|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X69 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC τροφοδοτείται από έναν νέο επεξεργαστή AMD Ryzen 5 5600U, 6 πυρήνων και 12 νημάτων, με βασική συχνότητα 2.3GHz, δυναμική συχνότητα επιτάχυνσης 4.2GHz, L3 Cache 8MB που μπορεί να εκτελεί μεγάλα λογισμικά και παιχνίδια ομαλά.
Ως mini PC, είναι εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, μπορεί να φορτώσει πολλές ιστοσελίδες ταυτόχρονα ή να ανοίξει πολλά μεγάλα αρχεία ταυτόχρονα. Αυτός ο Mini υπολογιστής μπορεί να μεταφέρει μεγάλα αρχεία σε δευτερόλεπτα και υποστηρίζει τριπλή οθόνη HD HDMI2.0/ DP/ TYPE-C, επιτρέποντάς σας να τον χρησιμοποιείτε πιο ευέλικτα.
Επιπλέον, το μικρό του μέγεθος, λιγότερο από 15 cm, πολύ φορητό, μπορεί να παρέχει ισχυρή επεξεργαστική ισχύ για οικιακό αυτοματισμό και σε διάφορες τοποθεσίες.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 5 5600U, 6 πυρήνες και 12 νήματα, βασική συχνότητα: 2.3GHz, δυναμική συχνότητα επιτάχυνσης: 4.2GHz, L3 Cache 8MB |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ RX Vega 7 |
| Μνήμη | Διπλού Καναλιού DDR4, 2*260-pin SO-DIMM Υποδοχές |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, κ.λπ. |
| Ethernet | 2 x RJ45 2.5G Gigabit Ethernet |
| Συνδέσεις Μπροστινού Πάνελ | 1x Type C DC IN, 1x HDMI, 1x DP, 2x RJ45 LAN, 2x USB 3.0 |
| Συνδέσεις Πίσω Πάνελ | 2x USB 2.0, 1x AUD, 1x Type- C |
| Τροφοδοσία | GaN 65W Type-c, Είσοδος: AC 100-240V /50-60Hz |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Ψύξης & Ψύκτρα |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~35℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃~ 85℃ (Συνιστάται 15- 35℃) |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο επεξεργαστής AMD Ryzen 5 5600U νέας γενιάς, 6 πυρήνων 12 νημάτων, ο οποίος έχει διαδικασία κατασκευής 7nm, συχνότητα επιτάχυνσης ρολογιού 4.2GHz, μεγάλα λογισμικά/παιχνίδια εκτελούνται αστραπιαία!![]()
Μπορεί να εξοπλιστεί με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, είτε φορτώνει δεκάδες ιστοσελίδες ταυτόχρονα είτε ανοίγει δεκάδες μεγάλα αρχεία PPT ταυτόχρονα, η εναλλαγή προγραμμάτων σε σενάρια πολλαπλών εργασιών παραμένει εύκολη και άνετη, και η πραγματοποίηση της μεταφοράς μεγάλων αρχείων σε δευτερόλεπτα.![]()
Αυτό το AMD mini PC διαθέτει 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, υποστηρίζει τριπλή οθόνη 4K HD, η οποία μπορεί να σας προσφέρει μια μεγαλύτερη εμπειρία ευέλικτου χώρου.![]()
Υιοθετεί ψύξη από καθαρό χαλκό, ψύξη με σωλήνα θερμότητας με μεγάλους αεραγωγούς, υψηλή απόδοση ψύξης. Ενσωματωμένο τσιπ απαγωγής θερμότητας έξυπνου ελέγχου, υποστηρίζει απαγωγή θερμότητας χαμηλού θορύβου.![]()
Αυτό το AMD mini PC είναι εξοπλισμένο με γρήγορο φορτιστή Gallium Nitride 65W PD, είναι μικρότερο, ελαφρύτερο και πιο βολικό για ταξίδια.![]()
Αυτό το mini PC χρησιμοποιείται κυρίως για επεξεργασία βίντεο, επεξεργασία γραφικών, σχεδίαση CAD, gaming και ψυχαγωγία.![]()
Αυτό το AMD mini PC είναι εξοπλισμένο με πλούσιες mainstream διεπαφές, plug and play, εύκολη διαχείριση διαφόρων αναγκών εργασίας, ώστε η αποδοτικότητα της κινητής εργασίας.![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X69 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC τροφοδοτείται από έναν νέο επεξεργαστή AMD Ryzen 5 5600U, 6 πυρήνων και 12 νημάτων, με βασική συχνότητα 2.3GHz, δυναμική συχνότητα επιτάχυνσης 4.2GHz, L3 Cache 8MB που μπορεί να εκτελεί μεγάλα λογισμικά και παιχνίδια ομαλά.
