|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα με ισχυρή υποστήριξη υλικού αποθήκευσης και υποστηρίζει μνήμη DDR4 SODIMM διπλού καναλιού έως 32 GB (16G x 2). Υποστηρίζει επίσης mSATA SSD, M.2 NVME 2280 SSD και HDD/SSD 2,5 ιντσών, αυτά τα 3 είδη σκληρών δίσκων, που παρέχουν τόσο ταχύτητα όσο και χωρητικότητα, με πιο εγγυημένη συμβατότητα και σταθερότητα.
Επιτρέποντάς του να λειτουργεί σε σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα. Αυτή η δυνατότητα χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξαλείφει τον θόρυβο που σχετίζεται με τους ανεμιστήρες, αλλά μειώνει επίσης τον κίνδυνο εισόδου σκόνης και υπολειμμάτων, ενισχύοντας την αξιοπιστία του υπολογιστή σε σκληρές βιομηχανικές ρυθμίσεις.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i5-8350U 4 Cores 8 Threads, Max Turbo Frequency 3,40 GHz, 6 MB Cache, 15W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225-V Ethernet |
| Επίδειξη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη συγχρονισμένης ή ασύγχρονης οθόνης |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4, Μέγιστο έως 32 GB. 4G/8G/16G/32G Προαιρετικά |
| Σκληρός δίσκος | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1* mSATA SSD, 1*2,5" SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή επέκτασης |
1*υποδοχή mini-PCIE μισού ύψους, υποστηρίζει WIFI Bluetooth. 1* Υποδοχή mini-PCIE πλήρους ύψους (με βάση SIM), υποστηρίζει μονάδα 3G/4G, WIFI Bluetooth. 1*Επέκταση IO, υποστηρίζει LPC, USB, PCIE |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 8, Win 10, Win 11, Linux, κ.λπ. |
| Αλλος | Υποστηρίζει Watchdog, Keystroke Restore, PXE Boot |
| Εξουσία | Έξοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Είσοδος: DC 9V-36V |
| I/O Interface | 4 x USB3.0, 2 x USB2.0, 6 x DB9 COM (υποστήριξη 2*COM RS232, 4*COM υποστήριξη RS485/RS422), 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x PS2 (πληκτρολόγιο και ποντίκι 2 σε 1), 14 x GPIO (7 είσοδοι εξόδου, 1 x είσοδοι), 1 x HDMI, 1 x κουμπί Clear CMOS, 1 x 3pin Phoenix Terminal Power Dock (υποστηρίζει είσοδο τροφοδοσίας 9-36V), 1 x υποδοχή ακουστικών, 1 x MIC, 1 x Dipswitch (υποστήριξη επιλογής λειτουργίας ενεργοποίησης ATX/AT), 2 x υποδοχή κεραίας (για WIFI/3G/4G) |
| Μέγεθος/Βάρος | 249mm*150mm*86mm/ Περίπου 2,2kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% ℃ (Σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα, εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core i5 - 8350U είναι ένα αξιόλογο κομμάτι τεχνολογίας που έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των βιομηχανικών περιβαλλόντων. Με 4 πυρήνες και 8 νήματα, αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί πολλές εργασίες ταυτόχρονα με ευκολία. Με θερμική ισχύ σχεδιασμού (TDP) μόλις 15 W, ο υπολογιστής καταναλώνει λιγότερη ενέργεια.
Συμπλήρωμα του ισχυρού επεξεργαστή είναι η GPU Intel® UHD Graphics 620. Αυτή η μονάδα γραφικών παρέχει αξιοπρεπείς δυνατότητες γραφικών, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές που απαιτούν οπτική έξοδο υψηλής ποιότητας, όπως βιομηχανικά συστήματα παρακολούθησης με λεπτομερείς πίνακες εργαλείων ή ακόμη και ορισμένες εργασίες μικρού βάρους με γραφικά.
