| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30A |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το προϊόν τροφοδοτείται από μια επιλογή επεξεργαστών Intel Celeron και Pentium, συμπεριλαμβανομένων των J1800, J1900 και J2900. Αυτή η συμπαγής αλλά εξαιρετικά ικανή συσκευή έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις απαιτητικές ανάγκες των βιομηχανικών εφαρμογών. Είναι επίσης εξοπλισμένο με Intel HD Graphics της σειράς Intel Atom Z3700, που σας προσφέρει εξαιρετική ισχύ επεξεργασίας γραφικών.
| Επεξεργαστής |
Intel Celeron J1800: Επεξεργαστής 2 πυρήνων 2 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,58 GHz, 1 MB L2 Cache, 10 W TDP; Intel Celeron J1900: Επεξεργαστής 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,42 GHz, 2 MB L2 Cache, 10 W TDP; Intel Pentium J2900: Επεξεργαστής 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,66 GHz, 2 MB L2 Cache, 10 W TDP |
| Κάρτα Γραφικών |
Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειρά Z3700 |
| Μνήμη | Υποδοχή SODIMM μονού καναλιού που υποστηρίζει DDR3L 1066/1333/1600MHz, έως 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1* mSATA SSD πλήρους ύψους, 1* 2,5'' SATA SSD/ HDD |
| Οθόνη | 1*VGA (2650×1600@60Hz), 1*HDMI (1920×1200@60Hz), υποστηρίζει διπλή οθόνη σύγχρονη/ασύγχρονη εμφάνιση |
| Ethernet | 2*LAN 10/100/1000/ Mbps Realtek 8111F LAN, υποστηρίζει Wake-up on LAN |
| Ήχος | Τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστηρίζει διπλό κανάλι, στερεοφωνικό, Line out |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Mini PCIE Slot μισού ύψους |
| Λειτουργικό Σύστημα |
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία |
1*DC 12V 3A/36W (AC TO DC,100~240V) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | VESA/ Επιτοίχια Βάση/ Επιτραπέζια Βάση |
| Μέγεθος/Βάρος | 136mm * 126mm * 37mm/ Περίπου 0,65KG |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +65℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃ ~ +75℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5% ~ 95% σχετική υγρασία (Χωρίς Συμπύκνωση) |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής υποστηρίζει μια επιλογή επεξεργαστών Intel Celeron J1800 με 2 πυρήνες και 2 νήματα. Με συχνότητα burst έως 2,58 GHz και 1 MB L2 cache, είναι ικανός για γρήγορη επεξεργασία δεδομένων. Ταυτόχρονα, η κατανάλωση ενέργειας σχεδιασμού (TDP) μόλις 10W εξασφαλίζει λειτουργία χαμηλής κατανάλωσης, καθιστώντας τον ιδανικό για βιομηχανικά περιβάλλοντα με αυστηρές απαιτήσεις κατανάλωσης ενέργειας.
Για χρήστες με υψηλότερες απαιτήσεις απόδοσης, διατίθεται επίσης ο επεξεργαστής Intel Celeron J1900. Διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα με συχνότητα burst 2,42 GHz και 2 MB L2 cache για περαιτέρω βελτίωση της επεξεργασίας δεδομένων.
Επιπλέον, ο επεξεργαστής Intel Pentium J2900 είναι επίσης ένα από τα highlights αυτού του mini βιομηχανικού υπολογιστή. Ο επεξεργαστής Intel Pentium J2900 είναι επίσης ένα από τα highlights αυτού του mini βιομηχανικού υπολογιστή. Είναι επίσης σχεδιασμός 4 πυρήνων, 4 νημάτων με συχνότητα burst 2,66 GHz για να παρέχει ισχυρή υποστήριξη για σύνθετες εργασίες.
