|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X56 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC soft router διαθέτει επεξεργαστή Intel 11ης γενιάς Core, παρέχοντας ισχυρή απόδοση. Οι 4 πυρήνες και οι 8 νήματα προσφέρουν εξαιρετική επεξεργαστική ισχύ, επιτρέποντας ομαλή και αποδοτική λειτουργία. Θα βιώσετε ελάχιστη καθυστέρηση και βελτιωμένη συνολική απόδοση σε σύγκριση με τους παραδοσιακούς δρομολογητές.
Διαθέτει έξι κάρτες δικτύου με Intel i225, επιτρέποντας εκκίνηση χωρίς δίσκο και wake-on LAN. Το σώμα διαθέτει σύστημα απαγωγής θερμότητας από κράμα αλουμινίου και λειτουργεί χωρίς ανεμιστήρα, αποτρέποντας αποτελεσματικά τη συσσώρευση σκόνης στο μηχάνημα.
Το mini computer Firewall και VPN Router υποστηρίζει εγκατάσταση λειτουργικού συστήματος με βάση τις προτιμήσεις σας, συμπεριλαμβανομένων των OpenWrt, Ubuntu, pfSense, κ.λπ.
Ο λογαριασμός PPPOE διευκολύνει την πιστοποίηση στο Διαδίκτυο, προσφέροντας παράλληλα ακριβείς περιορισμούς ταχύτητας και βολική διαχείριση ασφάλειας στο διαδίκτυο μέσω πιστοποίησης ταυτότητας.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Core i5-1135G7 4 πυρήνες 8 νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4.20GHz, Βασική Συχνότητα 2.4GHz, 8 MB Cache |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200M, Έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, υποστηρίζει wake-up on LAN και PXE boot. |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Mini PCI-e Slot (Υποστηρίζει PCIe και USB 3G / 4G Module) |
| Διεπαφή I/O | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*Κεραίες WiFi |
| Λειτουργικό Σύστημα | OpenWrt, ESXi, Windows 10,Ubuntu, pfSense, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V 5A |
| Διαστάσεις | 155*126*52mm |
| Βάρος | Περίπου 1.0kg |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια / Επιτραπέζια |
Το mini PC soft router με επεξεργαστές Intel Core i7-1165G7 και Intel Core i5-1135G7 4 πυρήνες 8 νήματα είναι μια επαναστατική συσκευή που προσφέρει ένα νέο επίπεδο απόδοσης και λειτουργικότητας στις ανάγκες δικτύωσής σας.
Για αρχή, αυτοί οι ισχυροί επεξεργαστές εξασφαλίζουν αστραπιαίες ταχύτητες και απρόσκοπτη πολυδιεργασία. Είτε κάνετε streaming βίντεο υψηλής ευκρίνειας, είτε παίζετε online παιχνίδια, είτε εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα, αυτό το mini PC μπορεί να τα χειριστεί όλα με ευκολία.![]()
Μπορεί να καλύψει τις ανάγκες ενοικίασης δικτύου, πιστοποίησης ενοικιαστών για περιήγηση στο Διαδίκτυο σε οικιστικές περιοχές, αρίθμησης δωματίων ξενοδοχείων, πρόσβασης στο Διαδίκτυο με περιορισμένη ταχύτητα. Μπορεί να περιορίσει με ακρίβεια την ταχύτητα του δικτύου. Υπάρχουν ειδοποιήσεις λήξης και το δίκτυο θα ανασταλεί κατά τη λήξη. Μόνο με ανανέωση μπορεί κάποιος να αποκτήσει πρόσβαση στο Διαδίκτυο. Οι ενοικιαστές περιηγούνται στο Διαδίκτυο μέσω του εκχωρημένου λογαριασμού PPPoe, ο οποίος είναι βολικός για διαχείριση. Η πρόσβαση στο Διαδίκτυο με πιστοποίηση ταυτότητας είναι ασφαλέστερη.![]()
Το soft router με 6*Intel i225 κάρτες δικτύου, υποστήριξη για wake-up on LAN και PXE boot είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση δικτύωσης. Αυτό το soft router προσφέρει τα χαρακτηριστικά και την απόδοση που χρειάζεστε για να διατηρήσετε το δίκτυό σας να λειτουργεί ομαλά.![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X56 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC soft router διαθέτει επεξεργαστή Intel 11ης γενιάς Core, παρέχοντας ισχυρή απόδοση. Οι 4 πυρήνες και οι 8 νήματα προσφέρουν εξαιρετική επεξεργαστική ισχύ, επιτρέποντας ομαλή και αποδοτική λειτουργία. Θα βιώσετε ελάχιστη καθυστέρηση και βελτιωμένη συνολική απόδοση σε σύγκριση με τους παραδοσιακούς δρομολογητές.
