|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X78 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core 12ης ή 13ης γενιάς σε αυτό το fanless mini PC, βελτιώνει σημαντικά την ικανότητα πολλαπλών εργασιών και κάνει την ταυτόχρονη εκτέλεση πολλαπλών προγραμμάτων πιο ομαλή, προσφέροντας εντυπωσιακή απόδοση.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής για οικιακή και επαγγελματική χρήση, αλλά και ως βιομηχανικός υπολογιστής για σενάρια που απαιτούν υπολογιστή υψηλής απόδοσης.
Υπάρχουν μία DP, δύο HDMI και μία Type-C στον μίνι υπολογιστή, που υποστηρίζουν έξοδο βίντεο 2*4K και 2* 8K, συνδέοντας έως και τέσσερις οθόνες HDR ταυτόχρονα για μια νέα εμπειρία θέασης έως 4K/8K 60Hz.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U |
| Μνήμη | 2* 260-pin SO-DIMM DDR4, Μέγιστο έως 64GB (2*32GB ή 1*64GB) |
| Αποθήκευση | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| Τέσσερις Έξοδοι Βίντεο |
1x DP 1.4 μέγιστη ανάλυση (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου |
1x Power on/off, 4x USB 3.0, 1x SPK, 1x MIC, 1x DP 1.4, 2x H-DMI 2.0, 1x Type-C Thunderbolt 4, 2x USB 2.0, 2x 2.5GbE RJ45 LAN, 1x DC IN 12V |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec, κ.λπ. |
| Ενσύρματο | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| Ασύρματο | Υποστήριξη WiFi 6 & Bluetooth 5.0 |
| Επέκταση | 2* USB 2.0, 1*RS232 / RS485, 1*RS232 μπορεί να επεκταθεί στη μητρική πλακέτα |
| Τροφοδοσία | DC-IN 5.5*2.5mm, DC 19V 3.42A/64.98W(AC σε DC,100~240V) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~70℃ |
| Σχετική Υγρασία |
10%-90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το Mini PC τροφοδοτείται από έναν νέο επεξεργαστή Intel Core 12ης γενιάς με υποστήριξη μνήμης DDR4 διπλού καναλιού, επεκτάσιμη έως 64GB (32GB*2). Ταυτόχρονα, υποστηρίζονται δύο μονάδες στερεάς κατάστασης M.2, καθιστώντας τη μεταφορά αρχείων και τη φόρτωση λογισμικού ταχύτερη.
![]()
Υποστηρίζει έξοδο βίντεο 2*4K και 2* 8K, συνδέοντας έως και τέσσερις οθόνες HDR ταυτόχρονα για μια νέα εμπειρία θέασης έως 4K/8K 60Hz.
![]()
Ο υπολογιστής προσφέρει επίσης πληθώρα επιλογών συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένων πολλαπλών θυρών USB, θυρών HDMI και DisplayPort, καθώς και συνδεσιμότητα Ethernet και Wi-Fi. Αυτό επιτρέπει στους χρήστες να συνδέουν εύκολα εξωτερικές συσκευές όπως οθόνες, πληκτρολόγια, ποντίκια και άλλα περιφερειακά.
![]()
Αυτό το μίνι iPC Core είναι εξοπλισμένο με νέο σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα, διαθέτει μεταλλικό σώμα από κράμα αλουμινίου καλυμμένο με ψύκτρα στο πάνω μέρος για γρήγορη και αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας, διατηρώντας το εσωτερικό του μηχανήματος καθαρό και όχι μόνο εξοικονομώντας ενέργεια, αλλά και υποστηρίζοντας αθόρυβη λειτουργία.
![]()
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής για οικιακή και επαγγελματική χρήση, αλλά και ως βιομηχανικός υπολογιστής για σενάρια που απαιτούν υπολογιστή υψηλής απόδοσης.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X78 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core 12ης ή 13ης γενιάς σε αυτό το fanless mini PC, βελτιώνει σημαντικά την ικανότητα πολλαπλών εργασιών και κάνει την ταυτόχρονη εκτέλεση πολλαπλών προγραμμάτων πιο ομαλή, προσφέροντας εντυπωσιακή απόδοση.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής για οικιακή και επαγγελματική χρήση, αλλά και ως βιομηχανικός υπολογιστής για σενάρια που απαιτούν υπολογιστή υψηλής απόδοσης.
Υπάρχουν μία DP, δύο HDMI και μία Type-C στον μίνι υπολογιστή, που υποστηρίζουν έξοδο βίντεο 2*4K και 2* 8K, συνδέοντας έως και τέσσερις οθόνες HDR ταυτόχρονα για μια νέα εμπειρία θέασης έως 4K/8K 60Hz.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U |
| Μνήμη | 2* 260-pin SO-DIMM DDR4, Μέγιστο έως 64GB (2*32GB ή 1*64GB) |
| Αποθήκευση | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| Τέσσερις Έξοδοι Βίντεο |
1x DP 1.4 μέγιστη ανάλυση (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου |
1x Power on/off, 4x USB 3.0, 1x SPK, 1x MIC, 1x DP 1.4, 2x H-DMI 2.0, 1x Type-C Thunderbolt 4, 2x USB 2.0, 2x 2.5GbE RJ45 LAN, 1x DC IN 12V |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec, κ.λπ. |
| Ενσύρματο | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| Ασύρματο | Υποστήριξη WiFi 6 & Bluetooth 5.0 |
| Επέκταση | 2* USB 2.0, 1*RS232 / RS485, 1*RS232 μπορεί να επεκταθεί στη μητρική πλακέτα |
| Τροφοδοσία | DC-IN 5.5*2.5mm, DC 19V 3.42A/64.98W(AC σε DC,100~240V) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~70℃ |
| Σχετική Υγρασία |
10%-90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Το Mini PC τροφοδοτείται από έναν νέο επεξεργαστή Intel Core 12ης γενιάς με υποστήριξη μνήμης DDR4 διπλού καναλιού, επεκτάσιμη έως 64GB (32GB*2). Ταυτόχρονα, υποστηρίζονται δύο μονάδες στερεάς κατάστασης M.2, καθιστώντας τη μεταφορά αρχείων και τη φόρτωση λογισμικού ταχύτερη.
![]()
Υποστηρίζει έξοδο βίντεο 2*4K και 2* 8K, συνδέοντας έως και τέσσερις οθόνες HDR ταυτόχρονα για μια νέα εμπειρία θέασης έως 4K/8K 60Hz.
![]()
Ο υπολογιστής προσφέρει επίσης πληθώρα επιλογών συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένων πολλαπλών θυρών USB, θυρών HDMI και DisplayPort, καθώς και συνδεσιμότητα Ethernet και Wi-Fi. Αυτό επιτρέπει στους χρήστες να συνδέουν εύκολα εξωτερικές συσκευές όπως οθόνες, πληκτρολόγια, ποντίκια και άλλα περιφερειακά.
![]()
Αυτό το μίνι iPC Core είναι εξοπλισμένο με νέο σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα, διαθέτει μεταλλικό σώμα από κράμα αλουμινίου καλυμμένο με ψύκτρα στο πάνω μέρος για γρήγορη και αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας, διατηρώντας το εσωτερικό του μηχανήματος καθαρό και όχι μόνο εξοικονομώντας ενέργεια, αλλά και υποστηρίζοντας αθόρυβη λειτουργία.
![]()
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής για οικιακή και επαγγελματική χρήση, αλλά και ως βιομηχανικός υπολογιστής για σενάρια που απαιτούν υπολογιστή υψηλής απόδοσης.
![]()
![]()