| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X35 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Οι βιομηχανικοί μας μίνι υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα, με την εξαιρετική περιβαλλοντική τους προσαρμοστικότητα, τη μακροχρόνια σταθερότητα, την ισχυρή απόδοση και τα πλεονεκτήματα εξοικονόμησης ενέργειας και αθόρυβης λειτουργίας, καλύπτουν βαθιά τις ποικίλες ανάγκες της βιομηχανικής παραγωγής.
Είναι επίσης εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel με ισχυρή απόδοση, ο οποίος μπορεί να επεξεργαστεί γρήγορα σύνθετα δεδομένα στη βιομηχανική παραγωγή, όπως εντολές ελέγχου αυτοματισμού, δεδομένα παρακολούθησης εξοπλισμού κ.λπ., και να παρέχει αξιόπιστη υπολογιστική υποστήριξη για τη βιομηχανική έξυπνη αναβάθμιση.
Πλούσια διαμόρφωση διεπαφών, διπλές διεπαφές LAN και διπλές διεπαφές COM, βολικές για τη σύνδεση διαφόρων βιομηχανικών εξοπλισμών και την υλοποίηση αποτελεσματικής αλληλεπίδρασης δεδομένων και ελέγχου εξοπλισμού.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 4 Πυρήνες 4 Νήματα, Βασική Συχνότητα 2.00 GHz, 2MB L2 Cache, 10W TDP, Λιθογραφία 22NM |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® HD Graphics για Επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700 |
| Μνήμη | 1*Μονό κανάλι υποδοχή SODIMM, Υποστηρίζει DDR4 2400MHz; Μέγιστο έως 16GB (4G/8G/16G προαιρετικά) |
| Σκληρός Δίσκος | 1*Υποδοχή SSD mSATA πλήρους ύψους (120G/240G/480G/960G SSD προαιρετικά) |
| Ethernet | 2*RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet, Υποστήριξη Wake-up On LAN |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένης και Ασύγχρονης Οθόνης |
| Ήχος | Τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστήριξη διπλού καναλιού, στερεοφωνικό, Line out |
| Επέκταση | 1*Mini PCIE μισού ύψους, Υποστηρίζει μονάδα WiFi |
| Τροφοδοσία | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 2*RS232 COM, 2*LAN, 1*AUD, 1*DC, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Διαστάσεις | 134mm*127mm*46mm |
| Υλικό | Σασί από Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/ Επιτοίχια Βάση/ Επιτραπέζιος |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20°C έως 65°C; Θερμοκρασία αποθήκευσης: 15°C έως 35°C; Υγρασία λειτουργίας: 5% έως 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μας μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, ο οποίος διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, βασική συχνότητα 2.00 GHz, 2MB L2 cache, σχεδιασμό χαμηλής κατανάλωσης 10W και τεχνολογία επεξεργασίας 22NM, η οποία μειώνει αποτελεσματικά την κατανάλωση ενέργειας και την παραγωγή θερμότητας, διασφαλίζοντας παράλληλα ισχυρές δυνατότητες επεξεργασίας.
Με την μονάδα επεξεργασίας γραφικών Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700, μπορεί να παρουσιάσει με σαφήνεια διάφορα περιεχόμενα εικόνας, όπως εικόνες παρακολούθησης, σχέδια βιομηχανικού σχεδιασμού κ.λπ., για να καλύψει τις ανάγκες σας στην βιομηχανική οπτικοποίηση.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα υποστηρίζει συνεχή λειτουργία 24/7, καλύπτοντας τις ανάγκες μακροχρόνιας αδιάλειπτης εργασίας σε γραμμές παραγωγής βιομηχανικού αυτοματισμού, συστήματα παρακολούθησης κ.λπ. Η λειτουργία αυτόματης ενεργοποίησης επανεκκινεί γρήγορα μετά από διακοπή ρεύματος, διατηρώντας τη συνέχεια της παραγωγικής διαδικασίας και μειώνοντας τη διακοπή παραγωγής και τις απώλειες που προκαλούνται από απροσδόκητες διακοπές ρεύματος.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με εξαιρετική απόδοση κατά των κραδασμών και των παρεμβολών, η οποία μπορεί να αντισταθεί αποτελεσματικά στους κοινούς κραδασμούς και τις ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές στη βιομηχανική παραγωγή, να διασφαλίσει τη σταθερή λειτουργία του συστήματος, να κάνει την μετάδοση δεδομένων ακριβή και να αποφύγει ατυχήματα παραγωγής ή σφάλματα δεδομένων που προκαλούνται από παρεμβολές.
Με δυνατότητα λειτουργίας σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών, μπορεί να λειτουργήσει σταθερά τόσο σε εργαστήρια χαλυβουργίας υψηλής θερμοκρασίας όσο και σε αποθήκες ψύξης χαμηλής θερμοκρασίας, διασφαλίζοντας αδιάλειπτη επεξεργασία δεδομένων σε διάφορα βιομηχανικά περιβάλλοντα.
![]()
Ο σχεδιασμός απαγωγής θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα και αθόρυβης λειτουργίας αποφεύγει την παρεμβολή του θορύβου του ανεμιστήρα στο βιομηχανικό περιβάλλον, ενώ μειώνει την απορρόφηση σκόνης, παρατείνει τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού και μειώνει το κόστος συντήρησης.
