| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X71 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC διαθέτει 6*Gigabit θύρες ethernet και υποστηρίζει επεξεργαστές Intel Core, Pentium και Celeron. Η κάρτα γραφικών θα επιλεγεί με βάση τον επιλεγμένο επεξεργαστή.
Αυτό το mini PC soft router έξι LAN έρχεται με διπλού καναλιού μνήμη DDR3L, ικανή να υποστηρίξει έως και 16GB μνήμης, 1*mSATA SSD και 4*σκληρούς δίσκους SATA (τρεις SATA II και έναν SATA III). Διαθέτει επίσης επεκτάσιμη 1*υποδοχή mini-PCIE, 1*υποδοχή SIM & 1*υποδοχή CF.
Με αυτά τα χαρακτηριστικά, αυτό το mini PC είναι σχεδιασμένο για να καλύψει όλες τις ανάγκες δικτύωσής σας. Διαθέτει επίσης μία θύρα VGA για οθόνη και μία θύρα κονσόλας.
Έχει υιοθετήσει την πιο προηγμένη τεχνολογία αποθήκευσης και η χωρητικότητα μνήμης είναι επαρκής για να καλύψει όλες τις ανάγκες. Είτε πρόκειται για ένα μεγάλο παιχνίδι είτε για επεξεργασία δεδομένων, είναι εύκολο να το διαχειριστείτε. Είτε είστε λάτρης των παιχνιδιών είτε εργασιομανής, αυτός ο υπολογιστής θα καλύψει τις ανάγκες σας.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i3 / i5 / i7, Pentium, Celeron |
| GPU | Εξαρτάται από την CPU |
| Ethernet | 6*Intel 82583, 1000M Gigabit LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή MINI-PCIE, 1*Υποδοχή SIM, 1*Υποδοχή CF |
| Υποστήριξη Βίντεο | 1* VGA |
| Μνήμη | Διπλού καναλιού DDR3L SO-DIMM, Μέγιστο έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M-SATA SSD, 3*SATA 2.0, 1*SATA 3.0 |
| Άλλα | Υποστήριξη Εκκίνησης με Ρεύμα |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Θύρα Εισόδου/Εξόδου | 2*USB 2.0, 1*RJ45 Console, 6*RJ45 LAN, 1*VGA, 1*Είσοδος Τροφοδοσίας |
| Διαστάσεις | 428mm * 282mm * 46mm |
| Βάρος | ≈ 3.75KG |
| Κατάλληλο Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -15℃ έως +60℃, Σχετική Υγρασία Περιβάλλοντος: 0% ~ 95% |
Αυτό το soft router mini PC διαθέτει μνήμη RAM διπλού καναλιού DDR3L SO-DIMM, μέγιστο έως 16G, 1*M-SATA SSD, 3*SATA 2.0 και 1*SATA 3.0 σκληρούς δίσκους. Έχει υιοθετήσει την πιο προηγμένη τεχνολογία αποθήκευσης και η χωρητικότητα μνήμης είναι επαρκής για να καλύψει όλες τις ανάγκες. Είτε πρόκειται για ένα μεγάλο παιχνίδι είτε για επεξεργασία δεδομένων, είναι εύκολο να το διαχειριστείτε. Είτε είστε λάτρης των παιχνιδιών είτε εργασιομανής, αυτός ο υπολογιστής θα καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
Ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες ethernet υποστηρίζει εισαγωγή και εξαγωγή αρχείων διαμόρφωσης, φιλικό προς τον χρήστη γραφικό περιβάλλον και διεπαφή χρήστη σε σύγχρονη μορφή web, επιτρέποντας τη διαχείριση είτε από ένα LAN είτε από ένα WAN.
![]()
Αυτό το intel six ethernet ports software router mini PC υποστηρίζει τροποποίηση WAN και LAN ανεξάρτητα, με δυνατότητα 5 WAN για επίτευξη στοίβαξης εύρους ζώνης διαφορετικών παρόχων.
![]()
Η θύρα κονσόλας με διεπαφή RJ45 μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη σύνδεση της συσκευής με έναν υπολογιστή όταν δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη διεπαφή διαμόρφωσης μέσω του δικτύου.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X71 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC διαθέτει 6*Gigabit θύρες ethernet και υποστηρίζει επεξεργαστές Intel Core, Pentium και Celeron. Η κάρτα γραφικών θα επιλεγεί με βάση τον επιλεγμένο επεξεργαστή.
