|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini pc χωρίς ανεμιστήρα με ισχυρή υποστήριξη υλικού αποθήκευσης, και υποστηρίζει διπλού καναλιού μνήμη DDR4 SODIMM έως 32GB (16G x 2). Υποστηρίζει επίσης mSATA SSD, M.2 NVME 2280 SSD και σκληρούς δίσκους 2.5 ιντσών HDD/SSD, παρέχοντας ταχύτητα και χωρητικότητα, με εγγυημένη συμβατότητα και σταθερότητα.
Επιτρέποντάς του να λειτουργεί σε σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα. Αυτό το χαρακτηριστικό χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξαλείφει τον θόρυβο που σχετίζεται με τους ανεμιστήρες, αλλά μειώνει επίσης τον κίνδυνο εισόδου σκόνης και υπολειμμάτων, ενισχύοντας την αξιοπιστία του υπολογιστή σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8350U 4 Πυρήνες 8 Νήματα Επεξεργαστής, 3.40GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 6 MB Cache, 15W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225-V Ethernet |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένης ή Ασύγχρονης Οθόνης |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4, Μέγιστο έως 32GB; 4G/8G/16G/32G Προαιρετικό |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1* mSATA SSD, 1*2.5" SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή Επέκτασης |
1*μισού ύψους υποδοχή mini-PCIE, υποστηρίζει WIFI Bluetooth; 1*πλήρους ύψους υποδοχή mini-PCIE (με υποδοχή SIM), υποστηρίζει μονάδα 3G/4G, WIFI Bluetooth; 1*Επέκταση IO, υποστηρίζει LPC, USB, PCIE |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστηρίζει Watchdog, Επαναφορά Πληκτρολόγησης, Εκκίνηση PXE |
| Τροφοδοσία | Έξοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Είσοδος: DC 9V-36V |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4 x USB3.0, 2 x USB2.0, 6 x DB9 COM (2*COM υποστηρίζει RS232, 4*COM υποστηρίζει RS485/RS422), 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x PS2 (πληκτρολόγιο και ποντίκι 2-σε-1), 14 x GPIO (7 είσοδοι, 7 έξοδοι), 1 x Κουμπί Τροφοδοσίας, 1 x Κουμπί Επαναφοράς, 1 x Κουμπί Clear CMOS, 1 x Τερματικό Τροφοδοσίας Phoenix 3 ακίδων (υποστηρίζει είσοδο τροφοδοσίας 9-36V), 1 x Υποδοχή Ακουστικών, 1 x MIC, 1 x Dipswitch (υποστηρίζει επιλογή λειτουργίας εκκίνησης ATX/AT), 2 x Υποδοχή Κεραίας (για WIFI/3G/4G) |
| Μέγεθος/Βάρος | 249mm*150mm*86mm/ Περίπου 2.2kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C ~ +60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C ~ +70°C (15°C - 35°C Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% RH (Σχετική υγρασία, Χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα που είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core i5 - 8350U είναι ένα αξιοσημείωτο κομμάτι τεχνολογίας σχεδιασμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των βιομηχανικών περιβαλλόντων. Διαθέτοντας 4 πυρήνες και 8 νήματα, αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα με ευκολία. Με Θερμικό Σχεδιασμό Ισχύος (TDP) μόλις 15W, ο υπολογιστής καταναλώνει λιγότερη ενέργεια.
Συμπληρώνοντας τον ισχυρό επεξεργαστή είναι η κάρτα γραφικών Intel® UHD Graphics 620. Αυτή η μονάδα γραφικών παρέχει αξιοπρεπείς δυνατότητες γραφικών, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές που απαιτούν υψηλής ποιότητας οπτική έξοδο, όπως συστήματα βιομηχανικής παρακολούθησης με λεπτομερείς πίνακες ελέγχου ή ακόμα και κάποιες ελαφριές εργασίες που απαιτούν έντονα γραφικά.
![]()
Υποστηρίζει τη ρύθμιση της λειτουργίας αυτόματης εκκίνησης κατά την εισερχόμενη κλήση, κατάλληλη για ασταθή περιβάλλοντα που χρειάζονται μακροχρόνια αναμονή, και υποστηρίζει επίσης 7 * 24 ώρες μακροχρόνια και σταθερή λειτουργία, χωρίς καθυστερήσεις, χωρίς διακοπές λειτουργίας, καθιστώντας τη λειτουργία του βιομηχανικού λογισμικού διαμόρφωσης πιο ασφαλή.Πλαίσιο Αλουμινίου Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
Σύστημα Ψύξης Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
Διεπαφή Προϊόντος Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini pc χωρίς ανεμιστήρα με ισχυρή υποστήριξη υλικού αποθήκευσης, και υποστηρίζει διπλού καναλιού μνήμη DDR4 SODIMM έως 32GB (16G x 2). Υποστηρίζει επίσης mSATA SSD, M.2 NVME 2280 SSD και σκληρούς δίσκους 2.5 ιντσών HDD/SSD, παρέχοντας ταχύτητα και χωρητικότητα, με εγγυημένη συμβατότητα και σταθερότητα.
