|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X61 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini PC που τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel AlderLake N95 είναι ένας επεξεργαστής 4 πυρήνων, 4 νημάτων, που σημαίνει ότι μπορεί να χειριστεί πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα, και όλες εκτελούνται ομαλά χωρίς αισθητή καθυστέρηση.
Αυτό το mini PC για οικιακό γραφείο έρχεται με μνήμη RAM LPDDR5 12GB, η οποία παρέχει υψηλό εύρος ζώνης μνήμης και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Είναι επίσης εξοπλισμένο με 1 NVME SSD PCIE3.0 και 1 διεπαφή σκληρού δίσκου / SSD SATA/NGFF, αυτός ο συνδυασμός αποθήκευσης παρέχει υψηλή ευελιξία αποθήκευσης.
Συνολικά, αυτό το Mini PC Intel AlderLake N95 είναι ιδανικό για χρήση στο οικιακό γραφείο με την ισχυρή απόδοση του επεξεργαστή του, την άφθονη μνήμη και τις ευέλικτες διαμορφώσεις αποθήκευσης, τη σταθερή συνδεσιμότητα δικτύου και την εξαιρετική απόδοση οθόνης. Καλύπτει τις βασικές ανάγκες της καθημερινής εργασίας, αλλά αποδίδει καλά και σε εργασίες που απαιτούν ένα ορισμένο επίπεδο απόδοσης.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel AlderLake N95, 4 πυρήνες 4 νήματα, έως 3.4GHz |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 1.2GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, υποστηρίζει Wi-Fi5 ασύρματο NIC και bluetooth 4.2 |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Υποδοχή Ήχου 3.5mm |
| Μνήμη | 1* SODIMM LPDDR5, έως 4800MHz 12GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Τροφοδοσία | AC 100 ~ 240V, 50 / 60Hz,12V / 3A / PD30W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows10 pro, Windows 11, Ubuntu, Linux, κ.λπ. |
| Διαστάσεις | 87mm×87mm×39mm |
| Βάρος | Περίπου 240g |
Εγκατάσταση |
VESA |
Το mini PC είναι εξοπλισμένο με τον τετραπύρηνο επεξεργαστή Intel AlderLake N95, με υψηλή απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και έως 3.4GHz.
![]()
Ως mini PC, διαθέτει 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) και 1*DP1.4 (4K 60HZ), υποστηρίζει έξοδο οθόνης 4K HD μονής ή τριπλής οθόνης, ενώ εργάζεστε και διασκεδάζετε, μπορεί να σας προσφέρει ευρύτερο χώρο χρήσης. Υποστηρίζει οθόνη 4K HD, η οποία είναι σημαντική για εργασίες οικιακού γραφείου που περιλαμβάνουν επεξεργασία εικόνας, προβολή βίντεο, εργασίες σχεδιασμού και άλλες εργασίες που απαιτούν υψηλή ποιότητα οθόνης. Η ανάλυση 4K αποδίδει πιο ευκρινείς, πιο λεπτομερείς εικόνες, επιτρέποντας στους χρήστες να βλέπουν και να επεξεργάζονται καλύτερα εικόνες, βίντεο και άλλο περιεχόμενο.
![]()
Οι διπλές θύρες LAN έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν πιο σταθερή σύνδεση δικτύου για το οικιακό γραφείο. Είτε πρόκειται για ενσύρματη σύνδεση δικτύου είτε για ασύρματη σύνδεση δικτύου μέσω δρομολογητή, αυτό το mini PC ταιριάζει όμορφα.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X61 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini PC που τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel AlderLake N95 είναι ένας επεξεργαστής 4 πυρήνων, 4 νημάτων, που σημαίνει ότι μπορεί να χειριστεί πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα, και όλες εκτελούνται ομαλά χωρίς αισθητή καθυστέρηση.
Αυτό το mini PC για οικιακό γραφείο έρχεται με μνήμη RAM LPDDR5 12GB, η οποία παρέχει υψηλό εύρος ζώνης μνήμης και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Είναι επίσης εξοπλισμένο με 1 NVME SSD PCIE3.0 και 1 διεπαφή σκληρού δίσκου / SSD SATA/NGFF, αυτός ο συνδυασμός αποθήκευσης παρέχει υψηλή ευελιξία αποθήκευσης.
Συνολικά, αυτό το Mini PC Intel AlderLake N95 είναι ιδανικό για χρήση στο οικιακό γραφείο με την ισχυρή απόδοση του επεξεργαστή του, την άφθονη μνήμη και τις ευέλικτες διαμορφώσεις αποθήκευσης, τη σταθερή συνδεσιμότητα δικτύου και την εξαιρετική απόδοση οθόνης. Καλύπτει τις βασικές ανάγκες της καθημερινής εργασίας, αλλά αποδίδει καλά και σε εργασίες που απαιτούν ένα ορισμένο επίπεδο απόδοσης.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel AlderLake N95, 4 πυρήνες 4 νήματα, έως 3.4GHz |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 1.2GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, υποστηρίζει Wi-Fi5 ασύρματο NIC και bluetooth 4.2 |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Υποδοχή Ήχου 3.5mm |
| Μνήμη | 1* SODIMM LPDDR5, έως 4800MHz 12GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Τροφοδοσία | AC 100 ~ 240V, 50 / 60Hz,12V / 3A / PD30W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows10 pro, Windows 11, Ubuntu, Linux, κ.λπ. |
| Διαστάσεις | 87mm×87mm×39mm |
| Βάρος | Περίπου 240g |
Εγκατάσταση |
VESA |
Το mini PC είναι εξοπλισμένο με τον τετραπύρηνο επεξεργαστή Intel AlderLake N95, με υψηλή απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και έως 3.4GHz.
![]()
Ως mini PC, διαθέτει 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) και 1*DP1.4 (4K 60HZ), υποστηρίζει έξοδο οθόνης 4K HD μονής ή τριπλής οθόνης, ενώ εργάζεστε και διασκεδάζετε, μπορεί να σας προσφέρει ευρύτερο χώρο χρήσης. Υποστηρίζει οθόνη 4K HD, η οποία είναι σημαντική για εργασίες οικιακού γραφείου που περιλαμβάνουν επεξεργασία εικόνας, προβολή βίντεο, εργασίες σχεδιασμού και άλλες εργασίες που απαιτούν υψηλή ποιότητα οθόνης. Η ανάλυση 4K αποδίδει πιο ευκρινείς, πιο λεπτομερείς εικόνες, επιτρέποντας στους χρήστες να βλέπουν και να επεξεργάζονται καλύτερα εικόνες, βίντεο και άλλο περιεχόμενο.
![]()
Οι διπλές θύρες LAN έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν πιο σταθερή σύνδεση δικτύου για το οικιακό γραφείο. Είτε πρόκειται για ενσύρματη σύνδεση δικτύου είτε για ασύρματη σύνδεση δικτύου μέσω δρομολογητή, αυτό το mini PC ταιριάζει όμορφα.
![]()
![]()