|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Οι ενσωματωμένοι βιομηχανικοί υπολογιστές συνδυάζουν υψηλή απόδοση με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Οι βιομηχανικοί μίνι υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα, σχεδιασμένοι για υπολογισμούς δεδομένων, απομακρυσμένη παρακολούθηση και ενσωμάτωση υλικού - λογισμικού, είναι ιδανικοί για στενούς χώρους λόγω του μικρού τους αποτυπώματος και των πολλαπλών εισόδων/εξόδων τους. Η γκάμα μας είναι χωρίς ανεμιστήρα (μείωση του χρόνου συντήρησης και διακοπής λειτουργίας), σφραγισμένη (αντοχή στη σκόνη κ.λπ.), αθόρυβη (με παθητική ψύξη) και με δομημένο, αρθρωτό σχεδιασμό με bus για καλύτερη παρεμβολή - θωράκιση και σταθερή λειτουργία.
| CPU | Επεξεργαστές Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (ανάλογα με το μοντέλο της CPU) |
| Μνήμη | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 προαιρετικά |
| Σκληρός δίσκος | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD /HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD προαιρετικό |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Επέκταση | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300Mbps |
| Σειριακές θύρες | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Σύστημα ψύξης | Παθητική ψύξη χωρίς ανεμιστήρα |
| Επίδειξη | 1*VGA, 1*HD, Υποστήριξη για Σύγχρονη ή Ασύγχρονη Οθόνη |
| Εξουσία | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V 5A/ 60W |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη WiFi, 3G/4G Υποστήριξη Wake UP σε LAN, S5 RTC Wake Settings (Ενεργοποίηση σε καθορισμένη ώρα), PXE Boot, Restore on AC power power (Αυτόματη ενεργοποίηση) |
| Διάσταση | 248*150*82mm |
| I/O Interface | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*Υποδοχή κάρτας SM, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Είσοδος, 8*Έξοδος), 1*DC, 1*Διακόπτης τροφοδοσίας |
| Εγκατάσταση | VESA/ Βάση τοίχου/ Επιτραπέζιο |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃~ 65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃- 85℃ (Συνιστάται 15℃ - 35℃), Σχετική Υγρασία: 10% ~ 90% (Σχετική υγρασία, Χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτός ο ενσωματωμένος βιομηχανικός υπολογιστής υιοθετεί το σχέδιο πλακέτας διπλής στρώσης. Η διάταξη της εσωτερικής μητρικής κάρτας είναι τυποποιημένη και τακτική. Δεν υπάρχει καλώδιο μέσα. Και τα διάφορα υλικά που διασυνδέονται είναι επί του σκάφους για να αποφευχθεί η κακή επαφή που προκαλείται από κραδασμούς, τότε ο βιομηχανικός υπολογιστής λειτουργεί πιο σταθερά.
Και αυτός ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής υποστηρίζει δύο στικάκια μνήμης, μία μονάδα δίσκου στερεάς κατάστασης mSATA, δύο σκληρούς δίσκους 2,5 ιντσών και 3G ή 4G Lte με κάρτα SIM. Είναι πιο βολικό με απομακρυσμένη ασύρματη επικοινωνία χωρίς προβλήματα καλωδίωσης.
![]()
Ο βιομηχανικός υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με ένα ευέλικτο σύνολο διεπαφών οθόνης, συγκεκριμένα VGA, HDMI και LVDS. Μέσω της σύνδεσης αυτών των διεπαφών, μπορεί να επιτευχθεί αβίαστα μια εντυπωσιακή λειτουργικότητα εξόδου τριπλής οθόνης. Υποστηρίζει τόσο σύγχρονη όσο και ασύγχρονη λειτουργία προβολής.
Αυτή η ευελιξία στις επιλογές οθόνης καθιστά τον βιομηχανικό υπολογιστή κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, από εμπορικές ρυθμίσεις όπως ψηφιακή σήμανση και δωμάτια ελέγχου έως επαγγελματικά περιβάλλοντα εργασίας που απαιτούν παραγωγικότητα πολλαπλών οθονών.