Διαθέτει έξι κάρτες δικτύου με Intel i225, επιτρέποντας εκκίνηση χωρίς δίσκο και wake-on LAN. Το σώμα διαθέτει σύστημα απαγωγής θερμότητας από κράμα αλουμινίου και λειτουργεί χωρίς ανεμιστήρα, αποτρέποντας αποτελεσματικά τη συσσώρευση σκόνης στο μηχάνημα.
Το mini computer Firewall και VPN Router υποστηρίζει εγκατάσταση λειτουργικού συστήματος με βάση τις προτιμήσεις σας, συμπεριλαμβανομένων των OpenWrt, Ubuntu, pfSense, κ.λπ.
Ο λογαριασμός PPPOE διευκολύνει την πιστοποίηση στο Διαδίκτυο, προσφέροντας παράλληλα ακριβείς περιορισμούς ταχύτητας και βολική διαχείριση ασφάλειας στο διαδίκτυο μέσω πιστοποίησης ταυτότητας.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Core i5-1135G7 4 πυρήνες 8 νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4.20GHz, Βασική Συχνότητα 2.4GHz, 8 MB Cache |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200M, Έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, υποστηρίζει wake-up on LAN και PXE boot. |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Mini PCI-e Slot (Υποστηρίζει PCIe και USB 3G / 4G Module) |
| Διεπαφή I/O | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*Κεραίες WiFi |
| Λειτουργικό Σύστημα | OpenWrt, ESXi, Windows 10,Ubuntu, pfSense, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V 5A |
| Διαστάσεις | 155*126*52mm |
| Βάρος | Περίπου 1.0kg |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια / Επιτραπέζια |
Το mini PC soft router με επεξεργαστές Intel Core i7-1165G7 και Intel Core i5-1135G7 4 πυρήνες 8 νήματα είναι μια επαναστατική συσκευή που προσφέρει ένα νέο επίπεδο απόδοσης και λειτουργικότητας στις ανάγκες δικτύωσής σας.
Για αρχή, αυτοί οι ισχυροί επεξεργαστές εξασφαλίζουν αστραπιαίες ταχύτητες και απρόσκοπτη πολυδιεργασία. Είτε κάνετε streaming βίντεο υψηλής ευκρίνειας, είτε παίζετε online παιχνίδια, είτε εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα, αυτό το mini PC μπορεί να τα χειριστεί όλα με ευκολία.![]()
Μπορεί να καλύψει τις ανάγκες ενοικίασης δικτύου, πιστοποίησης ενοικιαστών για περιήγηση στο Διαδίκτυο σε οικιστικές περιοχές, αρίθμησης δωματίων ξενοδοχείων, πρόσβασης στο Διαδίκτυο με περιορισμένη ταχύτητα. Μπορεί να περιορίσει με ακρίβεια την ταχύτητα του δικτύου. Υπάρχουν ειδοποιήσεις λήξης και το δίκτυο θα ανασταλεί κατά τη λήξη. Μόνο με ανανέωση μπορεί κάποιος να αποκτήσει πρόσβαση στο Διαδίκτυο. Οι ενοικιαστές περιηγούνται στο Διαδίκτυο μέσω του εκχωρημένου λογαριασμού PPPoe, ο οποίος είναι βολικός για διαχείριση. Η πρόσβαση στο Διαδίκτυο με πιστοποίηση ταυτότητας είναι ασφαλέστερη.![]()
Το soft router με 6*Intel i225 κάρτες δικτύου, υποστήριξη για wake-up on LAN και PXE boot είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση δικτύωσης. Αυτό το soft router προσφέρει τα χαρακτηριστικά και την απόδοση που χρειάζεστε για να διατηρήσετε το δίκτυό σας να λειτουργεί ομαλά.![]()
![]()