| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X73-T616 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Παρουσιάζουμε το αξιοσημείωτο tablet PC μας — ένα ισχυρό σύστημα αφής που συνδυάζει φορητότητα και απόδοση όπως ποτέ άλλοτε. Με κομψό και συμπαγή σχεδιασμό, είναι μια εξαιρετικά φορητή συσκευή, με πάχος μόλις 15,66 mm, καθιστώντας την εύκολη στη μεταφορά όπου κι αν πάτε.
Τροφοδοτείται από έναν οκταπύρηνο επεξεργαστή, προσφέρει αστραπιαία και απρόσκοπτη εμπειρία. Είτε περιηγείστε στο διαδίκτυο, είτε εκτελείτε πολλές εφαρμογές, είτε παίζετε παιχνίδια, αυτό το tablet PC μπορεί να τα χειριστεί όλα με ευκολία.
Σχεδιασμένο για να αντέχει στα πιο σκληρά περιβάλλοντα, είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη και στις πτώσεις. Με τη βιομηχανική σχεδίαση και κατασκευή του, μπορείτε να το χρησιμοποιείτε με σιγουριά σε διάφορες ρυθμίσεις, από εξωτερικούς χώρους έως βιομηχανικούς χώρους εργασίας. Οι μπροστινές και πίσω κάμερες HD προσφέρουν μια κρυστάλλινη οπτική εμπειρία, επιτρέποντάς σας να τραβάτε όμορφες φωτογραφίες και βίντεο ή να πραγματοποιείτε βιντεοκλήσεις υψηλής ποιότητας.
Λειτουργώντας με Android 12, αυτό το tablet PC προσφέρει καλύτερη απόδοση υλικού, χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειας και βελτιωμένη συμβατότητα. Απολαύστε μια ομαλή και αποτελεσματική εμπειρία χρήστη με πρόσβαση σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών και λειτουργιών. Είτε για εργασία, είτε για ψυχαγωγία, είτε για χρήση εν κινήσει, αυτό το tablet PC είναι ο τέλειος σύντροφος, συνδυάζοντας ανθεκτικότητα, απόδοση και φορητότητα.
| Επεξεργαστής | Spreadtrum T616 8 πυρήνων 2.0GHz (A75*2 + A55*6) |
| Αισθητήρας | GPS, αισθητήρας βαρύτητας υποστηρίζει απόσταση / αντίληψη φωτός |
| Μνήμη | 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Οθόνη | Οθόνη HD 10,1 ιντσών, ανάλυση 1200*1920 |
| Κάμερα | Μπροστινή κάμερα: 5MP, πίσω κάμερα: 13MP |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Ήχος | 2*BOX ηχείο, ενσωματωμένο μικρόφωνο |
| Δίκτυο |
Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας: 4G + 3G + 2G LAN; Ασύρματο δίκτυο: 820.11b / n / ac, 2.4G / 5G + Bluetooth 5.0 |
| Μπαταρία | 10000 mAh, αυτονομία: 8-10 ώρες |
| Είσοδος τροφοδοσίας | 5V 2A (PD Protocol 9V 2A) |
| Διεπαφή I/O | 1*Type-C, 2*Nano Sim ή Nano Sim + κάρτα TF, 1*Ένταση +-, 1*Διακόπτης λειτουργίας, 2*Ηχείο, 1*Πίσω κάμερα, 1*Μπροστινή κάμερα, 1*Φακός |
| Διαστάσεις/Βάρος | 251.2*170*15.6mm / Βάρος: 911g |
| Χρώμα | Μαύρο, Κόκκινο, Πορτοκαλί |
Είναι ανθεκτική στις γρατσουνιές, διασφαλίζοντας ότι η συσκευή σας παραμένει άθικτη ακόμη και με τακτική χρήση. Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείτε για αντιαισθητικές γρατσουνιές που αλλοιώνουν την οθόνη. Η ευαίσθητη στην αφή φύση της οθόνης παρέχει μια διαισθητική και ανταποκρινόμενη εμπειρία χρήστη.
Κάθε άγγιγμα καταγράφεται με ακρίβεια, καθιστώντας την πλοήγηση και την αλληλεπίδραση απρόσκοπτη. Με τις βελτιωμένες δυνατότητές της, αυτή η οθόνη προσφέρει καθαρότερες εικόνες.
![]()
Με πρότυπο υψηλού επιπέδου προστασίας IP68, περιτριγυρισμένο από σχεδιασμό μαλακών γωνιών, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στις πτώσεις, βιομηχανικό σχεδιασμό και κατασκευή, ώστε η χρήση σε διαφορετικά εμπορικά περιβάλλοντα να είναι πιο άνετη.
![]()
Η οθόνη αφής Android 12 είναι ένα ευέλικτο και ισχυρό εργαλείο που μπορεί να μεταμορφώσει διάφορες βιομηχανίες. Τα προηγμένα χαρακτηριστικά της, η αξιοπιστία και η συμβατότητά της την καθιστούν απαραίτητο στοιχείο για βιομηχανικό αυτοματισμό, κυβερνητικά συστήματα, αποθήκευση εφοδιαστικής αλυσίδας και πολλές άλλες εφαρμογές. Αναβαθμίστε τις λειτουργίες σας με αυτήν την καινοτόμο οθόνη αφής και απολαύστε βελτιωμένη παραγωγικότητα και απόδοση.