![]()
Τουποστηρίζει τη ρύθμιση της λειτουργίας αυτόματης εκκίνησης εισερχόμενης κλήσης, κατάλληλη για ασταθή και ανάγκη διατήρησης μεγάλης διάρκειας αναμονής χρήσης του περιβάλλοντος, αλλά υποστηρίζει επίσης 7 * 24 ώρες μεγάλης και σταθερής λειτουργίας, χωρίς καθυστέρηση, χωρίς χρόνο διακοπής, έτσι ώστε η λειτουργία του λογισμικού βιομηχανικής διαμόρφωσης να είναι πιο ασφαλής.
![]()
Το σώμα του μίνι υπολογιστή μας είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής μέσω μιας διαδικασίας ψυχρής έλασης. Αυτός ο σχεδιασμός προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες κατά των παρεμβολών, καθιστώντας το κατάλληλο για ηλεκτρικά θορυβώδη περιβάλλοντα. Είναι επίσης εξαιρετικά ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό στην τακτική χρήση χωρίς ζημιές και ανθεκτικό στην πίεση, ανθεκτικό στις εξωτερικές δυνάμεις. Συγκεκριμένα, μπορεί να λειτουργήσει σταθερά σε ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -20 ℃ έως +60 ℃.
![]()
Με χαμηλής κατανάλωσης chipset μητρικής πλακέτας βιομηχανικής ποιότητας και σχεδιασμό ψύξης σώματος από μεταλλικά πτερύγια. Εξασφαλίζει ότι η θερμότητα που παράγεται εσωτερικά αποβάλλεται γρήγορα. Ως αποτέλεσμα, δεν θα σας ενοχλεί ο θόρυβος του ανεμιστήρα. Επιπλέον, αυτός ο σχεδιασμός δεν είναι μόνο αθόρυβος, αλλά και ανθεκτικός στη σκόνη και την υγρασία. Αποτρέποντας αποτελεσματικά την είσοδο σκόνης και υγρασίας, προστατεύει τα εσωτερικά εξαρτήματα και παρατείνει τη διάρκεια ζωής και την αξιοπιστία του προϊόντος. Πείτε αντίο στα προβλήματα συσσώρευσης σκόνης και ζημιάς υγρασίας.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα με ισχυρή υποστήριξη υλικού αποθήκευσης και υποστηρίζει μνήμη DDR4 SODIMM διπλού καναλιού έως 32 GB (16G x 2). Υποστηρίζει επίσης mSATA SSD, M.2 NVME 2280 SSD και HDD/SSD 2,5 ιντσών, αυτά τα 3 είδη σκληρών δίσκων, που παρέχουν τόσο ταχύτητα όσο και χωρητικότητα, με πιο εγγυημένη συμβατότητα και σταθερότητα.
Επιτρέποντάς του να λειτουργεί σε σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα. Αυτή η δυνατότητα χωρίς ανεμιστήρα όχι μόνο εξαλείφει τον θόρυβο που σχετίζεται με τους ανεμιστήρες, αλλά μειώνει επίσης τον κίνδυνο εισόδου σκόνης και υπολειμμάτων, ενισχύοντας την αξιοπιστία του υπολογιστή σε σκληρές βιομηχανικές ρυθμίσεις.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i5-8350U 4 Cores 8 Threads, Max Turbo Frequency 3,40 GHz, 6 MB Cache, 15W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225-V Ethernet |
| Επίδειξη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη συγχρονισμένης ή ασύγχρονης οθόνης |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4, Μέγιστο έως 32 GB. 4G/8G/16G/32G Προαιρετικά |
| Σκληρός δίσκος | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1* mSATA SSD, 1*2,5" SATA SSD/HDD |
| Υποδοχή επέκτασης |
1*υποδοχή mini-PCIE μισού ύψους, υποστηρίζει WIFI Bluetooth. 1* Υποδοχή mini-PCIE πλήρους ύψους (με βάση SIM), υποστηρίζει μονάδα 3G/4G, WIFI Bluetooth. 1*Επέκταση IO, υποστηρίζει LPC, USB, PCIE |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 8, Win 10, Win 11, Linux, κ.λπ. |
| Αλλος | Υποστηρίζει Watchdog, Keystroke Restore, PXE Boot |
