| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G J4125 N4000 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή η μίνι μητρική πλακέτα ενσωματώνει τον ισχυρό επεξεργαστή Intel Celeron J4125 ή N4000 για να παρέχει σταθερή και αποδοτική υπολογιστική ισχύ για βιομηχανικές εφαρμογές. Εξοπλισμένη με 1 υποδοχή DDR4, η μνήμη μπορεί εύκολα να αναβαθμιστεί για να καλύψει τις ανάγκες διαφόρων σύνθετων εργασιών.
Οι διπλές διεπαφές Realtek Gigabit Ethernet διασφαλίζουν υψηλής ταχύτητας και σταθερή μετάδοση δεδομένων σε βιομηχανικά περιβάλλοντα, είτε για επικοινωνία με άλλες συσκευές είτε για απομακρυσμένη παρακολούθηση.
Οι διπλές θύρες HDMI υποστηρίζουν σύγχρονες ή ασύγχρονες τριπλές οθόνες, προσφέροντάς σας ευρύτερο οπτικό χώρο για την παρακολούθηση πολλαπλών διεργασιών ή οθονών δεδομένων ταυτόχρονα.
Οι 4 θύρες COM παρέχουν μεγάλη ευκολία για τη σύνδεση με διάφορο παραδοσιακό βιομηχανικό εξοπλισμό με ισχυρή συμβατότητα. Είτε για αυτοματοποίηση εργοστασίων, συστήματα παρακολούθησης ή άλλα βιομηχανικά σενάρια, αυτή η μητρική πλακέτα μπορεί να είναι ο δεξί σας χέρι.
| Μέγεθος μητρικής πλακέτας | NANO 120mmX120mm, Πάχος: 18mm |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστές Intel Celeron J4125/ N4000 |
| Μνήμη | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, Έως 8G |
| Αποθήκευση | 1*M.2 Key M (2280mm, υποστηρίζει SATA SSD) |
| Υποδοχή επέκτασης | 1*MiniPCIe, υποστηρίζει μονάδα επέκτασης Wifi + Bluetooth /4G |
| Διεπαφή I/O | 1 x DC-IN, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MIC-IN, 1 x HP-OUT, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x REC, 1 x RST, 2 x LED, |
| Ενσωματωμένη διεπαφή | 1 x Debug, 1 x LVDS, 1 x SATA_PWR, 1 x SATA, 1 x COM_CONN (4*COM232, COM1 Υποστηρίζει επιλογές Jump Cap RS232/485), |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 / Windows 11 / Linux, κ.λπ. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Οθόνη | Υποστηρίζει σύγχρονη / ασύγχρονη τριπλή οθόνη (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Διαχείριση ενέργειας | Υποστηρίζει προηγμένη διαχείριση ενέργειας ACPI; Υποστηρίζει παρακολούθηση υλικού σε πραγματικό χρόνο; Υποστηρίζει αυτόματη ενεργοποίηση |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Ρύθμιση φωτεινότητας οπίσθιου φωτισμού | Το LVDS μπορεί να υποστηρίξει ρύθμιση συστήματος/υλικού, και η λειτουργία ρύθμισης επιλέγεται από jump cap (προεπιλογή συστήματος) |
| Συχνότητα ήχου | Realtek ALC662/ALC887; Ενσωματωμένος ενισχυτής NS4251 3W@4Ω μέγιστο; Συνιστάται η σύνδεση ηχείων 3W/4Ω ή ηχείων 2W/8Ω |
| Τσιπ I/O | TE8786E-I |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Κατάλληλη θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -15℃ ~ +60℃, Υγρασία λειτουργίας: 0% - 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτή η μίνι μητρική πλακέτα διαθέτει διπλό Realtek Gigabit Ethernet και 4*COM διεπαφές, παρέχοντας σύνδεση δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας για μετάδοση δεδομένων σε βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με την υποστήριξη διπλών θυρών HDMI, μπορείτε να διαμορφώσετε σύγχρονες ή ασύγχρονες τριπλές οθόνες για να βλέπετε περισσότερες πληροφορίες ταυτόχρονα, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της εργασίας.![]()
Αυτή η μικρή, υψηλής απόδοσης μίνι μητρική πλακέτα 120mm * 120mm έχει πάχος μόλις 18mm, καθιστώντας την ιδανική για εφαρμογές εξοικονόμησης χώρου. Παρά το συμπαγές μέγεθός της, αυτή η μητρική πλακέτα προσφέρει απαράμιλλη αξιοπιστία και ένα ευρύ φάσμα χαρακτηριστικών.![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G J4125 N4000 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή η μίνι μητρική πλακέτα ενσωματώνει τον ισχυρό επεξεργαστή Intel Celeron J4125 ή N4000 για να παρέχει σταθερή και αποδοτική υπολογιστική ισχύ για βιομηχανικές εφαρμογές. Εξοπλισμένη με 1 υποδοχή DDR4, η μνήμη μπορεί εύκολα να αναβαθμιστεί για να καλύψει τις ανάγκες διαφόρων σύνθετων εργασιών.