![]()
Πολλαπλές διεπαφές: Παρέχει ποικιλία διεπαφών, όπως USB, σειριακή θύρα, θύρα δικτύου κ.λπ., για τη σύνδεση διαφόρων βιομηχανικών εξοπλισμών και αισθητήρων.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X73-T616 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Παρουσιάζουμε το αξιοσημείωτο tablet PC μας — ένα ισχυρό σύστημα αφής που συνδυάζει φορητότητα και απόδοση όπως ποτέ άλλοτε. Με κομψό και συμπαγή σχεδιασμό, είναι μια εξαιρετικά φορητή συσκευή, με πάχος μόλις 15,66 mm, καθιστώντας την εύκολη στη μεταφορά όπου κι αν πάτε.
Τροφοδοτείται από έναν οκταπύρηνο επεξεργαστή, προσφέρει αστραπιαία και απρόσκοπτη εμπειρία. Είτε περιηγείστε στο διαδίκτυο, είτε εκτελείτε πολλές εφαρμογές, είτε παίζετε παιχνίδια, αυτό το tablet PC μπορεί να τα χειριστεί όλα με ευκολία.
Σχεδιασμένο για να αντέχει στα πιο σκληρά περιβάλλοντα, είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη και στις πτώσεις. Με τη βιομηχανική σχεδίαση και κατασκευή του, μπορείτε να το χρησιμοποιείτε με σιγουριά σε διάφορες ρυθμίσεις, από εξωτερικούς χώρους έως βιομηχανικούς χώρους εργασίας. Οι μπροστινές και πίσω κάμερες HD προσφέρουν μια κρυστάλλινη οπτική εμπειρία, επιτρέποντάς σας να τραβάτε όμορφες φωτογραφίες και βίντεο ή να πραγματοποιείτε βιντεοκλήσεις υψηλής ποιότητας.
Λειτουργώντας με Android 12, αυτό το tablet PC προσφέρει καλύτερη απόδοση υλικού, χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειας και βελτιωμένη συμβατότητα. Απολαύστε μια ομαλή και αποτελεσματική εμπειρία χρήστη με πρόσβαση σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών και λειτουργιών. Είτε για εργασία, είτε για ψυχαγωγία, είτε για χρήση εν κινήσει, αυτό το tablet PC είναι ο τέλειος σύντροφος, συνδυάζοντας ανθεκτικότητα, απόδοση και φορητότητα.
| Επεξεργαστής | Spreadtrum T616 8 πυρήνων 2.0GHz (A75*2 + A55*6) |
| Αισθητήρας | GPS, αισθητήρας βαρύτητας υποστηρίζει απόσταση / αντίληψη φωτός |
| Μνήμη | 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Οθόνη | Οθόνη HD 10,1 ιντσών, ανάλυση 1200*1920 |
| Κάμερα | Μπροστινή κάμερα: 5MP, πίσω κάμερα: 13MP |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Ήχος | 2*BOX ηχείο, ενσωματωμένο μικρόφωνο |
| Δίκτυο |
Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας: 4G + 3G + 2G LAN; Ασύρματο δίκτυο: 820.11b / n / ac, 2.4G / 5G + Bluetooth 5.0 |
| Μπαταρία | 10000 mAh, αυτονομία: 8-10 ώρες |
| Είσοδος τροφοδοσίας | 5V 2A (PD Protocol 9V 2A) |
| Διεπαφή I/O | 1*Type-C, 2*Nano Sim ή Nano Sim + κάρτα TF, 1*Ένταση +-, 1*Διακόπτης λειτουργίας, 2*Ηχείο, 1*Πίσω κάμερα, 1*Μπροστινή κάμερα, 1*Φακός |
| Διαστάσεις/Βάρος | 251.2*170*15.6mm / Βάρος: 911g |
| Χρώμα | Μαύρο, Κόκκινο, Πορτοκαλί |
Είναι ανθεκτική στις γρατσουνιές, διασφαλίζοντας ότι η συσκευή σας παραμένει άθικτη ακόμη και με τακτική χρήση. Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείτε για αντιαισθητικές γρατσουνιές που αλλοιώνουν την οθόνη. Η ευαίσθητη στην αφή φύση της οθόνης παρέχει μια διαισθητική και ανταποκρινόμενη εμπειρία χρήστη.
Κάθε άγγιγμα καταγράφεται με ακρίβεια, καθιστώντας την πλοήγηση και την αλληλεπίδραση απρόσκοπτη. Με τις βελτιωμένες δυνατότητές της, αυτή η οθόνη προσφέρει καθαρότερες εικόνες.
![]()
Με πρότυπο υψηλού επιπέδου προστασίας IP68, περιτριγυρισμένο από σχεδιασμό μαλακών γωνιών, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στις πτώσεις, βιομηχανικό σχεδιασμό και κατασκευή, ώστε η χρήση σε διαφορετικά εμπορικά περιβάλλοντα να είναι πιο άνετη.
![]()
Η οθόνη αφής Android 12 είναι ένα ευέλικτο και ισχυρό εργαλείο που μπορεί να μεταμορφώσει διάφορες βιομηχανίες. Τα προηγμένα χαρακτηριστικά της, η αξιοπιστία και η συμβατότητά της την καθιστούν απαραίτητο στοιχείο για βιομηχανικό αυτοματισμό, κυβερνητικά συστήματα, αποθήκευση εφοδιαστικής αλυσίδας και πολλές άλλες εφαρμογές. Αναβαθμίστε τις λειτουργίες σας με αυτήν την καινοτόμο οθόνη αφής και απολαύστε βελτιωμένη παραγωγικότητα και απόδοση.
![]()
Πολλαπλές διεπαφές: Παρέχει ποικιλία διεπαφών, όπως USB, σειριακή θύρα, θύρα δικτύου κ.λπ., για τη σύνδεση διαφόρων βιομηχανικών εξοπλισμών και αισθητήρων.
![]()