|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X89 i5-5200U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini pc διαθέτει όχι μία, αλλά δύο υποδοχές MINI PCIE. Η μία υποδοχή υποστηρίζει συνδεσιμότητα WiFi/Bluetooth, επιτρέποντας απρόσκοπτη ασύρματη επικοινωνία. Η άλλη υποδοχή μπορεί να φιλοξενήσει μια μονάδα 3G/4G/WIFI, δίνοντάς σας την ευελιξία να επιλέξετε την επιλογή συνδεσιμότητας που ταιριάζει καλύτερα στο βιομηχανικό σας περιβάλλον.
Με 8 θύρες GPIO, 4 εισόδου και 4 εξόδου, αυτό το mini pc προσφέρει εκτεταμένες δυνατότητες προσαρμογής και επέκτασης. Οι ακροδέκτες της μητρικής πλακέτας για αυτές τις θύρες GPIO μπορούν να προσαρμοστούν για να καλύψουν τις συγκεκριμένες βιομηχανικές σας ανάγκες.
Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία, καθιστώντας τον ιδανικό για χώρους ευαίσθητους στον θόρυβο, αλλά αυξάνει επίσης την αξιοπιστία μειώνοντας τον κίνδυνο μηχανικών βλαβών. Αυτός ο fanless mini υπολογιστής είναι κατασκευασμένος για να αντέχει στις απαιτήσεις της βιομηχανικής χρήσης, παρέχοντας μακροπρόθεσμη σταθερότητα και ανθεκτικότητα.
Είτε πρόκειται για βιομηχανικό αυτοματισμό, ψηφιακή σήμανση ή συστήματα παρακολούθησης, ο fanless βιομηχανικός mini υπολογιστής μας με Intel Core I5-5200U είναι η τέλεια επιλογή. Μπορεί να χειριστεί ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών και είναι σχεδιασμένος για να καλύπτει τις μοναδικές ανάγκες των βιομηχανικών περιβαλλόντων.
| Επεξεργαστής | Intel Intel Core I5-5200U 2 Πυρήνες 4 Νήματα Επεξεργαστής, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 2.7 GHz, Cache 3 MB, TDP 15W |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® HD Graphics 5500 |
| Μνήμη | Dual Channel DDR4 SODIMM, Έως 32G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*MSATA SSD, 1*SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή MINI PCIE, Υποστήριξη WiFi/Bluetooth |
| Ethernet | 2*INTEI-I225V 2.5G LAN, Υποστήριξη Wake-on-LAN, Εκκίνηση PXE |
| Θύρες COM | 6*DB9 COM RS232, COM1-COM2 μπορούν να ρυθμιστούν στο BIOS για RS232/422/485 |
| Θύρες Οθόνης | 1*VGA, 1*HDMI 1.4, Υποστηρίζει Διπλή Οθόνη |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 4*USB2.0, 1*VGA, 1*HDMI1.4, 6*DB9 COM RS232 (COM1-COM2 στο BIOS μπορούν να υποστηρίξουν RS232/422/485), 2*LAN, 1*Κουμπί Τροφοδοσίας, 1*SPK, 1*MIC, 1*DC |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V-6A |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Υποστηρίζει επιτραπέζια και επιτοίχια τοποθέτηση |
| Μέγεθος/Βάρος | 240*150*69mm/Περίπου 2.0KG |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ έως +65℃; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃; Υγρασία Αποθήκευσης: 5% - 95% @ 30℃ (Σχετική υγρασία, μη συμπυκνούμενη) |
Αυτό το mini pc διαθέτει τον επεξεργαστή Intel Core I5-5200U. Με 2 πυρήνες και 4 νήματα, προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες πολλαπλών εργασιών, εξασφαλίζοντας ομαλή και αποδοτική λειτουργία ακόμη και σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με μέγιστη συχνότητα turbo 2.7 GHz και cache 3 MB, προσφέρει γρήγορους χρόνους απόκρισης και απρόσκοπτη απόδοση. Επιπλέον, με χαμηλό TDP μόλις 15W, είναι ενεργειακά αποδοτικό χωρίς να θυσιάζει την ισχύ.![]()
Αν ψάχνετε για έναν βιομηχανικό mini pc με εξαιρετικές δυνατότητες οθόνης και ευελιξία, μην ψάχνετε άλλο. Η συσκευή μας με διεπαφή οθόνης VGA και διεπαφή υψηλής ευκρίνειας HDMI, ικανή να υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη διπλή οθόνη, είναι η τέλεια λύση για τις υπολογιστικές σας ανάγκες. Αναβαθμίστε τη διάταξή σας και απολαύστε βελτιωμένη παραγωγικότητα και ευελιξία.![]()
Ο βιομηχανικός mini υπολογιστής μας με την εκτεταμένη σειρά διεπαφών του είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση για βιομηχανικούς υπολογιστές. Από θύρες USB για συνδεσιμότητα έως θύρες VGA, HDMI και COM για οθόνη και σειριακή επικοινωνία, έχει όλα όσα χρειάζεστε για να βελτιστοποιήσετε τις βιομηχανικές σας λειτουργίες.![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X89 i5-5200U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini pc διαθέτει όχι μία, αλλά δύο υποδοχές MINI PCIE. Η μία υποδοχή υποστηρίζει συνδεσιμότητα WiFi/Bluetooth, επιτρέποντας απρόσκοπτη ασύρματη επικοινωνία. Η άλλη υποδοχή μπορεί να φιλοξενήσει μια μονάδα 3G/4G/WIFI, δίνοντάς σας την ευελιξία να επιλέξετε την επιλογή συνδεσιμότητας που ταιριάζει καλύτερα στο βιομηχανικό σας περιβάλλον.