Οι διπλές διεπαφές Realtek Gigabit Ethernet διασφαλίζουν υψηλής ταχύτητας και σταθερή μετάδοση δεδομένων σε βιομηχανικά περιβάλλοντα, είτε για επικοινωνία με άλλες συσκευές είτε για απομακρυσμένη παρακολούθηση.
Οι διπλές θύρες HDMI υποστηρίζουν σύγχρονες ή ασύγχρονες τριπλές οθόνες, προσφέροντάς σας ευρύτερο οπτικό χώρο για την παρακολούθηση πολλαπλών διεργασιών ή οθονών δεδομένων ταυτόχρονα.
Οι 4 θύρες COM παρέχουν μεγάλη ευκολία για τη σύνδεση με διάφορο παραδοσιακό βιομηχανικό εξοπλισμό με ισχυρή συμβατότητα. Είτε για αυτοματοποίηση εργοστασίων, συστήματα παρακολούθησης ή άλλα βιομηχανικά σενάρια, αυτή η μητρική πλακέτα μπορεί να είναι ο δεξί σας χέρι.
| Μέγεθος μητρικής πλακέτας | NANO 120mmX120mm, Πάχος: 18mm |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστές Intel Celeron J4125/ N4000 |
| Μνήμη | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, Έως 8G |
| Αποθήκευση | 1*M.2 Key M (2280mm, υποστηρίζει SATA SSD) |
| Υποδοχή επέκτασης | 1*MiniPCIe, υποστηρίζει μονάδα επέκτασης Wifi + Bluetooth /4G |
| Διεπαφή I/O | 1 x DC-IN, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MIC-IN, 1 x HP-OUT, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x REC, 1 x RST, 2 x LED, |
| Ενσωματωμένη διεπαφή | 1 x Debug, 1 x LVDS, 1 x SATA_PWR, 1 x SATA, 1 x COM_CONN (4*COM232, COM1 Υποστηρίζει επιλογές Jump Cap RS232/485), |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 / Windows 11 / Linux, κ.λπ. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Οθόνη | Υποστηρίζει σύγχρονη / ασύγχρονη τριπλή οθόνη (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Διαχείριση ενέργειας | Υποστηρίζει προηγμένη διαχείριση ενέργειας ACPI; Υποστηρίζει παρακολούθηση υλικού σε πραγματικό χρόνο; Υποστηρίζει αυτόματη ενεργοποίηση |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Ρύθμιση φωτεινότητας οπίσθιου φωτισμού | Το LVDS μπορεί να υποστηρίξει ρύθμιση συστήματος/υλικού, και η λειτουργία ρύθμισης επιλέγεται από jump cap (προεπιλογή συστήματος) |
| Συχνότητα ήχου | Realtek ALC662/ALC887; Ενσωματωμένος ενισχυτής NS4251 3W@4Ω μέγιστο; Συνιστάται η σύνδεση ηχείων 3W/4Ω ή ηχείων 2W/8Ω |
| Τσιπ I/O | TE8786E-I |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Κατάλληλη θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -15℃ ~ +60℃, Υγρασία λειτουργίας: 0% - 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Αυτή η μίνι μητρική πλακέτα διαθέτει διπλό Realtek Gigabit Ethernet και 4*COM διεπαφές, παρέχοντας σύνδεση δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας για μετάδοση δεδομένων σε βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με την υποστήριξη διπλών θυρών HDMI, μπορείτε να διαμορφώσετε σύγχρονες ή ασύγχρονες τριπλές οθόνες για να βλέπετε περισσότερες πληροφορίες ταυτόχρονα, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της εργασίας.![]()
Αυτή η μικρή, υψηλής απόδοσης μίνι μητρική πλακέτα 120mm * 120mm έχει πάχος μόλις 18mm, καθιστώντας την ιδανική για εφαρμογές εξοικονόμησης χώρου. Παρά το συμπαγές μέγεθός της, αυτή η μητρική πλακέτα προσφέρει απαράμιλλη αξιοπιστία και ένα ευρύ φάσμα χαρακτηριστικών.![]()
![]()