| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή είναι μια νέα Mini Motherboard που προσφέρει μεγάλες δυνατότητες επέκτασης με 1* υποδοχή SODIMM DDR3L που υποστηρίζει έως και 8GB RAM για να θέσετε το σύστημά σας σε λειτουργία γρήγορα.
Παρέχει επίσης 1* υποδοχή mSATA SSD πλήρους ύψους και 1*2.5” υποδοχή SATA 2.0 HDD/SSD για να καλύψει τις ανάγκες αποθήκευσής σας. Εν τω μεταξύ, υπάρχει μια υποδοχή Mini PCIE μισού ύψους που υποστηρίζει μονάδες WiFi ή 4G, ώστε να μπορείτε να απολαμβάνετε σύνδεση στο Internet υψηλής ταχύτητας οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
Η Mini Motherboard είναι επίσης εξοπλισμένη με δύο κάρτες Gigabit LAN Realtek 8111F 1000Mbps, οι οποίες όχι μόνο υποστηρίζουν τη λειτουργία Wake-on-LAN, αλλά σας παρέχουν επίσης μια σταθερή και υψηλής ταχύτητας εμπειρία δικτύου.
Ο πλούσιος σχεδιασμός διεπαφών καλύπτει τις ανάγκες διαφόρων εξωτερικών συσκευών. Μια ευρεία γκάμα επεξεργαστών Intel Pentium, Celeron και Core για να καλύψει τις ανάγκες σας για απόδοση υπολογιστή. Είτε πρόκειται για εργασία γραφείου, ψυχαγωγία ή επαγγελματικές εφαρμογές, μπορείτε να την αντιμετωπίσετε εύκολα. Επιλέξτε τη Mini Motherboard μας για να ξεκινήσετε την υπέροχη ψηφιακή σας ζωή.
| Μέγεθος Motherboard | 120mm*120mm |
| Επεξεργαστές | Επεξεργαστής Intel® Pentium 3805; Επεξεργαστές Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 ; Επεξεργαστές Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U |
| Οθόνη | Ενσωματωμένα γραφικά Intel® HD, Γραφικά Core; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Κωδικοποίηση: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Αποκωδικοποίηση: H 264, MPEG2; 1*VGA + 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένη Ή Ασύγχρονη Οθόνη |
| Μνήμη | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, Έως 8G |
| Αποθήκευση | 1* mSATA SSD πλήρους ύψους, 1* SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Mini PCIE μισού ύψους, Υποστήριξη μονάδας WiFi / 4G |
| Διεπαφή I/O | 4*USB3.0, 1*2 σε 1 θύρα ήχου, 1* διακόπτης τροφοδοσίας, 2* RS232 COM, 1*2.5 DC-IN, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Υποστήριξη Wake-on-LAN |
| Ήχος | Ενσωματωμένο τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, που υποστηρίζει διπλά κανάλια και στερεοφωνικό. |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, κ.λπ. |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ ~ +65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃ ~ +70℃, Υγρασία λειτουργίας: 5% - 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Η mini motherboard διαθέτει επίσης δύο θύρες COM για υποστήριξη εφαρμογών στην βιομηχανία, την έξυπνη ψηφιακή σήμανση και τις ιατρικές συσκευές. Είναι επίσης εξοπλισμένη με μία θύρα HDMI και μία θύρα VGA για υποστήριξη διπλής οθόνης HD συγχρονισμένης ασύγχρονης προβολής.
![]()
Αυτή η μικρή, υψηλής απόδοσης mini motherboard 120mm * 120mm έχει πάχος μόλις 18mm, καθιστώντας την ιδανική για εφαρμογές εξοικονόμησης χώρου. Παρά το συμπαγές μέγεθός της, αυτή η motherboard προσφέρει απαράμιλλη αξιοπιστία και ένα ευρύ φάσμα χαρακτηριστικών.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή είναι μια νέα Mini Motherboard που προσφέρει μεγάλες δυνατότητες επέκτασης με 1* υποδοχή SODIMM DDR3L που υποστηρίζει έως και 8GB RAM για να θέσετε το σύστημά σας σε λειτουργία γρήγορα.
Παρέχει επίσης 1* υποδοχή mSATA SSD πλήρους ύψους και 1*2.5” υποδοχή SATA 2.0 HDD/SSD για να καλύψει τις ανάγκες αποθήκευσής σας. Εν τω μεταξύ, υπάρχει μια υποδοχή Mini PCIE μισού ύψους που υποστηρίζει μονάδες WiFi ή 4G, ώστε να μπορείτε να απολαμβάνετε σύνδεση στο Internet υψηλής ταχύτητας οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
Η Mini Motherboard είναι επίσης εξοπλισμένη με δύο κάρτες Gigabit LAN Realtek 8111F 1000Mbps, οι οποίες όχι μόνο υποστηρίζουν τη λειτουργία Wake-on-LAN, αλλά σας παρέχουν επίσης μια σταθερή και υψηλής ταχύτητας εμπειρία δικτύου.
Ο πλούσιος σχεδιασμός διεπαφών καλύπτει τις ανάγκες διαφόρων εξωτερικών συσκευών. Μια ευρεία γκάμα επεξεργαστών Intel Pentium, Celeron και Core για να καλύψει τις ανάγκες σας για απόδοση υπολογιστή. Είτε πρόκειται για εργασία γραφείου, ψυχαγωγία ή επαγγελματικές εφαρμογές, μπορείτε να την αντιμετωπίσετε εύκολα. Επιλέξτε τη Mini Motherboard μας για να ξεκινήσετε την υπέροχη ψηφιακή σας ζωή.
| Μέγεθος Motherboard | 120mm*120mm |
| Επεξεργαστές | Επεξεργαστής Intel® Pentium 3805; Επεξεργαστές Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 ; Επεξεργαστές Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U |
| Οθόνη | Ενσωματωμένα γραφικά Intel® HD, Γραφικά Core; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Κωδικοποίηση: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Αποκωδικοποίηση: H 264, MPEG2; 1*VGA + 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένη Ή Ασύγχρονη Οθόνη |
| Μνήμη | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, Έως 8G |
| Αποθήκευση | 1* mSATA SSD πλήρους ύψους, 1* SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Mini PCIE μισού ύψους, Υποστήριξη μονάδας WiFi / 4G |
| Διεπαφή I/O | 4*USB3.0, 1*2 σε 1 θύρα ήχου, 1* διακόπτης τροφοδοσίας, 2* RS232 COM, 1*2.5 DC-IN, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Υποστήριξη Wake-on-LAN |
| Ήχος | Ενσωματωμένο τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, που υποστηρίζει διπλά κανάλια και στερεοφωνικό. |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, κ.λπ. |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ ~ +65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃ ~ +70℃, Υγρασία λειτουργίας: 5% - 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Η mini motherboard διαθέτει επίσης δύο θύρες COM για υποστήριξη εφαρμογών στην βιομηχανία, την έξυπνη ψηφιακή σήμανση και τις ιατρικές συσκευές. Είναι επίσης εξοπλισμένη με μία θύρα HDMI και μία θύρα VGA για υποστήριξη διπλής οθόνης HD συγχρονισμένης ασύγχρονης προβολής.
![]()
Αυτή η μικρή, υψηλής απόδοσης mini motherboard 120mm * 120mm έχει πάχος μόλις 18mm, καθιστώντας την ιδανική για εφαρμογές εξοικονόμησης χώρου. Παρά το συμπαγές μέγεθός της, αυτή η motherboard προσφέρει απαράμιλλη αξιοπιστία και ένα ευρύ φάσμα χαρακτηριστικών.
![]()
![]()