| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X79 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών έχει μικρό μέγεθος αλλά εξαιρετικά υψηλή απόδοση. Η κάρτα γραφικών είναι AMD RX 6400 4G, η οποία είναι ανώτερη από την Nvdia GTX 1650. Μοναδικός σχεδιασμός απαγωγής θερμότητας. Διπλός σωλήνας θερμότητας, ισχυρή διαμόρφωση απαγωγής θερμότητας και σχεδιασμός διαδρομής αέρα απαγωγής θερμότητας.
Ως μίνι υπολογιστής AMD, είναι εξοπλισμένος με περιστροφικό ανεμιστήρα υψηλής απόδοσης για να διασφαλίζει τη θερμοκρασία ψύξης των βασικών εξαρτημάτων, ενώ παράλληλα, η ανοιχτή διάταξη του μηχανισμού ενισχύει τη συνολική δραστηριότητα της ροής αέρα και μειώνει τον θόρυβο λειτουργίας. TDP έως 50W. Εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Αυτός ο μίνι υπολογιστής AMD Ryzen 7 5800H με αυξανόμενη απόδοση μπορεί να εκτελέσει πιο ομαλά καθημερινή εργασία γραφείου, επεξεργασία εικόνας, επεξεργασία βίντεο, μηχανολογικά σχέδια, διαδικτυακά παιχνίδια και άλλες ανάγκες πολλαπλών σκηνών. Είναι η καλύτερη επιλογή για παίκτες, είναι επίσης ένα τέλειο δώρο για την οικογένεια ή τους φίλους σας.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Πυρήνες 16 Νήματα, L3 cache 16MB, Κατανάλωση ενέργειας 35-54W |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Μνήμη | 2*DDR4 32G 3200MHz (Διπλή υποδοχή κάρτας) |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Κάρτα Ενσύρματου Δικτύου), Ενσωματωμένη ασύρματη κάρτα WIFI6 |
| Φωτισμός | Εξαρτήματα Φωτεινών Εφέ RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| Διεπαφή I/O | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Μέγεθος | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Βάρος | Περίπου 1.6KG |
| Τροφοδοσία | AC 180W, Τροφοδοτικό 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/Επιτοίχια/Επιτραπέζια |
Ο μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από AMDRyzen™ 75800H, ένας επεξεργαστής 8 πυρήνων, 16 νημάτων με 3.2GHz-4.4GHz L3 cache 16MB, κατανάλωση ενέργειας 35W-54W.![]()
Η ισχυρή διαμόρφωση ψύξης με μεγάλη εισαγωγή αέρα, μοναδική εξαγωγή αέρα και διπλούς σωλήνες θερμότητας και σχεδιασμό διαδρομής αέρα βελτιώνει σημαντικά την απόδοση ψύξης. Χαμηλός θόρυβος αλλά γρήγορη απαγωγή θερμότητας.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής AMD Ryzen 7 5800H είναι εξοπλισμένος με 1*HDMI, 1*DP και 1*Type-C διεπαφές, οι οποίες μπορούν να υποστηρίξουν τριπλή οθόνη HD 4K 60Hz.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών τροφοδοτείται από AMD Ryzen™ 7 5800H και διακριτή κάρτα γραφικών Radeon™ RX 6400 4G με διπλού καναλιού DDR4 RAM, διπλό M.2 NVMe 2280 SSD, διπλό 2.5G ethernet (υποστηρίζει Wifi 6), 6*σωλήνες θερμότητας και εξαρτήματα φωτεινών εφέ RGB, ο οποίος είναι ισχυρός και έχει ισχυρή απόδοση.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής διαθέτει διπλό 2.5G LAN, το οποίο υποστηρίζει μονάδα Wifi6 αποκλειστικά για gaming και υιοθετεί ασύρματη κάρτα δικτύου AX200 / RZ608 που υποστηρίζει ζώνη 6GHz και μέγιστη μετάδοση 2.4Gbps.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X79 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών έχει μικρό μέγεθος αλλά εξαιρετικά υψηλή απόδοση. Η κάρτα γραφικών είναι AMD RX 6400 4G, η οποία είναι ανώτερη από την Nvdia GTX 1650. Μοναδικός σχεδιασμός απαγωγής θερμότητας. Διπλός σωλήνας θερμότητας, ισχυρή διαμόρφωση απαγωγής θερμότητας και σχεδιασμός διαδρομής αέρα απαγωγής θερμότητας.
