| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής είναι περιβαλλοντικά προσαρμόσιμος και έχει εξαιρετική αντοχή σε κραδασμούς και σκόνη. Χρησιμοποιεί απαγωγή θερμότητας από το σασί, επιλύοντας αποτελεσματικά το πρόβλημα της απαγωγής θερμότητας. Ο σχεδιασμός κατά της σκόνης μειώνει την προσβολή από σκόνη και μπορεί να λειτουργεί σταθερά σε περιβάλλοντα υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας.
Είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core N100, με 4 πυρήνες και 4 νήματα. Με μέγιστη συχνότητα turbo 3,40 GHz και κρυφή μνήμη 6 MB, μπορεί να χειριστεί εύκολα πολλαπλές εργασίες και καθημερινές εφαρμογές. Λειτουργώντας με μόλις 6W TDP και κατασκευασμένος με λιθογραφία Intel 7, προσφέρει εξαιρετική ενεργειακή απόδοση και απόδοση.
Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel® UHD εξασφαλίζει ομαλή απεικόνιση για γενική χρήση, είτε για παρακολούθηση βίντεο είτε για ελαφριά γραφιστική εργασία.
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core N100 4 Πυρήνες 4 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 3,40 GHz, Κρυφή Μνήμη 6 MB, 6W TDP, Λιθογραφία Intel 7; |
| Οθόνη | 1*HDMI, 1*DP, Υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη οθόνη |
|
Ethernet |
2*RTL8111H LAN, υποστηρίζει Wake-on-LAN, PXE Boot. |
| Επέκταση | 1*M2 Slot, Υποστηρίζει μονάδα WIFI6/Bluetooth |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 NVME, 1*2.5'' SATA SSD/HDD |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, υποστηρίζει έως 16GB |
| Ήχος | Υιοθετεί τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστηρίζει διπλό κανάλι, στερεοφωνικό, Line out |
| Τροφοδοσία | DC12V Προεπιλογή 12V 5A |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows7, Windows8, Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 2*LAN, 2*COM, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*DC-IN, 1*AUD |
| Διαστάσεις/Βάρος | 178mm*126mm*55mm/ Περίπου 1,0kg |
| Υλικό | Σασί από Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/Επιτοίχια Βάση/Επιτραπέζιο |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ ~ +65℃, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20℃ ~ +75℃, Υγρασία Λειτουργίας: 5% ~ 95% σχετική υγρασία (χωρίς συμπύκνωση) |
Όσον αφορά τη συνδεσιμότητα οθόνης, διαθέτει 1*HDMI και 1*DP θύρες. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να συνδεθείτε σε πολλαπλές οθόνες, υποστηρίζοντας τόσο σύγχρονες όσο και ασύγχρονες λειτουργίες οθόνης. Με τη δυνατότητα υποστήριξης διπλής οθόνης, οι χρήστες μπορούν να εκτελούν αποτελεσματικά πολλαπλές εργασίες και να έχουν άμεση πρόσβαση σε κρίσιμες πληροφορίες με μια ματιά.
Για παράδειγμα, σε ένα περιβάλλον παραγωγής, τα δεδομένα παραγωγής μπορούν να εμφανίζονται σε μια οθόνη ενώ οι ροές καμερών ασφαλείας παρακολουθούνται στην άλλη.
![]()
Διαθέτει σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα και το πλήρως αλουμινένιο σώμα είναι η λύση ψύξης του. Το αλουμινένιο σασί μπορεί να απαγάγει αποτελεσματικά τη θερμότητα που παράγεται από τη λειτουργία, και τα βέλη δείχνουν απευθείας την κατεύθυνση της απαγωγής θερμότητας.
Αυτός ο σχεδιασμός όχι μόνο επιλύει το πρόβλημα της απαγωγής θερμότητας, αλλά το καθιστά επίσης κλειστό και ανθεκτικό στη σκόνη, αποτρέποντας την είσοδο σκόνης στο εσωτερικό του κεντρικού υπολογιστή κατά τη μακροχρόνια χρήση, μειώνοντας τον κίνδυνο βλάβης υλικού και παρέχοντάς σας μια σταθερή, ανθεκτική και αθόρυβη εμπειρία χωρίς να ανησυχείτε για τον θόρυβο του ανεμιστήρα και τη συσσώρευση σκόνης.
![]()
Οι βιομηχανικοί υπολογιστές αναπτύσσονται συχνά σε περιβάλλοντα που απαιτούν παρατεταμένη λειτουργική αντοχή, γεγονός που μας ωθεί να δώσουμε αυξημένη έμφαση στη συνολική αξιοπιστία της μηχανής. Αυτή η εστίαση διασφαλίζει ότι τα προϊόντα μας είναι ικανά να διατηρήσουν μακροχρόνια, σταθερή απόδοση.
![]()
Έρχεται επίσης με 2*RTL8111H θύρες LAN, προσφέροντας ισχυρές δυνατότητες δικτύωσης. Η λειτουργία Wake-on-LAN επιτρέπει την απομακρυσμένη ενεργοποίηση μέσω του δικτύου, παρέχοντας ευκολία και εξοικονόμηση ενέργειας. Η υποστήριξη PXE Boot είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα. Επιτρέπει στον μίνι υπολογιστή να εκκινεί από έναν διακομιστή δικτύου, απλοποιώντας την ανάπτυξη λειτουργικού συστήματος σε δικτυακές ρυθμίσεις, είτε σε γραφείο είτε σε μεγάλη επιχείρηση.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής είναι περιβαλλοντικά προσαρμόσιμος και έχει εξαιρετική αντοχή σε κραδασμούς και σκόνη. Χρησιμοποιεί απαγωγή θερμότητας από το σασί, επιλύοντας αποτελεσματικά το πρόβλημα της απαγωγής θερμότητας. Ο σχεδιασμός κατά της σκόνης μειώνει την προσβολή από σκόνη και μπορεί να λειτουργεί σταθερά σε περιβάλλοντα υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας.
