| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 6LAN |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ο fanless firewall router mini PC με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, έξι θύρες LAN και θύρα κονσόλας, είναι μια ευέλικτη συσκευή που μπορεί να διαμορφωθεί ως firewall, δρομολογητής LAN ή WAN, συσκευή VPN, διακομιστής DHCP, διακομιστής DNS και IDS / IPS με προαιρετικά πακέτα για να προσφέρει υψηλή απόδοση.
Αυτό το firewall mini PC είναι εξαιρετικά λεπτό και φορητό, είναι 4 φορές μικρότερο από τον παραδοσιακό υπολογιστή, με υψηλότερη απόδοση και υλικό χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας (περίπου 10W) που μπορεί να εξοικονομήσει περισσότερη ενέργεια. Διαθέτει σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα και σασί από κράμα αλουμινίου, επεκτείνοντας την περιοχή ψύξης του για μεγαλύτερη ενεργειακή απόδοση και αθόρυβη λειτουργία.
Επιπλέον, όσον αφορά τη δικτύωση, το firewall PC DDR3L προσφέρει προηγμένες λειτουργίες ασφαλείας, όπως προστασία firewall, υποστήριξη VPN και γονικό έλεγχο. Παρέχει επίσης ισχυρή συνδεσιμότητα Wi-Fi με υποστήριξη διπλής ζώνης και τεχνολογία beamforming.
| Επεξεργαστής | Intel Celeron Processor J1900 τετραπύρηνος, οκτανηματικός |
| Γραφικά Επεξεργαστή | Intel HD Graphics |
| Σκληρός Δίσκος | 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD |
| Μνήμη | 1*SODIMM DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz, Μέγιστο έως 8GB |
| Ethernet | 6*1000Mbps Intel 211AT LAN, υποστήριξη wake up on LAN |
| Διεπαφή I/O | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Υποδοχή Mini PCI-E, υποστηρίζει μονάδα WiFi 3G / 4G |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 / 8 / 10, Win XP, Linux, Ubuntu, Pfsense, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC-12V |
| Σύστημα Ψύξης | Παθητική ψύξη χωρίς ανεμιστήρα |
| Σχετική Υγρασία | 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C ~ +65°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15°C ~ +35°C |
Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 με τετραπύρηνο, οκτανηματικό και μνήμη DDR3L υψηλής συχνότητας. Εγγυάται σταθερή σύνδεση στο διαδίκτυο χωρίς διακοπές και υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές με 100 έως 150 χρήστες για να καλύψει περισσότερες ανάγκες πρόσβασης στο διαδίκτυο.
![]()
Η θύρα κονσόλας με διεπαφή RJ45 μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη σύνδεση της συσκευής με έναν υπολογιστή όταν δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη διεπαφή διαμόρφωσης μέσω του δικτύου.
![]()
Το firewall διαθέτει μια λειτουργία που σας επιτρέπει να απενεργοποιήσετε τη χρήση εφαρμογών ψυχαγωγίας κατά τη διάρκεια μιας καθορισμένης χρονικής περιόδου, ενώ επιτρέπει την πρόσβαση σε εφαρμογές εκτός της καθορισμένης χρονικής περιόδου, μειώνοντας έτσι τις ανεπιθύμητες διακοπές.
![]()
Έρχεται εξοπλισμένο με σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα, εξασφαλίζοντας αθόρυβη λειτουργία και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής της συσκευής. Αυτό το χαρακτηριστικό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε περιβάλλοντα όπου η ηχορύπανση αποτελεί ανησυχία ή όπου επιθυμείται ένα αθόρυβο λειτουργικό σύστημα.
![]()
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 6LAN |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ο fanless firewall router mini PC με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, έξι θύρες LAN και θύρα κονσόλας, είναι μια ευέλικτη συσκευή που μπορεί να διαμορφωθεί ως firewall, δρομολογητής LAN ή WAN, συσκευή VPN, διακομιστής DHCP, διακομιστής DNS και IDS / IPS με προαιρετικά πακέτα για να προσφέρει υψηλή απόδοση.
Αυτό το firewall mini PC είναι εξαιρετικά λεπτό και φορητό, είναι 4 φορές μικρότερο από τον παραδοσιακό υπολογιστή, με υψηλότερη απόδοση και υλικό χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας (περίπου 10W) που μπορεί να εξοικονομήσει περισσότερη ενέργεια. Διαθέτει σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα και σασί από κράμα αλουμινίου, επεκτείνοντας την περιοχή ψύξης του για μεγαλύτερη ενεργειακή απόδοση και αθόρυβη λειτουργία.
Επιπλέον, όσον αφορά τη δικτύωση, το firewall PC DDR3L προσφέρει προηγμένες λειτουργίες ασφαλείας, όπως προστασία firewall, υποστήριξη VPN και γονικό έλεγχο. Παρέχει επίσης ισχυρή συνδεσιμότητα Wi-Fi με υποστήριξη διπλής ζώνης και τεχνολογία beamforming.
| Επεξεργαστής | Intel Celeron Processor J1900 τετραπύρηνος, οκτανηματικός |
| Γραφικά Επεξεργαστή | Intel HD Graphics |
| Σκληρός Δίσκος | 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD |
| Μνήμη | 1*SODIMM DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz, Μέγιστο έως 8GB |
| Ethernet | 6*1000Mbps Intel 211AT LAN, υποστήριξη wake up on LAN |
| Διεπαφή I/O | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Υποδοχή Mini PCI-E, υποστηρίζει μονάδα WiFi 3G / 4G |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 / 8 / 10, Win XP, Linux, Ubuntu, Pfsense, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC-12V |
| Σύστημα Ψύξης | Παθητική ψύξη χωρίς ανεμιστήρα |
| Σχετική Υγρασία | 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C ~ +65°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15°C ~ +35°C |
Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 με τετραπύρηνο, οκτανηματικό και μνήμη DDR3L υψηλής συχνότητας. Εγγυάται σταθερή σύνδεση στο διαδίκτυο χωρίς διακοπές και υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές με 100 έως 150 χρήστες για να καλύψει περισσότερες ανάγκες πρόσβασης στο διαδίκτυο.
![]()
Η θύρα κονσόλας με διεπαφή RJ45 μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη σύνδεση της συσκευής με έναν υπολογιστή όταν δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη διεπαφή διαμόρφωσης μέσω του δικτύου.
![]()
Το firewall διαθέτει μια λειτουργία που σας επιτρέπει να απενεργοποιήσετε τη χρήση εφαρμογών ψυχαγωγίας κατά τη διάρκεια μιας καθορισμένης χρονικής περιόδου, ενώ επιτρέπει την πρόσβαση σε εφαρμογές εκτός της καθορισμένης χρονικής περιόδου, μειώνοντας έτσι τις ανεπιθύμητες διακοπές.
![]()
Έρχεται εξοπλισμένο με σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα, εξασφαλίζοντας αθόρυβη λειτουργία και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής της συσκευής. Αυτό το χαρακτηριστικό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε περιβάλλοντα όπου η ηχορύπανση αποτελεί ανησυχία ή όπου επιθυμείται ένα αθόρυβο λειτουργικό σύστημα.
![]()
![]()
![]()