφές, οι οποίες υποστηρίζουν σύγχρονη ή ασύγχρονη διπλή οθόνη. Αυτό καθιστά δυνατή το άνοιγμα πολλαπλών λειτουργικών συστημάτων ταυτόχρονα, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα λειτουργίας.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής ελέγχου, με ισχυρή υποστήριξη υλικού, είναι πιο σταθερός από τους συνηθισμένους υπολογιστές και έχει ισχυρότερη ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον. Μπορεί να λειτουργεί κανονικά ακόμη και σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα όπως βιομηχανική σκόνη, υψηλή θερμοκρασία και δόνηση.![]()
Αυτός ο βιομηχανικός ανεμπόδιστος υπολογιστής Intel Celeron με δυνατότητα συνεχούς λειτουργίας όλες τις καιρικές συνθήκες, σε ασταθές περιβάλλον μπορεί επίσης να λειτουργεί σταθερά, το οποίο μπορεί να καλύψει όλες τις ανάγκες λειτουργίας εμπορικού, βιομηχανικού αυτοματισμού, μη επανδρωμένου και άλλου εξοπλισμού.![]()
![]()
![]()