| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X47 I7-12700H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Στον πυρήνα αυτού του μίνι θαύματος βρίσκεται ο επεξεργαστής Intel Core i7-12700H. Με εντυπωσιακούς 14 πυρήνες και 20 νήματα, είναι σχεδιασμένος για να διαχειρίζεται ακόμα και τις πιο απαιτητικές εργασίες με ευκολία. Αυτός ο επεξεργαστής προσφέρει αστραπιαία απόδοση, εξασφαλίζοντας ομαλή πολυδιεργασία, γρήγορες εκκινήσεις εφαρμογών και απρόσκοπτες εμπειρίες παιχνιδιού.
Αλλά αυτό δεν είναι όλο. Συνδυασμένο με αυτόν τον ισχυρό επεξεργαστή είναι η διακριτή κάρτα γραφικών RTX 3060 laptop GPU. Με μνήμη βίντεο GDDR6 12GB και την προηγμένη αρχιτεκτονική GA104, ζωντανεύει εκπληκτικά γραφικά. Απολαύστε καθηλωτικό gaming με υψηλούς ρυθμούς καρέ και ρεαλιστικά γραφικά, ή διαχειριστείτε εργασίες με έντονα γραφικά όπως επεξεργασία βίντεο και 3D μοντελοποίηση.
Το σύστημα ψύξης με διπλό ανεμιστήρα διασφαλίζει ότι ακόμα και κατά τη διάρκεια έντονης χρήσης, το Mini PC σας παραμένει δροσερό και σταθερό, αποτρέποντας την υπερθέρμανση και διασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
Συμπερασματικά, αν ψάχνετε για μια συμπαγή αλλά απίστευτα ισχυρή λύση υπολογιστών, μην ψάχνετε άλλο από το Mini PC μας με Intel Core i7-12700H και RTX 3060. Ζήστε το μέλλον της μικρογραφημένης υπολογιστικής σήμερα και ξεκλειδώστε έναν κόσμο δυνατοτήτων.
| Επεξεργαστής | Intel Core I7-12700H 14 Πυρήνες 20 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4.70 GHz, Cache 24 MB |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Διακριτά Γραφικά | Διακριτά Γραφικά RTX3060 Laptop 12GB, Αρχιτεκτονική GA104 Και Μνήμη Βίντεο GDDR6 |
| Μνήμη | 2*DDR4 SODIMM, Μέγιστο έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 2280 NVME (Ένας από τους SSD υποστηρίζει M.2 SATA) |
| Επέκταση | 1*M.2 2232 WIFI, 1*Κάρτα SD 3.0/4.0/7.0 |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Wake on LAN, Αυτόματη Εκκίνηση, Χρονομετρημένη Εκκίνηση, Εκκίνηση PXE. |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 5*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*MIC, 1*SPK, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*Type-C (USB3.2 Gen2), 1*Υποδοχή SD, 3*HDMI 2.0, 2*LAN, 1*DC |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 Intel i225V / i226V LAN |
| Έξοδος Βίντεο | 3*HDMI 2.0, 1*USB (Type-C), Υποστήριξη Οθόνης 4K 4 Οθονών |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V-19V 300W |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύξη με Διπλό Ανεμιστήρα |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου και ABS |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη εγκατάστασης σε επιφάνεια εργασίας |
| Μέγεθος/Βάρος | 228.8mm*148mm*51.8mm/Περίπου 1.5kg |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία |
Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ έως +60℃; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃; Υγρασία Αποθήκευσης: 10% - 90% @ 30℃(Χωρίς συμπύκνωση) |
Με εντυπωσιακούς 14 πυρήνες και 20 νήματα, αυτό το mini PC Intel Core i7-12700H είναι σχεδιασμένο για να διαχειρίζεται ακόμα και τις πιο απαιτητικές εργασίες με ευκολία. Με μέγιστη συχνότητα turbo 4.70 GHz και γενναιόδωρη cache 24 MB, αυτός ο επεξεργαστής προσφέρει αστραπιαία απόδοση, εξασφαλίζοντας ομαλή πολυδιεργασία, γρήγορες εκκινήσεις εφαρμογών και απρόσκοπτες εμπειρίες παιχνιδιού.
![]()
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά αυτού του Mini PC είναι η υποστήριξη για 2*DDR4 SODIMM μονάδες μνήμης. Αυτό σημαίνει ότι έχετε την ευελιξία να προσαρμόσετε τη μνήμη του συστήματός σας για να καλύψετε τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Με μέγιστη χωρητικότητα έως και 64GB, δεν θα ανησυχείτε ποτέ για την έλλειψη μνήμης.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής διαθέτει 3*HDMI 2.0 και 1*Type-C (USB) διεπαφές, υποστηρίζοντας έξοδο 4K υψηλής ευκρίνειας. Βελτιώνει την αποδοτικότητα της εργασίας επιτρέποντας την πολυδιεργασία και την απόλαυση ψυχαγωγίας δημιουργώντας έναν ιδιωτικό κινηματογράφο με πολλαπλές οθόνες.
![]()
Αυτό το mini PC με διακριτή κάρτα γραφικών μπορεί να παίξει δημοφιλή παιχνίδια στο διαδίκτυο και να σας μεταφέρει στον κόσμο του Unreal. Είναι επίσης κατάλληλο για μια ποικιλία πεδίων σχεδιασμού και μπορεί εύκολα να λύσει τα προβλήματα του σχεδιαστή, αποφεύγοντας προβλήματα καθυστέρησης, βοηθώντας σας να ολοκληρώσετε γρήγορα την εργασία σας, καθώς και να απελευθερώσετε πλήρως τη δημιουργική σας έμπνευση.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X47 I7-12700H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Στον πυρήνα αυτού του μίνι θαύματος βρίσκεται ο επεξεργαστής Intel Core i7-12700H. Με εντυπωσιακούς 14 πυρήνες και 20 νήματα, είναι σχεδιασμένος για να διαχειρίζεται ακόμα και τις πιο απαιτητικές εργασίες με ευκολία. Αυτός ο επεξεργαστής προσφέρει αστραπιαία απόδοση, εξασφαλίζοντας ομαλή πολυδιεργασία, γρήγορες εκκινήσεις εφαρμογών και απρόσκοπτες εμπειρίες παιχνιδιού.
