| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | Διακομιστής NAS X108 N150 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $190-$400, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram |
Ο N150 NAS Server είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel N150, με συχνότητα turbo 3.6GHz, προσφέροντάς σας μια ομαλή εμπειρία και επιτρέποντας αποτελεσματική εργασία και παιχνίδι. Επιπλέον, αυτός ο NAS Server είναι συμβατός με πολλαπλά λειτουργικά συστήματα όπως WIN10/11, Linux και συστήματα NAS, προσφέροντας μια σταθερή και αξιόπιστη πλατφόρμα λειτουργίας. Επιπλέον, αυτός ο NAS Server διαθέτει ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel Ultra Core με 24EUs, η οποία υποστηρίζει διάφορες τεχνολογίες γραφικών. Μπορεί να σας παρουσιάσει καθαρές, λεπτές και ζωντανές εικόνες.
| Τροφοδοτικό | 180W |
| Επεξεργαστής | Intel Processor N150 |
|
Μνήμη |
Μονό-slot DDR5, υποστηρίζει έως 32G |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 + 4*2.5/3.5-ιντσών SATA, με δυνατότητα εναλλαγής εν λειτουργία |
| Δίκτυο | 3*LAN (2*Intel i226 + 110G) θύρες δικτύου |
| Σύστημα | WIN10/11 / Linux / Συστήματα NAS |
| Διεπαφή | USB3.0*1, USB2.0*3, HDMI*1, DP*1, Πλήρης λειτουργία Type C*1, Υποδοχή κάρτας TF*1, Ενσύρματη θύρα Ethernet 2.5G*2, Ενσύρματη θύρα Ethernet 10G*1 |
| Βάρος | Περίπου 3.8KG για γυμνό μεταλλικό σώμα |
| Turbo Boost | 3.6GHz |
| Ανεμιστήρας | Εγκατάσταση |
| Intel Ultra Core Graphics Card | 24EUs |
Ο NAS Server μας είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel N150, ο οποίος διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, μέγιστη συχνότητα turbo 3.6GHz και κατανάλωση ενέργειας 12W (τεχνολογία MSP). Μπορεί να χειριστεί αβίαστα σύνθετες εργασίες όπως επεξεργασία δεδομένων γραφείου και εμφάνιση πολλαπλών οθονών, και η υπολογιστική του απόδοση είναι αποτελεσματική και σταθερή.
![]()
Ο NAS Server μας έρχεται με ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου, επιτρέποντας ταχεία απαγωγή θερμότητας. Είναι εξοπλισμένος με ανεμιστήρα μεγάλου μεγέθους για βοηθητική απαγωγή θερμότητας και υποστηρίζει ψύξη turbo CPU, εξασφαλίζοντας 3-κυκλική σταθερή υψηλή απόδοση.
![]()
Ο NAS Server μας είναι ευέλικτος για σενάρια ψυχαγωγίας. Είτε απολαμβάνετε ταινίες, μουσική ή παιχνίδια, προσφέρει μια καθηλωτική εμπειρία.
Σε περιβάλλοντα γραφείου, υπερέχει στον χειρισμό διαφόρων εργασιών. Από την επεξεργασία εγγράφων και την ανάλυση δεδομένων έως την πολυδιεργασία με διαφορετικά λογισμικά, εξασφαλίζει ομαλή και αποτελεσματική λειτουργία. Και διαθέτει ευρεία κάλυψη, καλύπτοντας τις ποικίλες ανάγκες τόσο της ψυχαγωγίας όσο και των εφαρμογών γραφείου, καθιστώντας τον έναν αξιόπιστο σύντροφο σε διαφορετικές πτυχές της ζωής σας.