![]()
Υποστηρίζει λειτουργίες ενεργοποίησης με τροφοδοσία και Wake-up μέσω δικτύου, οι οποίες προσφέρουν μεγάλη ευκολία στην εργασία σας. Η λειτουργία ενεργοποίησης με τροφοδοσία επιτρέπει στη συσκευή να ξεκινά αυτόματα όταν συνδέεται στην παροχή ρεύματος χωρίς χειροκίνητη παρέμβαση, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα της εργασίας. Η λειτουργία Wake-on-LAN σας επιτρέπει να ενεργοποιείτε απομακρυσμένα μια αδρανή συσκευή μέσω του δικτύου, επιτρέποντας τον έλεγχο και τη διαχείριση οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
![]()
Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα είναι ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα αυτού του βιομηχανικού υπολογιστή. Όχι μόνο μειώνει την ηχορύπανση, αλλά βελτιώνει επίσης τη σταθερότητα και την αξιοπιστία της συσκευής. Η απουσία ανεμιστήρα σημαίνει λιγότερη φθορά στα μηχανικά εξαρτήματα και κίνδυνος βλάβης, καθώς και λιγότερη πιθανότητα εισόδου σκόνης στο εσωτερικό της μονάδας, επεκτείνοντας έτσι τη διάρκεια ζωής της.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής με διπλό δίκτυο και διπλή σειριακή θύρα είναι σε θέση να προσαρμοστεί σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα με την εξαιρετική του αντοχή σε σκόνη, διάβρωση, δονήσεις και κραδασμούς, καθώς και αντοχή σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες. Είτε σε πετροχημικές, εξορυκτικές, μεταφορικές ή άλλες βιομηχανικές εφαρμογές σε σκληρά περιβάλλοντα, μπορεί να σας παρέχει σταθερή και αποτελεσματική υποστήριξη υπολογιστών και ελέγχου.
![]()
Πλούσιος σχεδιασμός διεπαφών, με 1*USB3.0, 2*RS232 COM θύρες, 2*Gigabit Ethernet θύρες, 1*VGA, 1*HDMI και άλλες διεπαφές, μπορούν να προσαρμοστούν σε περισσότερο βιομηχανικό εξοπλισμό.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30A |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το προϊόν τροφοδοτείται από μια επιλογή επεξεργαστών Intel Celeron και Pentium, συμπεριλαμβανομένων των J1800, J1900 και J2900. Αυτή η συμπαγής αλλά εξαιρετικά ικανή συσκευή έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις απαιτητικές ανάγκες των βιομηχανικών εφαρμογών. Είναι επίσης εξοπλισμένο με Intel HD Graphics της σειράς Intel Atom Z3700, που σας προσφέρει εξαιρετική ισχύ επεξεργασίας γραφικών.
| Επεξεργαστής |
Intel Celeron J1800: Επεξεργαστής 2 πυρήνων 2 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,58 GHz, 1 MB L2 Cache, 10 W TDP; Intel Celeron J1900: Επεξεργαστής 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,42 GHz, 2 MB L2 Cache, 10 W TDP; Intel Pentium J2900: Επεξεργαστής 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst 2,66 GHz, 2 MB L2 Cache, 10 W TDP |
| Κάρτα Γραφικών |
Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειρά Z3700 |
| Μνήμη | Υποδοχή SODIMM μονού καναλιού που υποστηρίζει DDR3L 1066/1333/1600MHz, έως 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1* mSATA SSD πλήρους ύψους, 1* 2,5'' SATA SSD/ HDD |
| Οθόνη | 1*VGA (2650×1600@60Hz), 1*HDMI (1920×1200@60Hz), υποστηρίζει διπλή οθόνη σύγχρονη/ασύγχρονη εμφάνιση |
| Ethernet | 2*LAN 10/100/1000/ Mbps Realtek 8111F LAN, υποστηρίζει Wake-up on LAN |
| Ήχος | Τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστηρίζει διπλό κανάλι, στερεοφωνικό, Line out |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1* Mini PCIE Slot μισού ύψους |
| Λειτουργικό Σύστημα |
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία |
1*DC 12V 3A/36W (AC TO DC,100~240V) |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | VESA/ Επιτοίχια Βάση/ Επιτραπέζια Βάση |
| Μέγεθος/Βάρος | 136mm * 126mm * 37mm/ Περίπου 0,65KG |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +65℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃ ~ +75℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5% ~ 95% σχετική υγρασία (Χωρίς Συμπύκνωση) |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής υποστηρίζει μια επιλογή επεξεργαστών Intel Celeron J1800 με 2 πυρήνες και 2 νήματα. Με συχνότητα burst έως 2,58 GHz και 1 MB L2 cache, είναι ικανός για γρήγορη επεξεργασία δεδομένων. Ταυτόχρονα, η κατανάλωση ενέργειας σχεδιασμού (TDP) μόλις 10W εξασφαλίζει λειτουργία χαμηλής κατανάλωσης, καθιστώντας τον ιδανικό για βιομηχανικά περιβάλλοντα με αυστηρές απαιτήσεις κατανάλωσης ενέργειας.
