|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X56 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το λογισμικό βιομηχανικού υπολογιστή, Η βασική CPU αυτού του λογισμικού router είναι 11ης γενιάς, με διαθέσιμους διπλούς πυρήνες τεσσάρων νημάτων και τεσσάρων πυρήνων οκτώ νημάτων. Με θύρα Gigabit Ethernet 6*2.5G και κάρτα δικτύου Intel i225. Υποστηρίζει εκκίνηση χωρίς δίσκο, αφύπνιση δικτύου και WiFi 6. Αυτό το router όχι μόνο έχει τις λειτουργίες ενός κανονικού router, αλλά μπορεί επίσης να εγκαταστήσει διάφορα πακέτα λογισμικού στο σύστημα για να επιτύχει επέκταση λειτουργιών.
Το soft router με 6*κάρτες δικτύου Intel i225, υποστήριξη για αφύπνιση στο LAN και εκκίνηση PXE είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση δικτύωσης. Αυτό το soft router προσφέρει τα χαρακτηριστικά και την απόδοση που χρειάζεστε για να διατηρήσετε το δίκτυό σας να λειτουργεί ομαλά. Η παρουσία έξι καρτών δικτύου Intel i225 προσφέρει εξαιρετική συνδεσιμότητα και ευελιξία.
Είτε ρυθμίζετε ένα πολύπλοκο οικιακό δίκτυο, ένα δίκτυο μικρής επιχείρησης ή ένα επαγγελματικό περιβάλλον δικτύωσης, αυτό το soft router σας καλύπτει. Με πολλαπλές κάρτες δικτύου, μπορείτε εύκολα να διαχειριστείτε διαφορετικά τμήματα δικτύου, να δώσετε προτεραιότητα στην κίνηση και να διασφαλίσετε απρόσκοπτη επικοινωνία μεταξύ των συσκευών.
| CPU | Intel Core i3-1115G4 (2 πυρήνες 4 νήματα, 6M Cache, 4.10 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i3-1125G4 (4 πυρήνες 8 νήματα, 8M Cache, 3.70 GHz, TDP: 12W~28W) |
| GPU |
Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης Γενιάς |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, υποστήριξη αφύπνισης στο LAN και εκκίνησης PXE |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή Mini PCI-e (Υποστηρίζει μονάδα PCIe και USB 3G / 4G) |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200M, Έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*Κεραίες WiFi |
| Λειτουργικό Σύστημα | OpenWrt, ESXi, Windows 10, Ubuntu, pfSense, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 5A |
| Διαστάσεις | 155mm * 126mm * 52mm |
| Βάρος | Περίπου 1.0kg |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη Επιτοίχιας / Επιτραπέζιας |
Το Soft Router με επεξεργαστές Intel Core i3-1115G4 και Intel Core i3-1125G4. Και οι δύο επεξεργαστές σε αυτό το soft router έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν σταθερές και αξιόπιστες συνδέσεις δικτύου. Μπορούν να χειριστούν πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα, όπως δρομολόγηση δεδομένων, διαχείριση πρωτοκόλλων ασφαλείας και παροχή απρόσκοπτης πρόσβασης στο διαδίκτυο.
Εκτός από τις εντυπωσιακές δυνατότητες επεξεργασίας τους, αυτά τα soft routers είναι επίσης εξαιρετικά προσαρμόσιμα. Μπορείτε να τα διαμορφώσετε για να καλύψουν τις συγκεκριμένες ανάγκες δικτύωσής σας, είτε πρόκειται για τη ρύθμιση τείχους προστασίας, τη βελτιστοποίηση της χρήσης εύρους ζώνης ή την εφαρμογή προηγμένων μέτρων ασφαλείας.
![]()
Καλύπτει τις ανάγκες ελέγχου ταυτότητας μίσθωσης και ενοικιαστή για διαφορετικά δίκτυα, όπως ενοικίαση διαδικτύου, αρίθμηση δωματίων ξενοδοχείων, πρόσβαση στο διαδίκτυο με περιορισμένη ταχύτητα, με δυνατότητα ακριβούς περιορισμού ταχύτητας, ειδοποίησης λήξης και αναστολής κατά τη λήξη. Οι ενοικιαστές έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο με εκχωρημένο λογαριασμό PPPoe, διευκολύνοντας τη διαχείριση και προσφέροντας ασφαλέστερη πρόσβαση με έλεγχο ταυτότητας.
