|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X46G Intel Core i3 8130U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $119.3-$236.2, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Το βιομηχανικό mini-PC μας χωρίς ανεμιστήρα, με επεξεργαστή Intel Core i3 8130U, διαθέτει σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα. Μια αποδοτική δομή με πτερύγια δημιουργεί ένα σταθερό σύστημα θερμικής διαχείρισης, διατηρώντας το υλικό σε βέλτιστες θερμοκρασίες λειτουργίας ακόμη και σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Η συμπαγής του μορφή καταλαμβάνει ελάχιστο χώρο, επιτρέποντας την εύκολη εγκατάσταση σε διάφορες τοποθεσίες. Με τον επεξεργαστή Intel Core i3 8130U υψηλής απόδοσης και ένα πλούσιο σύνολο επαγγελματικών διεπαφών, επιτρέπει την αποδοτική και ακριβή επεξεργασία και μετάδοση δεδομένων. Αυτό το καθιστά μια αξιόπιστη βάση για εφαρμογές όπως η βιομηχανική αυτοματοποίηση και η έξυπνη παρακολούθηση.
| Επεξεργαστής | ΥποστηρίζειIntel Core i3 8130U |
| Μνήμη | 1* υποδοχή μνήμης SO-DIMM, μνήμη DDR4, υποστηρίζεται έως 16GB |
| Οθόνη | 1* διεπαφή VGA, 1* διεπαφή HDMI (υποστηρίζει 4k30Hz), υποστηρίζει σύγχρονη/ασύγχρονη οθόνη VGA και HDMI. |
| Δίκτυο | 2* κάρτες δικτύου Gigabit Realtek RTL8111H, υποστηρίζουν wake-up δικτύου/PXE |
| Αποθήκευση |
1* διεπαφή σκληρού δίσκου SATA3.0 7pin με ρυθμό μετάδοσης 6 Gbps, και 1* υποδοχή M.2 Key-M 2280 (σκληροί δίσκοι M.2 PCIE και STAT είναι αυτοπροσαρμοζόμενοι) |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* υποδοχή Mini-PCIe (υποστηρίζει μονάδες WIFI και 4G) |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Τροφοδοτικό | 12V 5A |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -10℃ έως +60℃,Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C ~ 70°C |
Το βιομηχανικό μας mini-computer χωρίς ανεμιστήρα έρχεται με μνήμη DDR4 και SSD M.2. Η μνήμη DDR4 παρέχει υψηλότερη συχνότητα, ταχύτερη απόκριση και μειωμένη κατανάλωση ενέργειας. Ο SSD M.2 επιτρέπει ταχύτερη μετάδοση, ενώ διαθέτει επίσης χαρακτηριστικά αντοχής σε κραδασμούς και αντι-παρεμβολές. Μπορεί να αντιμετωπίσει αβίαστα σύνθετες εργασίες όπως η επεξεργασία βιομηχανικών δεδομένων και η παρακολούθηση εξοπλισμού, προσφέροντας αποδοτική και σταθερή απόδοση υπολογιστών.
![]()
Η βιομηχανική μας συσκευή PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εφαρμόσιμη σε ένα ευρύ φάσμα σεναρίων. Εντός βιομηχανικών ζωνών, μπορεί να αναλάβει κεντρικό ρόλο στον έλεγχο παραγωγής. Μπορεί επίσης να αναπτυχθεί σε εργαλειομηχανές CNC και αυτόματα μηχανήματα πώλησης ποτών.
Επιπλέον, αποδεικνύεται χρήσιμη σε ψηφιακές πινακίδες, πολυμεσική εκπαίδευση, συστήματα ελέγχου πρόσβασης με περιστρεφόμενες θύρες και ντουλάπια γρήγορης παραλαβής, παρέχοντας αξιόπιστη υποστήριξη σε διάφορους τομείς.