Είναι εξοπλισμένος με τον επεξεργαστή Intel Core N100, με 4 πυρήνες και 4 νήματα. Με μέγιστη συχνότητα turbo 3,40 GHz και κρυφή μνήμη 6 MB, μπορεί να χειριστεί εύκολα πολλαπλές εργασίες και καθημερινές εφαρμογές. Λειτουργώντας με μόλις 6W TDP και κατασκευασμένος με λιθογραφία Intel 7, προσφέρει εξαιρετική ενεργειακή απόδοση και απόδοση.
Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel® UHD εξασφαλίζει ομαλή απεικόνιση για γενική χρήση, είτε για παρακολούθηση βίντεο είτε για ελαφριά γραφιστική εργασία.
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core N100 4 Πυρήνες 4 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 3,40 GHz, Κρυφή Μνήμη 6 MB, 6W TDP, Λιθογραφία Intel 7; |
| Οθόνη | 1*HDMI, 1*DP, Υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη οθόνη |
|
Ethernet |
2*RTL8111H LAN, υποστηρίζει Wake-on-LAN, PXE Boot. |
| Επέκταση | 1*M2 Slot, Υποστηρίζει μονάδα WIFI6/Bluetooth |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 2280 NVME, 1*2.5'' SATA SSD/HDD |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, υποστηρίζει έως 16GB |
| Ήχος | Υιοθετεί τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστηρίζει διπλό κανάλι, στερεοφωνικό, Line out |
| Τροφοδοσία | DC12V Προεπιλογή 12V 5A |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows7, Windows8, Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 2*LAN, 2*COM, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*DC-IN, 1*AUD |
| Διαστάσεις/Βάρος | 178mm*126mm*55mm/ Περίπου 1,0kg |
| Υλικό | Σασί από Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/Επιτοίχια Βάση/Επιτραπέζιο |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃ ~ +65℃, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20℃ ~ +75℃, Υγρασία Λειτουργίας: 5% ~ 95% σχετική υγρασία (χωρίς συμπύκνωση) |
Όσον αφορά τη συνδεσιμότητα οθόνης, διαθέτει 1*HDMI και 1*DP θύρες. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να συνδεθείτε σε πολλαπλές οθόνες, υποστηρίζοντας τόσο σύγχρονες όσο και ασύγχρονες λειτουργίες οθόνης. Με τη δυνατότητα υποστήριξης διπλής οθόνης, οι χρήστες μπορούν να εκτελούν αποτελεσματικά πολλαπλές εργασίες και να έχουν άμεση πρόσβαση σε κρίσιμες πληροφορίες με μια ματιά.
Για παράδειγμα, σε ένα περιβάλλον παραγωγής, τα δεδομένα παραγωγής μπορούν να εμφανίζονται σε μια οθόνη ενώ οι ροές καμερών ασφαλείας παρακολουθούνται στην άλλη.
![]()
Διαθέτει σχεδιασμό ψύξης χωρίς ανεμιστήρα και το πλήρως αλουμινένιο σώμα είναι η λύση ψύξης του. Το αλουμινένιο σασί μπορεί να απαγάγει αποτελεσματικά τη θερμότητα που παράγεται από τη λειτουργία, και τα βέλη δείχνουν απευθείας την κατεύθυνση της απαγωγής θερμότητας.
Αυτός ο σχεδιασμός όχι μόνο επιλύει το πρόβλημα της απαγωγής θερμότητας, αλλά το καθιστά επίσης κλειστό και ανθεκτικό στη σκόνη, αποτρέποντας την είσοδο σκόνης στο εσωτερικό του κεντρικού υπολογιστή κατά τη μακροχρόνια χρήση, μειώνοντας τον κίνδυνο βλάβης υλικού και παρέχοντάς σας μια σταθερή, ανθεκτική και αθόρυβη εμπειρία χωρίς να ανησυχείτε για τον θόρυβο του ανεμιστήρα και τη συσσώρευση σκόνης.
![]()
Οι βιομηχανικοί υπολογιστές αναπτύσσονται συχνά σε περιβάλλοντα που απαιτούν παρατεταμένη λειτουργική αντοχή, γεγονός που μας ωθεί να δώσουμε αυξημένη έμφαση στη συνολική αξιοπιστία της μηχανής. Αυτή η εστίαση διασφαλίζει ότι τα προϊόντα μας είναι ικανά να διατηρήσουν μακροχρόνια, σταθερή απόδοση.
![]()
Έρχεται επίσης με 2*RTL8111H θύρες LAN, προσφέροντας ισχυρές δυνατότητες δικτύωσης. Η λειτουργία Wake-on-LAN επιτρέπει την απομακρυσμένη ενεργοποίηση μέσω του δικτύου, παρέχοντας ευκολία και εξοικονόμηση ενέργειας. Η υποστήριξη PXE Boot είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα. Επιτρέπει στον μίνι υπολογιστή να εκκινεί από έναν διακομιστή δικτύου, απλοποιώντας την ανάπτυξη λειτουργικού συστήματος σε δικτυακές ρυθμίσεις, είτε σε γραφείο είτε σε μεγάλη επιχείρηση.
![]()