![]()
Η ψύξη με ραβδωτές ακίδες πάγου και ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα αποτρέπουν αποτελεσματικά τη συσσώρευση σκόνης στο εσωτερικό του μηχανήματος και τον θόρυβο που προκαλείται από τη λειτουργία του ανεμιστήρα.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X56 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το λογισμικό βιομηχανικού υπολογιστή, Η βασική CPU αυτού του λογισμικού router είναι 11ης γενιάς, με διαθέσιμους διπλούς πυρήνες τεσσάρων νημάτων και τεσσάρων πυρήνων οκτώ νημάτων. Με θύρα Gigabit Ethernet 6*2.5G και κάρτα δικτύου Intel i225. Υποστηρίζει εκκίνηση χωρίς δίσκο, αφύπνιση δικτύου και WiFi 6. Αυτό το router όχι μόνο έχει τις λειτουργίες ενός κανονικού router, αλλά μπορεί επίσης να εγκαταστήσει διάφορα πακέτα λογισμικού στο σύστημα για να επιτύχει επέκταση λειτουργιών.
Το soft router με 6*κάρτες δικτύου Intel i225, υποστήριξη για αφύπνιση στο LAN και εκκίνηση PXE είναι μια ισχυρή και ευέλικτη λύση δικτύωσης. Αυτό το soft router προσφέρει τα χαρακτηριστικά και την απόδοση που χρειάζεστε για να διατηρήσετε το δίκτυό σας να λειτουργεί ομαλά. Η παρουσία έξι καρτών δικτύου Intel i225 προσφέρει εξαιρετική συνδεσιμότητα και ευελιξία.
Είτε ρυθμίζετε ένα πολύπλοκο οικιακό δίκτυο, ένα δίκτυο μικρής επιχείρησης ή ένα επαγγελματικό περιβάλλον δικτύωσης, αυτό το soft router σας καλύπτει. Με πολλαπλές κάρτες δικτύου, μπορείτε εύκολα να διαχειριστείτε διαφορετικά τμήματα δικτύου, να δώσετε προτεραιότητα στην κίνηση και να διασφαλίσετε απρόσκοπτη επικοινωνία μεταξύ των συσκευών.
| CPU | Intel Core i3-1115G4 (2 πυρήνες 4 νήματα, 6M Cache, 4.10 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i3-1125G4 (4 πυρήνες 8 νήματα, 8M Cache, 3.70 GHz, TDP: 12W~28W) |
| GPU |
Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης Γενιάς |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, υποστήριξη αφύπνισης στο LAN και εκκίνησης PXE |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή Mini PCI-e (Υποστηρίζει μονάδα PCIe και USB 3G / 4G) |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200M, Έως 64G |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*Κεραίες WiFi |
| Λειτουργικό Σύστημα | OpenWrt, ESXi, Windows 10, Ubuntu, pfSense, κ.λπ. |
| Άλλα | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 5A |
| Διαστάσεις | 155mm * 126mm * 52mm |
| Βάρος | Περίπου 1.0kg |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη Επιτοίχιας / Επιτραπέζιας |
Το Soft Router με επεξεργαστές Intel Core i3-1115G4 και Intel Core i3-1125G4. Και οι δύο επεξεργαστές σε αυτό το soft router έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν σταθερές και αξιόπιστες συνδέσεις δικτύου. Μπορούν να χειριστούν πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα, όπως δρομολόγηση δεδομένων, διαχείριση πρωτοκόλλων ασφαλείας και παροχή απρόσκοπτης πρόσβασης στο διαδίκτυο.
Εκτός από τις εντυπωσιακές δυνατότητες επεξεργασίας τους, αυτά τα soft routers είναι επίσης εξαιρετικά προσαρμόσιμα. Μπορείτε να τα διαμορφώσετε για να καλύψουν τις συγκεκριμένες ανάγκες δικτύωσής σας, είτε πρόκειται για τη ρύθμιση τείχους προστασίας, τη βελτιστοποίηση της χρήσης εύρους ζώνης ή την εφαρμογή προηγμένων μέτρων ασφαλείας.
![]()
Καλύπτει τις ανάγκες ελέγχου ταυτότητας μίσθωσης και ενοικιαστή για διαφορετικά δίκτυα, όπως ενοικίαση διαδικτύου, αρίθμηση δωματίων ξενοδοχείων, πρόσβαση στο διαδίκτυο με περιορισμένη ταχύτητα, με δυνατότητα ακριβούς περιορισμού ταχύτητας, ειδοποίησης λήξης και αναστολής κατά τη λήξη. Οι ενοικιαστές έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο με εκχωρημένο λογαριασμό PPPoe, διευκολύνοντας τη διαχείριση και προσφέροντας ασφαλέστερη πρόσβαση με έλεγχο ταυτότητας.
![]()
Η ψύξη με ραβδωτές ακίδες πάγου και ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα αποτρέπουν αποτελεσματικά τη συσσώρευση σκόνης στο εσωτερικό του μηχανήματος και τον θόρυβο που προκαλείται από τη λειτουργία του ανεμιστήρα.
![]()
![]()