| Εξουσία | Έξοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Είσοδος: DC 9V-36V |
| I/O Interface | 4 x USB3.0, 2 x USB2.0, 6 x DB9 COM (υποστήριξη 2*COM RS232, 4*COM υποστήριξη RS485/RS422), 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x PS2 (πληκτρολόγιο και ποντίκι 2 σε 1), 14 x GPIO (7 είσοδοι εξόδου, 1 x είσοδοι), 1 x HDMI, 1 x κουμπί Clear CMOS, 1 x 3pin Phoenix Terminal Power Dock (υποστηρίζει είσοδο τροφοδοσίας 9-36V), 1 x υποδοχή ακουστικών, 1 x MIC, 1 x Dipswitch (υποστήριξη επιλογής λειτουργίας ενεργοποίησης ATX/AT), 2 x υποδοχή κεραίας (για WIFI/3G/4G) |
| Μέγεθος/Βάρος | 249mm*150mm*86mm/ Περίπου 2,2kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% ℃ (Σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα, εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core i5 - 8350U είναι ένα αξιόλογο κομμάτι τεχνολογίας που έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των βιομηχανικών περιβαλλόντων. Με 4 πυρήνες και 8 νήματα, αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί πολλές εργασίες ταυτόχρονα με ευκολία. Με θερμική ισχύ σχεδιασμού (TDP) μόλις 15 W, ο υπολογιστής καταναλώνει λιγότερη ενέργεια.
Συμπλήρωμα του ισχυρού επεξεργαστή είναι η GPU Intel® UHD Graphics 620. Αυτή η μονάδα γραφικών παρέχει αξιοπρεπείς δυνατότητες γραφικών, καθιστώντας την κατάλληλη για εφαρμογές που απαιτούν οπτική έξοδο υψηλής ποιότητας, όπως βιομηχανικά συστήματα παρακολούθησης με λεπτομερείς πίνακες εργαλείων ή ακόμη και ορισμένες εργασίες μικρού βάρους με γραφικά.
![]()
Τουποστηρίζει τη ρύθμιση της λειτουργίας αυτόματης εκκίνησης εισερχόμενης κλήσης, κατάλληλη για ασταθή και ανάγκη διατήρησης μεγάλης διάρκειας αναμονής χρήσης του περιβάλλοντος, αλλά υποστηρίζει επίσης 7 * 24 ώρες μεγάλης και σταθερής λειτουργίας, χωρίς καθυστέρηση, χωρίς χρόνο διακοπής, έτσι ώστε η λειτουργία του λογισμικού βιομηχανικής διαμόρφωσης να είναι πιο ασφαλής.
![]()
Το σώμα του μίνι υπολογιστή μας είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής μέσω μιας διαδικασίας ψυχρής έλασης. Αυτός ο σχεδιασμός προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες κατά των παρεμβολών, καθιστώντας το κατάλληλο για ηλεκτρικά θορυβώδη περιβάλλοντα. Είναι επίσης εξαιρετικά ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό στην τακτική χρήση χωρίς ζημιές και ανθεκτικό στην πίεση, ανθεκτικό στις εξωτερικές δυνάμεις. Συγκεκριμένα, μπορεί να λειτουργήσει σταθερά σε ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -20 ℃ έως +60 ℃.
![]()
Με χαμηλής κατανάλωσης chipset μητρικής πλακέτας βιομηχανικής ποιότητας και σχεδιασμό ψύξης σώματος από μεταλλικά πτερύγια. Εξασφαλίζει ότι η θερμότητα που παράγεται εσωτερικά αποβάλλεται γρήγορα. Ως αποτέλεσμα, δεν θα σας ενοχλεί ο θόρυβος του ανεμιστήρα. Επιπλέον, αυτός ο σχεδιασμός δεν είναι μόνο αθόρυβος, αλλά και ανθεκτικός στη σκόνη και την υγρασία. Αποτρέποντας αποτελεσματικά την είσοδο σκόνης και υγρασίας, προστατεύει τα εσωτερικά εξαρτήματα και παρατείνει τη διάρκεια ζωής και την αξιοπιστία του προϊόντος. Πείτε αντίο στα προβλήματα συσσώρευσης σκόνης και ζημιάς υγρασίας.
![]()
![]()