Επιτρέποντάς του να λειτουργεί σε σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα. Αυτό το χαρακτηριστικό χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξαλείφει τον θόρυβο που σχετίζεται με τους ανεμιστήρες, αλλά μειώνει επίσης τον κίνδυνο εισόδου σκόνης και υπολειμμάτων, ενισχύοντας την αξιοπιστία του υπολογιστή σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8350U 4 Πυρήνες 8 Νήματα Επεξεργαστής, 3.40GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 6 MB Cache, 15W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225-V Ethernet |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένης ή Ασύγχρονης Οθόνης |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4, Μέγιστο έως 32GB; 4G/8G/16G/32G Προαιρετικό |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1* mSATA SSD, 1*2.5" SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή Επέκτασης |
1*μισού ύψους υποδοχή mini-PCIE, υποστηρίζει WIFI Bluetooth; 1*πλήρους ύψους υποδοχή mini-PCIE (με υποδοχή SIM), υποστηρίζει μονάδα 3G/4G, WIFI Bluetooth; 1*Επέκταση IO, υποστηρίζει LPC, USB, PCIE |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστηρίζει Watchdog, Επαναφορά Πληκτρολόγησης, Εκκίνηση PXE |
| Τροφοδοσία | Έξοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Είσοδος: DC 9V-36V |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4 x USB3.0, 2 x USB2.0, 6 x DB9 COM (2*COM υποστηρίζει RS232, 4*COM υποστηρίζει RS485/RS422), 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x PS2 (πληκτρολόγιο και ποντίκι 2-σε-1), 14 x GPIO (7 είσοδοι, 7 έξοδοι), 1 x Κουμπί Τροφοδοσίας, 1 x Κουμπί Επαναφοράς, 1 x Κουμπί Clear CMOS, 1 x Τερματικό Τροφοδοσίας Phoenix 3 ακίδων (υποστηρίζει είσοδο τροφοδοσίας 9-36V), 1 x Υποδοχή Ακουστικών, 1 x MIC, 1 x Dipswitch (υποστηρίζει επιλογή λειτουργίας εκκίνησης ATX/AT), 2 x Υποδοχή Κεραίας (για WIFI/3G/4G) |
| Μέγεθος/Βάρος | 249mm*150mm*86mm/ Περίπου 2.2kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C ~ +60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C ~ +70°C (15°C - 35°C Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% RH (Σχετική υγρασία, Χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα που είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core i5 - 8350U είναι ένα αξιοσημείωτο κομμάτι τεχνολογίας σχεδιασμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των βιομηχανικών περιβαλλόντων. Διαθέτοντας 4 πυρήνες και 8 νήματα, αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα με ευκολία. Με Θερμικό Σχεδιασμό Ισχύος (TDP) μόλις 15W, ο υπολογιστής καταναλώνει λιγότερη ενέργεια.
Συμπληρώνοντας τον ισχυρό επεξεργαστή είναι η κάρτα γραφικών Intel® UHD Graphics 620. Αυτή η μονάδα γραφικών παρέχει αξιοπρεπείς δυνατότητες γραφικών, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές που απαιτούν υψηλής ποιότητας οπτική έξοδο, όπως συστήματα βιομηχανικής παρακολούθησης με λεπτομερείς πίνακες ελέγχου ή ακόμα και κάποιες ελαφριές εργασίες που απαιτούν έντονα γραφικά.
![]()
Υποστηρίζει τη ρύθμιση της λειτουργίας αυτόματης εκκίνησης κατά την εισερχόμενη κλήση, κατάλληλη για ασταθή περιβάλλοντα που χρειάζονται μακροχρόνια αναμονή, και υποστηρίζει επίσης 7 * 24 ώρες μακροχρόνια και σταθερή λειτουργία, χωρίς καθυστερήσεις, χωρίς διακοπές λειτουργίας, καθιστώντας τη λειτουργία του βιομηχανικού λογισμικού διαμόρφωσης πιο ασφαλή.Πλαίσιο Αλουμινίου Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
Σύστημα Ψύξης Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
Διεπαφή Προϊόντος Βιομηχανικού PC Χωρίς Ανεμιστήρα i5-8350U:
![]()
![]()