| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26G J1900 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το βιομηχανικό mini PC χωρίς ανεμιστήρα τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron Τετραπύρηνος τεσσάρων νημάτων pεπεξεργαστή J1900 με βασική συχνότητα έως 2.00 GHz, συχνότητα burst έως 2.42 GHz με 2 MB L2 Cache και 10W TDP, ο οποίος έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και ισχυρή απόδοση για να καλύψει τις ανάγκες ενός αριθμού πεδίων βιομηχανικού ελέγχου.
Το PC χωρίς ανεμιστήρα με πλούσιες διεπαφές, όπως 3*RS232 COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA και 8*θύρες USB, είναι ιδανικό για βιομηχανικές τοποθεσίες, εμπορικές εφαρμογές ή όλους τους τύπους βιομηχανικών εφαρμογών, οι οποίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε ψηφιακές πινακίδες, ασφάλεια δικτύων, παρακολούθηση ασφαλείας, μεταφορές και άλλους τομείς.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 4 πυρήνων 4 νημάτων, βασική συχνότητα 2.00 GHz, 2 MB L2 Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700 |
| Ethernet | 2*Realtek RTL8111E LAN; 1*MINI PCIE, υποστηρίζει ασύρματα δίκτυα και μονάδα 3G/4G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*2.5 ιντσών SATA3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Μνήμη | 1*DDR3L, 1333/1600 RAM, 1.35V, έως 8GB |
| Διεπαφή I/O | 7*USB2.0; 1*USB3.0; 3*RS232 COM (υποστηρίζει 5V/12V); 1*Έξοδος Ήχου; 1*Είσοδος Ήχου; 2*Ενδείξεις; 1*HDMI; 1*VGA; 1*DC; 1*Κουμπί Τροφοδοσίας; 2*LAN |
| Διεπαφή Οθόνης | 1*HDMI, 1*VGA, υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V3A |
| Περιβάλλον Εργασίας | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0°C~50°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C~80°C, Σχετική Υγρασία: 10%~90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένο με επεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου, είναι πιο σταθερό από τους συνηθισμένους υπολογιστές και έχει ισχυρότερη ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον. Είτε πρόκειται για περιβάλλον υψηλής δόνησης, περιβάλλον σκόνης, περιβάλλον υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας, μπορεί επίσης να προσαρμοστεί καλά, και 7*24H λειτουργία όλο το εικοσιτετράωρο.
![]()
Το βιομηχανικό PC χωρίς ανεμιστήρα με μνήμη 1*DDR3L, 1.35V υψηλής συχνότητας, έως 8GB και σκληρό δίσκο στερεάς κατάστασης 1*2.5 ιντσών SATA3.0, 1*mSATA SSD υψηλής ταχύτητας, βελτιώνει σε όλες τις πτυχές του υπολογιστή την ταχύτητα απόκρισης και την ταχύτητα επεξεργασίας, για να καλύψει τις ανάγκες της βιομηχανίας και άλλων περιβαλλόντων.
![]()
Το Celeron PC χωρίς ανεμιστήρα διαθέτει 1*HDMI HD διεπαφή και 1*VGA διεπαφή βίντεο, η οποία μπορεί να υποστηρίξει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης.
![]()
Το PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένο με επεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου και σχεδιασμό απαγωγής θερμότητας από μεταλλικό φύλλο χωρίς ανεμιστήρα, ο οποίος υποστηρίζει σταθερή λειτουργία χαμηλού θορύβου.
![]()
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26G J1900 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το βιομηχανικό mini PC χωρίς ανεμιστήρα τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron Τετραπύρηνος τεσσάρων νημάτων pεπεξεργαστή J1900 με βασική συχνότητα έως 2.00 GHz, συχνότητα burst έως 2.42 GHz με 2 MB L2 Cache και 10W TDP, ο οποίος έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και ισχυρή απόδοση για να καλύψει τις ανάγκες ενός αριθμού πεδίων βιομηχανικού ελέγχου.
Το PC χωρίς ανεμιστήρα με πλούσιες διεπαφές, όπως 3*RS232 COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA και 8*θύρες USB, είναι ιδανικό για βιομηχανικές τοποθεσίες, εμπορικές εφαρμογές ή όλους τους τύπους βιομηχανικών εφαρμογών, οι οποίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε ψηφιακές πινακίδες, ασφάλεια δικτύων, παρακολούθηση ασφαλείας, μεταφορές και άλλους τομείς.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 4 πυρήνων 4 νημάτων, βασική συχνότητα 2.00 GHz, 2 MB L2 Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700 |
| Ethernet | 2*Realtek RTL8111E LAN; 1*MINI PCIE, υποστηρίζει ασύρματα δίκτυα και μονάδα 3G/4G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*2.5 ιντσών SATA3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Μνήμη | 1*DDR3L, 1333/1600 RAM, 1.35V, έως 8GB |
| Διεπαφή I/O | 7*USB2.0; 1*USB3.0; 3*RS232 COM (υποστηρίζει 5V/12V); 1*Έξοδος Ήχου; 1*Είσοδος Ήχου; 2*Ενδείξεις; 1*HDMI; 1*VGA; 1*DC; 1*Κουμπί Τροφοδοσίας; 2*LAN |
| Διεπαφή Οθόνης | 1*HDMI, 1*VGA, υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V3A |
| Περιβάλλον Εργασίας | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0°C~50°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C~80°C, Σχετική Υγρασία: 10%~90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένο με επεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου, είναι πιο σταθερό από τους συνηθισμένους υπολογιστές και έχει ισχυρότερη ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον. Είτε πρόκειται για περιβάλλον υψηλής δόνησης, περιβάλλον σκόνης, περιβάλλον υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας, μπορεί επίσης να προσαρμοστεί καλά, και 7*24H λειτουργία όλο το εικοσιτετράωρο.
![]()
Το βιομηχανικό PC χωρίς ανεμιστήρα με μνήμη 1*DDR3L, 1.35V υψηλής συχνότητας, έως 8GB και σκληρό δίσκο στερεάς κατάστασης 1*2.5 ιντσών SATA3.0, 1*mSATA SSD υψηλής ταχύτητας, βελτιώνει σε όλες τις πτυχές του υπολογιστή την ταχύτητα απόκρισης και την ταχύτητα επεξεργασίας, για να καλύψει τις ανάγκες της βιομηχανίας και άλλων περιβαλλόντων.
![]()
Το Celeron PC χωρίς ανεμιστήρα διαθέτει 1*HDMI HD διεπαφή και 1*VGA διεπαφή βίντεο, η οποία μπορεί να υποστηρίξει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης.
![]()
Το PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένο με επεξεργασία υλικού από κράμα αλουμινίου και σχεδιασμό απαγωγής θερμότητας από μεταλλικό φύλλο χωρίς ανεμιστήρα, ο οποίος υποστηρίζει σταθερή λειτουργία χαμηλού θορύβου.
![]()
![]()
![]()