![]()
Αυτός ο NAS Server είναι εξοπλισμένος με διεπαφή φιλοξενίας NAS 3-δικτύων και 4-θέσεων, η οποία είναι κατάλληλη για σενάρια που απαιτούν πολλαπλές συνδέσεις δικτύου και εκτεταμένη επέκταση αποθήκευσης. Προσφέρει διάφορες διεπαφές, όπως USB2.0, USB3.0, HDMI, DP, θύρα Gigabit Ethernet, θύρα δικτύου 10G, υποδοχή κάρτας TF, Type-C (10G) και AUDIO, καλύπτοντας ποικίλες ανάγκες σύνδεσης.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | Διακομιστής NAS X108 N150 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $190-$400, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram |
Ο N150 NAS Server είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel N150, με συχνότητα turbo 3.6GHz, προσφέροντάς σας μια ομαλή εμπειρία και επιτρέποντας αποτελεσματική εργασία και παιχνίδι. Επιπλέον, αυτός ο NAS Server είναι συμβατός με πολλαπλά λειτουργικά συστήματα όπως WIN10/11, Linux και συστήματα NAS, προσφέροντας μια σταθερή και αξιόπιστη πλατφόρμα λειτουργίας. Επιπλέον, αυτός ο NAS Server διαθέτει ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel Ultra Core με 24EUs, η οποία υποστηρίζει διάφορες τεχνολογίες γραφικών. Μπορεί να σας παρουσιάσει καθαρές, λεπτές και ζωντανές εικόνες.
| Τροφοδοτικό | 180W |
| Επεξεργαστής | Intel Processor N150 |
|
Μνήμη |
Μονό-slot DDR5, υποστηρίζει έως 32G |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 + 4*2.5/3.5-ιντσών SATA, με δυνατότητα εναλλαγής εν λειτουργία |
| Δίκτυο | 3*LAN (2*Intel i226 + 110G) θύρες δικτύου |
| Σύστημα | WIN10/11 / Linux / Συστήματα NAS |
| Διεπαφή | USB3.0*1, USB2.0*3, HDMI*1, DP*1, Πλήρης λειτουργία Type C*1, Υποδοχή κάρτας TF*1, Ενσύρματη θύρα Ethernet 2.5G*2, Ενσύρματη θύρα Ethernet 10G*1 |
| Βάρος | Περίπου 3.8KG για γυμνό μεταλλικό σώμα |
| Turbo Boost | 3.6GHz |
| Ανεμιστήρας | Εγκατάσταση |
| Intel Ultra Core Graphics Card | 24EUs |
Ο NAS Server μας είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel N150, ο οποίος διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, μέγιστη συχνότητα turbo 3.6GHz και κατανάλωση ενέργειας 12W (τεχνολογία MSP). Μπορεί να χειριστεί αβίαστα σύνθετες εργασίες όπως επεξεργασία δεδομένων γραφείου και εμφάνιση πολλαπλών οθονών, και η υπολογιστική του απόδοση είναι αποτελεσματική και σταθερή.
![]()
Ο NAS Server μας έρχεται με ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου, επιτρέποντας ταχεία απαγωγή θερμότητας. Είναι εξοπλισμένος με ανεμιστήρα μεγάλου μεγέθους για βοηθητική απαγωγή θερμότητας και υποστηρίζει ψύξη turbo CPU, εξασφαλίζοντας 3-κυκλική σταθερή υψηλή απόδοση.
![]()
Ο NAS Server μας είναι ευέλικτος για σενάρια ψυχαγωγίας. Είτε απολαμβάνετε ταινίες, μουσική ή παιχνίδια, προσφέρει μια καθηλωτική εμπειρία.
Σε περιβάλλοντα γραφείου, υπερέχει στον χειρισμό διαφόρων εργασιών. Από την επεξεργασία εγγράφων και την ανάλυση δεδομένων έως την πολυδιεργασία με διαφορετικά λογισμικά, εξασφαλίζει ομαλή και αποτελεσματική λειτουργία. Και διαθέτει ευρεία κάλυψη, καλύπτοντας τις ποικίλες ανάγκες τόσο της ψυχαγωγίας όσο και των εφαρμογών γραφείου, καθιστώντας τον έναν αξιόπιστο σύντροφο σε διαφορετικές πτυχές της ζωής σας.
![]()
Αυτός ο NAS Server είναι εξοπλισμένος με διεπαφή φιλοξενίας NAS 3-δικτύων και 4-θέσεων, η οποία είναι κατάλληλη για σενάρια που απαιτούν πολλαπλές συνδέσεις δικτύου και εκτεταμένη επέκταση αποθήκευσης. Προσφέρει διάφορες διεπαφές, όπως USB2.0, USB3.0, HDMI, DP, θύρα Gigabit Ethernet, θύρα δικτύου 10G, υποδοχή κάρτας TF, Type-C (10G) και AUDIO, καλύπτοντας ποικίλες ανάγκες σύνδεσης.
![]()