Ως μίνι υπολογιστής AMD, είναι εξοπλισμένος με περιστροφικό ανεμιστήρα υψηλής απόδοσης για να διασφαλίζει τη θερμοκρασία ψύξης των βασικών εξαρτημάτων, ενώ παράλληλα, η ανοιχτή διάταξη του μηχανισμού ενισχύει τη συνολική δραστηριότητα της ροής αέρα και μειώνει τον θόρυβο λειτουργίας. TDP έως 50W. Εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Αυτός ο μίνι υπολογιστής AMD Ryzen 7 5800H με αυξανόμενη απόδοση μπορεί να εκτελέσει πιο ομαλά καθημερινή εργασία γραφείου, επεξεργασία εικόνας, επεξεργασία βίντεο, μηχανολογικά σχέδια, διαδικτυακά παιχνίδια και άλλες ανάγκες πολλαπλών σκηνών. Είναι η καλύτερη επιλογή για παίκτες, είναι επίσης ένα τέλειο δώρο για την οικογένεια ή τους φίλους σας.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Πυρήνες 16 Νήματα, L3 cache 16MB, Κατανάλωση ενέργειας 35-54W |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Μνήμη | 2*DDR4 32G 3200MHz (Διπλή υποδοχή κάρτας) |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Κάρτα Ενσύρματου Δικτύου), Ενσωματωμένη ασύρματη κάρτα WIFI6 |
| Φωτισμός | Εξαρτήματα Φωτεινών Εφέ RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| Διεπαφή I/O | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Μέγεθος | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Βάρος | Περίπου 1.6KG |
| Τροφοδοσία | AC 180W, Τροφοδοτικό 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/Επιτοίχια/Επιτραπέζια |
Ο μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από AMDRyzen™ 75800H, ένας επεξεργαστής 8 πυρήνων, 16 νημάτων με 3.2GHz-4.4GHz L3 cache 16MB, κατανάλωση ενέργειας 35W-54W.![]()
Η ισχυρή διαμόρφωση ψύξης με μεγάλη εισαγωγή αέρα, μοναδική εξαγωγή αέρα και διπλούς σωλήνες θερμότητας και σχεδιασμό διαδρομής αέρα βελτιώνει σημαντικά την απόδοση ψύξης. Χαμηλός θόρυβος αλλά γρήγορη απαγωγή θερμότητας.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής AMD Ryzen 7 5800H είναι εξοπλισμένος με 1*HDMI, 1*DP και 1*Type-C διεπαφές, οι οποίες μπορούν να υποστηρίξουν τριπλή οθόνη HD 4K 60Hz.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών τροφοδοτείται από AMD Ryzen™ 7 5800H και διακριτή κάρτα γραφικών Radeon™ RX 6400 4G με διπλού καναλιού DDR4 RAM, διπλό M.2 NVMe 2280 SSD, διπλό 2.5G ethernet (υποστηρίζει Wifi 6), 6*σωλήνες θερμότητας και εξαρτήματα φωτεινών εφέ RGB, ο οποίος είναι ισχυρός και έχει ισχυρή απόδοση.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής διαθέτει διπλό 2.5G LAN, το οποίο υποστηρίζει μονάδα Wifi6 αποκλειστικά για gaming και υιοθετεί ασύρματη κάρτα δικτύου AX200 / RZ608 που υποστηρίζει ζώνη 6GHz και μέγιστη μετάδοση 2.4Gbps.
![]()
![]()