Αυτό το mini PC soft router έξι LAN έρχεται με διπλού καναλιού μνήμη DDR3L, ικανή να υποστηρίξει έως και 16GB μνήμης, 1*mSATA SSD και 4*σκληρούς δίσκους SATA (τρεις SATA II και έναν SATA III). Διαθέτει επίσης επεκτάσιμη 1*υποδοχή mini-PCIE, 1*υποδοχή SIM & 1*υποδοχή CF.
Με αυτά τα χαρακτηριστικά, αυτό το mini PC είναι σχεδιασμένο για να καλύψει όλες τις ανάγκες δικτύωσής σας. Διαθέτει επίσης μία θύρα VGA για οθόνη και μία θύρα κονσόλας.
Έχει υιοθετήσει την πιο προηγμένη τεχνολογία αποθήκευσης και η χωρητικότητα μνήμης είναι επαρκής για να καλύψει όλες τις ανάγκες. Είτε πρόκειται για ένα μεγάλο παιχνίδι είτε για επεξεργασία δεδομένων, είναι εύκολο να το διαχειριστείτε. Είτε είστε λάτρης των παιχνιδιών είτε εργασιομανής, αυτός ο υπολογιστής θα καλύψει τις ανάγκες σας.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i3 / i5 / i7, Pentium, Celeron |
| GPU | Εξαρτάται από την CPU |
| Ethernet | 6*Intel 82583, 1000M Gigabit LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή MINI-PCIE, 1*Υποδοχή SIM, 1*Υποδοχή CF |
| Υποστήριξη Βίντεο | 1* VGA |
| Μνήμη | Διπλού καναλιού DDR3L SO-DIMM, Μέγιστο έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M-SATA SSD, 3*SATA 2.0, 1*SATA 3.0 |
| Άλλα | Υποστήριξη Εκκίνησης με Ρεύμα |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Θύρα Εισόδου/Εξόδου | 2*USB 2.0, 1*RJ45 Console, 6*RJ45 LAN, 1*VGA, 1*Είσοδος Τροφοδοσίας |
| Διαστάσεις | 428mm * 282mm * 46mm |
| Βάρος | ≈ 3.75KG |
| Κατάλληλο Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -15℃ έως +60℃, Σχετική Υγρασία Περιβάλλοντος: 0% ~ 95% |
Αυτό το soft router mini PC διαθέτει μνήμη RAM διπλού καναλιού DDR3L SO-DIMM, μέγιστο έως 16G, 1*M-SATA SSD, 3*SATA 2.0 και 1*SATA 3.0 σκληρούς δίσκους. Έχει υιοθετήσει την πιο προηγμένη τεχνολογία αποθήκευσης και η χωρητικότητα μνήμης είναι επαρκής για να καλύψει όλες τις ανάγκες. Είτε πρόκειται για ένα μεγάλο παιχνίδι είτε για επεξεργασία δεδομένων, είναι εύκολο να το διαχειριστείτε. Είτε είστε λάτρης των παιχνιδιών είτε εργασιομανής, αυτός ο υπολογιστής θα καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
Ο δρομολογητής λογισμικού με έξι θύρες ethernet υποστηρίζει εισαγωγή και εξαγωγή αρχείων διαμόρφωσης, φιλικό προς τον χρήστη γραφικό περιβάλλον και διεπαφή χρήστη σε σύγχρονη μορφή web, επιτρέποντας τη διαχείριση είτε από ένα LAN είτε από ένα WAN.
![]()
Αυτό το intel six ethernet ports software router mini PC υποστηρίζει τροποποίηση WAN και LAN ανεξάρτητα, με δυνατότητα 5 WAN για επίτευξη στοίβαξης εύρους ζώνης διαφορετικών παρόχων.
![]()
Η θύρα κονσόλας με διεπαφή RJ45 μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη σύνδεση της συσκευής με έναν υπολογιστή όταν δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη διεπαφή διαμόρφωσης μέσω του δικτύου.
![]()
![]()