![]()
Μπορεί να λειτουργεί σταθερά 24 ώρες την ημέρα, 7 ημέρες την εβδομάδα χωρίς καθυστερήσεις ή συντριβές, παρέχοντας μια πιο αξιόπιστη εγγύηση για τη λειτουργία του λογισμικού βιομηχανικής διαμόρφωσης.Αυτή η ισχυρή απόδοση χρησιμεύει ως κρίσιμη ασφάλεια, παρέχοντας λογισμικό βιομηχανικής διαμόρφωσης με βελτιωμένη αξιοπιστία και απρόσκοπτη λειτουργικότητα.
![]()
Διαθέτοντας διεπαφή GPIO 8 κατευθύνσεων, αυτή η συσκευή προσφέρει απαράμιλλη ευελιξία στην επέκταση των δυνατοτήτων ελέγχου. Επιτρέπει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση και διαχείριση μιας πληθώρας απλών εξωτερικών συσκευών και κυκλωμάτων. Αυτή η προσαρμοστικότητα επεκτείνει σημαντικά το εύρος των πιθανών εφαρμογών, επιτρέποντάς της να χρησιμοποιηθεί σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών και σεναρίων.
![]()
Είναι εξοπλισμένο με δύο θύρες Intel 211AT Gigabit Ethernet, που υποστηρίζουν λειτουργίες Wake - on - LAN (WoL) και power - on - after - power - αποτυχία. Επιπλέον, μπορεί να εξοπλιστεί με μονάδες επικοινωνίας 3G/4G ή σύνδεσης Wi - Fi. Επιπλέον, παρέχεται μια εξωτερική υποδοχή κάρτας SIM, η οποία κάνει την απομακρυσμένη ασύρματη επικοινωνία πιο βολική.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Οι ενσωματωμένοι βιομηχανικοί υπολογιστές συνδυάζουν υψηλή απόδοση με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Οι βιομηχανικοί μίνι υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα, σχεδιασμένοι για υπολογισμούς δεδομένων, απομακρυσμένη παρακολούθηση και ενσωμάτωση υλικού - λογισμικού, είναι ιδανικοί για στενούς χώρους λόγω του μικρού τους αποτυπώματος και των πολλαπλών εισόδων/εξόδων τους. Η γκάμα μας είναι χωρίς ανεμιστήρα (μείωση του χρόνου συντήρησης και διακοπής λειτουργίας), σφραγισμένη (αντοχή στη σκόνη κ.λπ.), αθόρυβη (με παθητική ψύξη) και με δομημένο, αρθρωτό σχεδιασμό με bus για καλύτερη παρεμβολή - θωράκιση και σταθερή λειτουργία.
| CPU | Επεξεργαστές Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (ανάλογα με το μοντέλο της CPU) |
| Μνήμη | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 προαιρετικά |
| Σκληρός δίσκος | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD /HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD προαιρετικό |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Επέκταση | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300Mbps |
| Σειριακές θύρες | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Σύστημα ψύξης | Παθητική ψύξη χωρίς ανεμιστήρα |
| Επίδειξη | 1*VGA, 1*HD, Υποστήριξη για Σύγχρονη ή Ασύγχρονη Οθόνη |
| Εξουσία | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V 5A/ 60W |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη WiFi, 3G/4G Υποστήριξη Wake UP σε LAN, S5 RTC Wake Settings (Ενεργοποίηση σε καθορισμένη ώρα), PXE Boot, Restore on AC power power (Αυτόματη ενεργοποίηση) |
| Διάσταση | 248*150*82mm |
| I/O Interface | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*Υποδοχή κάρτας SM, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Είσοδος, 8*Έξοδος), 1*DC, 1*Διακόπτης τροφοδοσίας |
| Εγκατάσταση | VESA/ Βάση τοίχου/ Επιτραπέζιο |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃~ 65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃- 85℃ (Συνιστάται 15℃ - 35℃), Σχετική Υγρασία: 10% ~ 90% (Σχετική υγρασία, Χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτός ο ενσωματωμένος βιομηχανικός υπολογιστής υιοθετεί το σχέδιο πλακέτας διπλής στρώσης. Η διάταξη της εσωτερικής μητρικής κάρτας είναι τυποποιημένη και τακτική. Δεν υπάρχει καλώδιο μέσα. Και τα διάφορα υλικά που διασυνδέονται είναι επί του σκάφους για να αποφευχθεί η κακή επαφή που προκαλείται από κραδασμούς, τότε ο βιομηχανικός υπολογιστής λειτουργεί πιο σταθερά.