Με 8 θύρες GPIO, 4 εισόδου και 4 εξόδου, αυτό το mini pc προσφέρει εκτεταμένες δυνατότητες προσαρμογής και επέκτασης. Οι ακροδέκτες της μητρικής πλακέτας για αυτές τις θύρες GPIO μπορούν να προσαρμοστούν για να καλύψουν τις συγκεκριμένες βιομηχανικές σας ανάγκες.
Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία, καθιστώντας τον ιδανικό για χώρους ευαίσθητους στον θόρυβο, αλλά αυξάνει επίσης την αξιοπιστία μειώνοντας τον κίνδυνο μηχανικών βλαβών. Αυτός ο fanless mini υπολογιστής είναι κατασκευασμένος για να αντέχει στις απαιτήσεις της βιομηχανικής χρήσης, παρέχοντας μακροπρόθεσμη σταθερότητα και ανθεκτικότητα.
Είτε πρόκειται για βιομηχανικό αυτοματισμό, ψηφιακή σήμανση ή συστήματα παρακολούθησης, ο fanless βιομηχανικός mini υπολογιστής μας με Intel Core I5-5200U είναι η τέλεια επιλογή. Μπορεί να χειριστεί ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών και είναι σχεδιασμένος για να καλύπτει τις μοναδικές ανάγκες των βιομηχανικών περιβαλλόντων.
| Επεξεργαστής | Intel Intel Core I5-5200U 2 Πυρήνες 4 Νήματα Επεξεργαστής, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 2.7 GHz, Cache 3 MB, TDP 15W |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® HD Graphics 5500 |
| Μνήμη | Dual Channel DDR4 SODIMM, Έως 32G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*MSATA SSD, 1*SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή MINI PCIE, Υποστήριξη WiFi/Bluetooth |
| Ethernet | 2*INTEI-I225V 2.5G LAN, Υποστήριξη Wake-on-LAN, Εκκίνηση PXE |
| Θύρες COM | 6*DB9 COM RS232, COM1-COM2 μπορούν να ρυθμιστούν στο BIOS για RS232/422/485 |
| Θύρες Οθόνης | 1*VGA, 1*HDMI 1.4, Υποστηρίζει Διπλή Οθόνη |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 4*USB2.0, 1*VGA, 1*HDMI1.4, 6*DB9 COM RS232 (COM1-COM2 στο BIOS μπορούν να υποστηρίξουν RS232/422/485), 2*LAN, 1*Κουμπί Τροφοδοσίας, 1*SPK, 1*MIC, 1*DC |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V-6A |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Υποστηρίζει επιτραπέζια και επιτοίχια τοποθέτηση |
| Μέγεθος/Βάρος | 240*150*69mm/Περίπου 2.0KG |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ έως +65℃; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃; Υγρασία Αποθήκευσης: 5% - 95% @ 30℃ (Σχετική υγρασία, μη συμπυκνούμενη) |
Αυτό το mini pc διαθέτει τον επεξεργαστή Intel Core I5-5200U. Με 2 πυρήνες και 4 νήματα, προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες πολλαπλών εργασιών, εξασφαλίζοντας ομαλή και αποδοτική λειτουργία ακόμη και σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με μέγιστη συχνότητα turbo 2.7 GHz και cache 3 MB, προσφέρει γρήγορους χρόνους απόκρισης και απρόσκοπτη απόδοση. Επιπλέον, με χαμηλό TDP μόλις 15W, είναι ενεργειακά αποδοτικό χωρίς να θυσιάζει την ισχύ.![]()
Αν ψάχνετε για έναν βιομηχανικό mini pc με εξαιρετικές δυνατότητες οθόνης και ευελιξία, μην ψάχνετε άλλο. Η συσκευή μας με διεπαφή οθόνης VGA και διεπαφή υψηλής ευκρίνειας HDMI, ικανή να υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη διπλή οθόνη, είναι η τέλεια λύση για τις υπολογιστικές σας ανάγκες. Αναβαθμίστε τη διάταξή σας και απολαύστε βελτιωμένη παραγωγικότητα και ευελιξία.![]()
Ο βιομηχανικός mini υπολογιστής μας με την εκτεταμένη σειρά διεπαφών του είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση για βιομηχανικούς υπολογιστές. Από θύρες USB για συνδεσιμότητα έως θύρες VGA, HDMI και COM για οθόνη και σειριακή επικοινωνία, έχει όλα όσα χρειάζεστε για να βελτιστοποιήσετε τις βιομηχανικές σας λειτουργίες.![]()