| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 J1900 6LAN |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Πρόκειται για ένα mini PC firewall που λειτουργεί χωρίς ανεμιστήρα και διαθέτει έξι θύρες Gigabit Ethernet Intel i211. Ο δρομολογητής firewall X30 J1900 είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, υποστηρίζει μονοκάναλη μνήμη DDR3L και mSATA SSD.
Λόγω του σχεδιασμού του χωρίς ανεμιστήρα, το mini PC είναι ικανό να λειτουργεί πιο αξιόπιστα και σταθερά σε πολυμέσα, τερματικά και άλλες βιομηχανικές εφαρμογές, καλύπτοντας διάφορες απαιτήσεις σε δύσκολα περιβάλλοντα.
Αυτός ο υπολογιστής firewall με 6 θύρες LAN διαθέτει λειτουργία διαχείρισης συμπεριφοράς που μπορεί να απαγορεύσει τη λήψη εργαλείων και παιχνιδιών, να φιλτράρει καθορισμένους ιστότοπους και να παρακολουθεί λογισμικό συνομιλίας. Μέσω ρυθμίσεων ομάδας IP και ομάδας χρόνου, καθοδηγεί την ορθολογική πρόσβαση στο Διαδίκτυο και δημιουργεί πιο ευέλικτη και ανθρωποκεντρική διαχείριση. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα όπως Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense κ.λπ.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel HD Graphics |
| Υποδοχή επέκτασης | 1*Mini PCIE πλήρους μεγέθους |
| RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (Μέγιστο έως 8GB) |
| Αποθήκευση | Υποστηρίζει 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, υποστήριξη Wake on LAN |
| I/O | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC-12V |
| Διαστάσεις/Βάρος | 136mm*126mm*40mm / Περίπου 1kg |
| Εγκατάσταση | VESA |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +65℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15℃ ~ +35℃ |
| Σχετική Υγρασία | 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτό το mini PC είναι ένα ιδανικό mini PC firewall για μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες Ethernet υποστηρίζει εισαγωγή και εξαγωγή αρχείων διαμόρφωσης, φιλικό προς τον χρήστη γραφικό περιβάλλον και διεπαφή χρήστη σε σύγχρονη μορφή web, επιτρέποντας τη διαχείριση είτε από LAN είτε από WAN.
![]()
Αυτός ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες Ethernet υποστηρίζει ανεξάρτητη τροποποίηση WAN & LAN, με δυνατότητα 5 WAN για επίτευξη στοίβαξης εύρους ζώνης διαφορετικών παρόχων.
![]()
Αυτό το mini PC firewall μπορεί να χρησιμοποιηθεί για Έλεγχο Κυκλοφορίας και Έξυπνη Διανομή. Ο Έξυπνος Έλεγχος Κυκλοφορίας αναλύει τις διάφορες συνθήκες των ενεργών hosts στο δίκτυο και προσαρμόζει αυτόματα το εύρος ζώνης για να επιτύχει ορθολογική κατανομή των πόρων του δικτύου.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 J1900 6LAN |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Πρόκειται για ένα mini PC firewall που λειτουργεί χωρίς ανεμιστήρα και διαθέτει έξι θύρες Gigabit Ethernet Intel i211. Ο δρομολογητής firewall X30 J1900 είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, υποστηρίζει μονοκάναλη μνήμη DDR3L και mSATA SSD.
Λόγω του σχεδιασμού του χωρίς ανεμιστήρα, το mini PC είναι ικανό να λειτουργεί πιο αξιόπιστα και σταθερά σε πολυμέσα, τερματικά και άλλες βιομηχανικές εφαρμογές, καλύπτοντας διάφορες απαιτήσεις σε δύσκολα περιβάλλοντα.
Αυτός ο υπολογιστής firewall με 6 θύρες LAN διαθέτει λειτουργία διαχείρισης συμπεριφοράς που μπορεί να απαγορεύσει τη λήψη εργαλείων και παιχνιδιών, να φιλτράρει καθορισμένους ιστότοπους και να παρακολουθεί λογισμικό συνομιλίας. Μέσω ρυθμίσεων ομάδας IP και ομάδας χρόνου, καθοδηγεί την ορθολογική πρόσβαση στο Διαδίκτυο και δημιουργεί πιο ευέλικτη και ανθρωποκεντρική διαχείριση. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα όπως Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense κ.λπ.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel HD Graphics |
| Υποδοχή επέκτασης | 1*Mini PCIE πλήρους μεγέθους |
| RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (Μέγιστο έως 8GB) |
| Αποθήκευση | Υποστηρίζει 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, υποστήριξη Wake on LAN |
| I/O | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC-12V |
| Διαστάσεις/Βάρος | 136mm*126mm*40mm / Περίπου 1kg |
| Εγκατάσταση | VESA |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +65℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15℃ ~ +35℃ |
| Σχετική Υγρασία | 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτό το mini PC είναι ένα ιδανικό mini PC firewall για μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες Ethernet υποστηρίζει εισαγωγή και εξαγωγή αρχείων διαμόρφωσης, φιλικό προς τον χρήστη γραφικό περιβάλλον και διεπαφή χρήστη σε σύγχρονη μορφή web, επιτρέποντας τη διαχείριση είτε από LAN είτε από WAN.
![]()
Αυτός ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες Ethernet υποστηρίζει ανεξάρτητη τροποποίηση WAN & LAN, με δυνατότητα 5 WAN για επίτευξη στοίβαξης εύρους ζώνης διαφορετικών παρόχων.
![]()
Αυτό το mini PC firewall μπορεί να χρησιμοποιηθεί για Έλεγχο Κυκλοφορίας και Έξυπνη Διανομή. Ο Έξυπνος Έλεγχος Κυκλοφορίας αναλύει τις διάφορες συνθήκες των ενεργών hosts στο δίκτυο και προσαρμόζει αυτόματα το εύρος ζώνης για να επιτύχει ορθολογική κατανομή των πόρων του δικτύου.
![]()
![]()