Και αυτός ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής υποστηρίζει δύο στικάκια μνήμης, μία μονάδα δίσκου στερεάς κατάστασης mSATA, δύο σκληρούς δίσκους 2,5 ιντσών και 3G ή 4G Lte με κάρτα SIM. Είναι πιο βολικό με απομακρυσμένη ασύρματη επικοινωνία χωρίς προβλήματα καλωδίωσης.
![]()
Ο βιομηχανικός υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με ένα ευέλικτο σύνολο διεπαφών οθόνης, συγκεκριμένα VGA, HDMI και LVDS. Μέσω της σύνδεσης αυτών των διεπαφών, μπορεί να επιτευχθεί αβίαστα μια εντυπωσιακή λειτουργικότητα εξόδου τριπλής οθόνης. Υποστηρίζει τόσο σύγχρονη όσο και ασύγχρονη λειτουργία προβολής.
Αυτή η ευελιξία στις επιλογές οθόνης καθιστά τον βιομηχανικό υπολογιστή κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, από εμπορικές ρυθμίσεις όπως ψηφιακή σήμανση και δωμάτια ελέγχου έως επαγγελματικά περιβάλλοντα εργασίας που απαιτούν παραγωγικότητα πολλαπλών οθονών.
![]()
Μπορεί να λειτουργεί σταθερά 24 ώρες την ημέρα, 7 ημέρες την εβδομάδα χωρίς καθυστερήσεις ή συντριβές, παρέχοντας μια πιο αξιόπιστη εγγύηση για τη λειτουργία του λογισμικού βιομηχανικής διαμόρφωσης.Αυτή η ισχυρή απόδοση χρησιμεύει ως κρίσιμη ασφάλεια, παρέχοντας λογισμικό βιομηχανικής διαμόρφωσης με βελτιωμένη αξιοπιστία και απρόσκοπτη λειτουργικότητα.
![]()
Διαθέτοντας διεπαφή GPIO 8 κατευθύνσεων, αυτή η συσκευή προσφέρει απαράμιλλη ευελιξία στην επέκταση των δυνατοτήτων ελέγχου. Επιτρέπει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση και διαχείριση μιας πληθώρας απλών εξωτερικών συσκευών και κυκλωμάτων. Αυτή η προσαρμοστικότητα επεκτείνει σημαντικά το εύρος των πιθανών εφαρμογών, επιτρέποντάς της να χρησιμοποιηθεί σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών και σεναρίων.
![]()
Είναι εξοπλισμένο με δύο θύρες Intel 211AT Gigabit Ethernet, που υποστηρίζουν λειτουργίες Wake - on - LAN (WoL) και power - on - after - power - αποτυχία. Επιπλέον, μπορεί να εξοπλιστεί με μονάδες επικοινωνίας 3G/4G ή σύνδεσης Wi - Fi. Επιπλέον, παρέχεται μια εξωτερική υποδοχή κάρτας SIM, η οποία κάνει την απομακρυσμένη ασύρματη επικοινωνία πιο βολική.
![]()