Για χρήστες με υψηλότερες απαιτήσεις απόδοσης, διατίθεται επίσης ο επεξεργαστής Intel Celeron J1900. Διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα με συχνότητα burst 2,42 GHz και 2 MB L2 cache για περαιτέρω βελτίωση της επεξεργασίας δεδομένων.
Επιπλέον, ο επεξεργαστής Intel Pentium J2900 είναι επίσης ένα από τα highlights αυτού του mini βιομηχανικού υπολογιστή. Ο επεξεργαστής Intel Pentium J2900 είναι επίσης ένα από τα highlights αυτού του mini βιομηχανικού υπολογιστή. Είναι επίσης σχεδιασμός 4 πυρήνων, 4 νημάτων με συχνότητα burst 2,66 GHz για να παρέχει ισχυρή υποστήριξη για σύνθετες εργασίες.
![]()
Υποστηρίζει λειτουργίες ενεργοποίησης με τροφοδοσία και Wake-up μέσω δικτύου, οι οποίες προσφέρουν μεγάλη ευκολία στην εργασία σας. Η λειτουργία ενεργοποίησης με τροφοδοσία επιτρέπει στη συσκευή να ξεκινά αυτόματα όταν συνδέεται στην παροχή ρεύματος χωρίς χειροκίνητη παρέμβαση, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα της εργασίας. Η λειτουργία Wake-on-LAN σας επιτρέπει να ενεργοποιείτε απομακρυσμένα μια αδρανή συσκευή μέσω του δικτύου, επιτρέποντας τον έλεγχο και τη διαχείριση οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
![]()
Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα είναι ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα αυτού του βιομηχανικού υπολογιστή. Όχι μόνο μειώνει την ηχορύπανση, αλλά βελτιώνει επίσης τη σταθερότητα και την αξιοπιστία της συσκευής. Η απουσία ανεμιστήρα σημαίνει λιγότερη φθορά στα μηχανικά εξαρτήματα και κίνδυνος βλάβης, καθώς και λιγότερη πιθανότητα εισόδου σκόνης στο εσωτερικό της μονάδας, επεκτείνοντας έτσι τη διάρκεια ζωής της.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής με διπλό δίκτυο και διπλή σειριακή θύρα είναι σε θέση να προσαρμοστεί σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα με την εξαιρετική του αντοχή σε σκόνη, διάβρωση, δονήσεις και κραδασμούς, καθώς και αντοχή σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες. Είτε σε πετροχημικές, εξορυκτικές, μεταφορικές ή άλλες βιομηχανικές εφαρμογές σε σκληρά περιβάλλοντα, μπορεί να σας παρέχει σταθερή και αποτελεσματική υποστήριξη υπολογιστών και ελέγχου.
![]()
Πλούσιος σχεδιασμός διεπαφών, με 1*USB3.0, 2*RS232 COM θύρες, 2*Gigabit Ethernet θύρες, 1*VGA, 1*HDMI και άλλες διεπαφές, μπορούν να προσαρμοστούν σε περισσότερο βιομηχανικό εξοπλισμό.
![]()