Ως mini PC, είναι εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, μπορεί να φορτώσει πολλές ιστοσελίδες ταυτόχρονα ή να ανοίξει πολλά μεγάλα αρχεία ταυτόχρονα. Αυτός ο Mini υπολογιστής μπορεί να μεταφέρει μεγάλα αρχεία σε δευτερόλεπτα και υποστηρίζει τριπλή οθόνη HD HDMI2.0/ DP/ TYPE-C, επιτρέποντάς σας να τον χρησιμοποιείτε πιο ευέλικτα.
Επιπλέον, το μικρό του μέγεθος, λιγότερο από 15 cm, πολύ φορητό, μπορεί να παρέχει ισχυρή επεξεργαστική ισχύ για οικιακό αυτοματισμό και σε διάφορες τοποθεσίες.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 5 5600U, 6 πυρήνες και 12 νήματα, βασική συχνότητα: 2.3GHz, δυναμική συχνότητα επιτάχυνσης: 4.2GHz, L3 Cache 8MB |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ RX Vega 7 |
| Μνήμη | Διπλού Καναλιού DDR4, 2*260-pin SO-DIMM Υποδοχές |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, κ.λπ. |
| Ethernet | 2 x RJ45 2.5G Gigabit Ethernet |
| Συνδέσεις Μπροστινού Πάνελ | 1x Type C DC IN, 1x HDMI, 1x DP, 2x RJ45 LAN, 2x USB 3.0 |
| Συνδέσεις Πίσω Πάνελ | 2x USB 2.0, 1x AUD, 1x Type- C |
| Τροφοδοσία | GaN 65W Type-c, Είσοδος: AC 100-240V /50-60Hz |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Ψύξης & Ψύκτρα |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~35℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃~ 85℃ (Συνιστάται 15- 35℃) |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο επεξεργαστής AMD Ryzen 5 5600U νέας γενιάς, 6 πυρήνων 12 νημάτων, ο οποίος έχει διαδικασία κατασκευής 7nm, συχνότητα επιτάχυνσης ρολογιού 4.2GHz, μεγάλα λογισμικά/παιχνίδια εκτελούνται αστραπιαία!![]()
Μπορεί να εξοπλιστεί με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, είτε φορτώνει δεκάδες ιστοσελίδες ταυτόχρονα είτε ανοίγει δεκάδες μεγάλα αρχεία PPT ταυτόχρονα, η εναλλαγή προγραμμάτων σε σενάρια πολλαπλών εργασιών παραμένει εύκολη και άνετη, και η πραγματοποίηση της μεταφοράς μεγάλων αρχείων σε δευτερόλεπτα.![]()
Αυτό το AMD mini PC διαθέτει 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, υποστηρίζει τριπλή οθόνη 4K HD, η οποία μπορεί να σας προσφέρει μια μεγαλύτερη εμπειρία ευέλικτου χώρου.![]()
Υιοθετεί ψύξη από καθαρό χαλκό, ψύξη με σωλήνα θερμότητας με μεγάλους αεραγωγούς, υψηλή απόδοση ψύξης. Ενσωματωμένο τσιπ απαγωγής θερμότητας έξυπνου ελέγχου, υποστηρίζει απαγωγή θερμότητας χαμηλού θορύβου.![]()
Αυτό το AMD mini PC είναι εξοπλισμένο με γρήγορο φορτιστή Gallium Nitride 65W PD, είναι μικρότερο, ελαφρύτερο και πιο βολικό για ταξίδια.![]()
Αυτό το mini PC χρησιμοποιείται κυρίως για επεξεργασία βίντεο, επεξεργασία γραφικών, σχεδίαση CAD, gaming και ψυχαγωγία.![]()
Αυτό το AMD mini PC είναι εξοπλισμένο με πλούσιες mainstream διεπαφές, plug and play, εύκολη διαχείριση διαφόρων αναγκών εργασίας, ώστε η αποδοτικότητα της κινητής εργασίας.![]()