![]()
Οι άφθονες διεπαφές του προσδίδουν απαράμιλλη συνδεσιμότητα. Όπως φαίνεται στην εικόνα, πολλαπλές διεπαφές – συμπεριλαμβανομένου του Διακόπτη Τροφοδοσίας, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Διεπαφή Ήχου, θύρα Gigabit Ethernet, Διεπαφή Υψηλής Ευκρίνειας, θύρα VGA και θύρα Τροφοδοσίας – απλοποιούν τη σύνδεση διαφόρων συσκευών. Είτε πρόκειται για κάμερα, αισθητήρα ή άλλο εξωτερικό εξοπλισμό, μπορείτε να δημιουργήσετε γρήγορα ένα αποδοτικό σύστημα εργασίας. Λειτουργεί σαν ένας καθολικός κόμβος σύνδεσης, επιτρέποντας στις συσκευές σας να λειτουργούν απρόσκοπτα σε συνδυασμό.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X46G Intel Core i3 8130U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $119.3-$236.2, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Το βιομηχανικό mini-PC μας χωρίς ανεμιστήρα, με επεξεργαστή Intel Core i3 8130U, διαθέτει σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα. Μια αποδοτική δομή με πτερύγια δημιουργεί ένα σταθερό σύστημα θερμικής διαχείρισης, διατηρώντας το υλικό σε βέλτιστες θερμοκρασίες λειτουργίας ακόμη και σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Η συμπαγής του μορφή καταλαμβάνει ελάχιστο χώρο, επιτρέποντας την εύκολη εγκατάσταση σε διάφορες τοποθεσίες. Με τον επεξεργαστή Intel Core i3 8130U υψηλής απόδοσης και ένα πλούσιο σύνολο επαγγελματικών διεπαφών, επιτρέπει την αποδοτική και ακριβή επεξεργασία και μετάδοση δεδομένων. Αυτό το καθιστά μια αξιόπιστη βάση για εφαρμογές όπως η βιομηχανική αυτοματοποίηση και η έξυπνη παρακολούθηση.
| Επεξεργαστής | ΥποστηρίζειIntel Core i3 8130U |
| Μνήμη | 1* υποδοχή μνήμης SO-DIMM, μνήμη DDR4, υποστηρίζεται έως 16GB |
| Οθόνη | 1* διεπαφή VGA, 1* διεπαφή HDMI (υποστηρίζει 4k30Hz), υποστηρίζει σύγχρονη/ασύγχρονη οθόνη VGA και HDMI. |
| Δίκτυο | 2* κάρτες δικτύου Gigabit Realtek RTL8111H, υποστηρίζουν wake-up δικτύου/PXE |
| Αποθήκευση |
1* διεπαφή σκληρού δίσκου SATA3.0 7pin με ρυθμό μετάδοσης 6 Gbps, και 1* υποδοχή M.2 Key-M 2280 (σκληροί δίσκοι M.2 PCIE και STAT είναι αυτοπροσαρμοζόμενοι) |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* υποδοχή Mini-PCIe (υποστηρίζει μονάδες WIFI και 4G) |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Τροφοδοτικό | 12V 5A |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -10℃ έως +60℃,Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C ~ 70°C |
Το βιομηχανικό μας mini-computer χωρίς ανεμιστήρα έρχεται με μνήμη DDR4 και SSD M.2. Η μνήμη DDR4 παρέχει υψηλότερη συχνότητα, ταχύτερη απόκριση και μειωμένη κατανάλωση ενέργειας. Ο SSD M.2 επιτρέπει ταχύτερη μετάδοση, ενώ διαθέτει επίσης χαρακτηριστικά αντοχής σε κραδασμούς και αντι-παρεμβολές. Μπορεί να αντιμετωπίσει αβίαστα σύνθετες εργασίες όπως η επεξεργασία βιομηχανικών δεδομένων και η παρακολούθηση εξοπλισμού, προσφέροντας αποδοτική και σταθερή απόδοση υπολογιστών.
![]()
Η βιομηχανική μας συσκευή PC χωρίς ανεμιστήρα είναι εφαρμόσιμη σε ένα ευρύ φάσμα σεναρίων. Εντός βιομηχανικών ζωνών, μπορεί να αναλάβει κεντρικό ρόλο στον έλεγχο παραγωγής. Μπορεί επίσης να αναπτυχθεί σε εργαλειομηχανές CNC και αυτόματα μηχανήματα πώλησης ποτών.
Επιπλέον, αποδεικνύεται χρήσιμη σε ψηφιακές πινακίδες, πολυμεσική εκπαίδευση, συστήματα ελέγχου πρόσβασης με περιστρεφόμενες θύρες και ντουλάπια γρήγορης παραλαβής, παρέχοντας αξιόπιστη υποστήριξη σε διάφορους τομείς.
![]()
Οι άφθονες διεπαφές του προσδίδουν απαράμιλλη συνδεσιμότητα. Όπως φαίνεται στην εικόνα, πολλαπλές διεπαφές – συμπεριλαμβανομένου του Διακόπτη Τροφοδοσίας, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Διεπαφή Ήχου, θύρα Gigabit Ethernet, Διεπαφή Υψηλής Ευκρίνειας, θύρα VGA και θύρα Τροφοδοσίας – απλοποιούν τη σύνδεση διαφόρων συσκευών. Είτε πρόκειται για κάμερα, αισθητήρα ή άλλο εξωτερικό εξοπλισμό, μπορείτε να δημιουργήσετε γρήγορα ένα αποδοτικό σύστημα εργασίας. Λειτουργεί σαν ένας καθολικός κόμβος σύνδεσης, επιτρέποντας στις συσκευές σας να λειτουργούν απρόσκοπτα σε συνδυασμό.
![]()