Αλλά αυτό δεν είναι όλο. Συνδυασμένο με αυτόν τον ισχυρό επεξεργαστή είναι η διακριτή κάρτα γραφικών RTX 3060 laptop GPU. Με μνήμη βίντεο GDDR6 12GB και την προηγμένη αρχιτεκτονική GA104, ζωντανεύει εκπληκτικά γραφικά. Απολαύστε καθηλωτικό gaming με υψηλούς ρυθμούς καρέ και ρεαλιστικά γραφικά, ή διαχειριστείτε εργασίες με έντονα γραφικά όπως επεξεργασία βίντεο και 3D μοντελοποίηση.
Το σύστημα ψύξης με διπλό ανεμιστήρα διασφαλίζει ότι ακόμα και κατά τη διάρκεια έντονης χρήσης, το Mini PC σας παραμένει δροσερό και σταθερό, αποτρέποντας την υπερθέρμανση και διασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
Συμπερασματικά, αν ψάχνετε για μια συμπαγή αλλά απίστευτα ισχυρή λύση υπολογιστών, μην ψάχνετε άλλο από το Mini PC μας με Intel Core i7-12700H και RTX 3060. Ζήστε το μέλλον της μικρογραφημένης υπολογιστικής σήμερα και ξεκλειδώστε έναν κόσμο δυνατοτήτων.
| Επεξεργαστής | Intel Core I7-12700H 14 Πυρήνες 20 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4.70 GHz, Cache 24 MB |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Διακριτά Γραφικά | Διακριτά Γραφικά RTX3060 Laptop 12GB, Αρχιτεκτονική GA104 Και Μνήμη Βίντεο GDDR6 |
| Μνήμη | 2*DDR4 SODIMM, Μέγιστο έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 2280 NVME (Ένας από τους SSD υποστηρίζει M.2 SATA) |
| Επέκταση | 1*M.2 2232 WIFI, 1*Κάρτα SD 3.0/4.0/7.0 |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Wake on LAN, Αυτόματη Εκκίνηση, Χρονομετρημένη Εκκίνηση, Εκκίνηση PXE. |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 5*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*MIC, 1*SPK, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*Type-C (USB3.2 Gen2), 1*Υποδοχή SD, 3*HDMI 2.0, 2*LAN, 1*DC |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 Intel i225V / i226V LAN |
| Έξοδος Βίντεο | 3*HDMI 2.0, 1*USB (Type-C), Υποστήριξη Οθόνης 4K 4 Οθονών |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V-19V 300W |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύξη με Διπλό Ανεμιστήρα |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου και ABS |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη εγκατάστασης σε επιφάνεια εργασίας |
| Μέγεθος/Βάρος | 228.8mm*148mm*51.8mm/Περίπου 1.5kg |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία |
Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ έως +60℃; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30℃ έως +70℃; Υγρασία Αποθήκευσης: 10% - 90% @ 30℃(Χωρίς συμπύκνωση) |
Με εντυπωσιακούς 14 πυρήνες και 20 νήματα, αυτό το mini PC Intel Core i7-12700H είναι σχεδιασμένο για να διαχειρίζεται ακόμα και τις πιο απαιτητικές εργασίες με ευκολία. Με μέγιστη συχνότητα turbo 4.70 GHz και γενναιόδωρη cache 24 MB, αυτός ο επεξεργαστής προσφέρει αστραπιαία απόδοση, εξασφαλίζοντας ομαλή πολυδιεργασία, γρήγορες εκκινήσεις εφαρμογών και απρόσκοπτες εμπειρίες παιχνιδιού.
![]()
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά αυτού του Mini PC είναι η υποστήριξη για 2*DDR4 SODIMM μονάδες μνήμης. Αυτό σημαίνει ότι έχετε την ευελιξία να προσαρμόσετε τη μνήμη του συστήματός σας για να καλύψετε τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Με μέγιστη χωρητικότητα έως και 64GB, δεν θα ανησυχείτε ποτέ για την έλλειψη μνήμης.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής διαθέτει 3*HDMI 2.0 και 1*Type-C (USB) διεπαφές, υποστηρίζοντας έξοδο 4K υψηλής ευκρίνειας. Βελτιώνει την αποδοτικότητα της εργασίας επιτρέποντας την πολυδιεργασία και την απόλαυση ψυχαγωγίας δημιουργώντας έναν ιδιωτικό κινηματογράφο με πολλαπλές οθόνες.
![]()
Αυτό το mini PC με διακριτή κάρτα γραφικών μπορεί να παίξει δημοφιλή παιχνίδια στο διαδίκτυο και να σας μεταφέρει στον κόσμο του Unreal. Είναι επίσης κατάλληλο για μια ποικιλία πεδίων σχεδιασμού και μπορεί εύκολα να λύσει τα προβλήματα του σχεδιαστή, αποφεύγοντας προβλήματα καθυστέρησης, βοηθώντας σας να ολοκληρώσετε γρήγορα την εργασία σας, καθώς και να απελευθερώσετε πλήρως τη δημιουργική σας έμπνευση.
![]()
![]()