Τα χαρακτηριστικά λειτουργίας χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας εξοικονομούν ενέργεια και μειώνουν το λειτουργικό κόστος των επιχειρήσεων, ενώ καλύπτουν τις ανάγκες βιομηχανικών υπολογιστών.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X35 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Οι βιομηχανικοί μας μίνι υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα, με την εξαιρετική περιβαλλοντική τους προσαρμοστικότητα, τη μακροχρόνια σταθερότητα, την ισχυρή απόδοση και τα πλεονεκτήματα εξοικονόμησης ενέργειας και αθόρυβης λειτουργίας, καλύπτουν βαθιά τις ποικίλες ανάγκες της βιομηχανικής παραγωγής.
Είναι επίσης εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel με ισχυρή απόδοση, ο οποίος μπορεί να επεξεργαστεί γρήγορα σύνθετα δεδομένα στη βιομηχανική παραγωγή, όπως εντολές ελέγχου αυτοματισμού, δεδομένα παρακολούθησης εξοπλισμού κ.λπ., και να παρέχει αξιόπιστη υπολογιστική υποστήριξη για τη βιομηχανική έξυπνη αναβάθμιση.
Πλούσια διαμόρφωση διεπαφών, διπλές διεπαφές LAN και διπλές διεπαφές COM, βολικές για τη σύνδεση διαφόρων βιομηχανικών εξοπλισμών και την υλοποίηση αποτελεσματικής αλληλεπίδρασης δεδομένων και ελέγχου εξοπλισμού.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Celeron J1900 4 Πυρήνες 4 Νήματα, Βασική Συχνότητα 2.00 GHz, 2MB L2 Cache, 10W TDP, Λιθογραφία 22NM |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® HD Graphics για Επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700 |
| Μνήμη | 1*Μονό κανάλι υποδοχή SODIMM, Υποστηρίζει DDR4 2400MHz; Μέγιστο έως 16GB (4G/8G/16G προαιρετικά) |
| Σκληρός Δίσκος | 1*Υποδοχή SSD mSATA πλήρους ύψους (120G/240G/480G/960G SSD προαιρετικά) |
| Ethernet | 2*RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet, Υποστήριξη Wake-up On LAN |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, Υποστήριξη Συγχρονισμένης και Ασύγχρονης Οθόνης |
| Ήχος | Τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστήριξη διπλού καναλιού, στερεοφωνικό, Line out |
| Επέκταση | 1*Mini PCIE μισού ύψους, Υποστηρίζει μονάδα WiFi |
| Τροφοδοσία | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | 4*USB3.0, 2*RS232 COM, 2*LAN, 1*AUD, 1*DC, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Διαστάσεις | 134mm*127mm*46mm |
| Υλικό | Σασί από Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | VESA/ Επιτοίχια Βάση/ Επιτραπέζιος |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20°C έως 65°C; Θερμοκρασία αποθήκευσης: 15°C έως 35°C; Υγρασία λειτουργίας: 5% έως 95% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Ο βιομηχανικός μας μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Celeron J1900, ο οποίος διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, βασική συχνότητα 2.00 GHz, 2MB L2 cache, σχεδιασμό χαμηλής κατανάλωσης 10W και τεχνολογία επεξεργασίας 22NM, η οποία μειώνει αποτελεσματικά την κατανάλωση ενέργειας και την παραγωγή θερμότητας, διασφαλίζοντας παράλληλα ισχυρές δυνατότητες επεξεργασίας.
Με την μονάδα επεξεργασίας γραφικών Intel® HD Graphics για επεξεργαστές Intel Atom® Σειράς Z3700, μπορεί να παρουσιάσει με σαφήνεια διάφορα περιεχόμενα εικόνας, όπως εικόνες παρακολούθησης, σχέδια βιομηχανικού σχεδιασμού κ.λπ., για να καλύψει τις ανάγκες σας στην βιομηχανική οπτικοποίηση.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα υποστηρίζει συνεχή λειτουργία 24/7, καλύπτοντας τις ανάγκες μακροχρόνιας αδιάλειπτης εργασίας σε γραμμές παραγωγής βιομηχανικού αυτοματισμού, συστήματα παρακολούθησης κ.λπ. Η λειτουργία αυτόματης ενεργοποίησης επανεκκινεί γρήγορα μετά από διακοπή ρεύματος, διατηρώντας τη συνέχεια της παραγωγικής διαδικασίας και μειώνοντας τη διακοπή παραγωγής και τις απώλειες που προκαλούνται από απροσδόκητες διακοπές ρεύματος.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με εξαιρετική απόδοση κατά των κραδασμών και των παρεμβολών, η οποία μπορεί να αντισταθεί αποτελεσματικά στους κοινούς κραδασμούς και τις ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές στη βιομηχανική παραγωγή, να διασφαλίσει τη σταθερή λειτουργία του συστήματος, να κάνει την μετάδοση δεδομένων ακριβή και να αποφύγει ατυχήματα παραγωγής ή σφάλματα δεδομένων που προκαλούνται από παρεμβολές.
Με δυνατότητα λειτουργίας σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών, μπορεί να λειτουργήσει σταθερά τόσο σε εργαστήρια χαλυβουργίας υψηλής θερμοκρασίας όσο και σε αποθήκες ψύξης χαμηλής θερμοκρασίας, διασφαλίζοντας αδιάλειπτη επεξεργασία δεδομένων σε διάφορα βιομηχανικά περιβάλλοντα.
![]()
Ο σχεδιασμός απαγωγής θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα και αθόρυβης λειτουργίας αποφεύγει την παρεμβολή του θορύβου του ανεμιστήρα στο βιομηχανικό περιβάλλον, ενώ μειώνει την απορρόφηση σκόνης, παρατείνει τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού και μειώνει το κόστος συντήρησης.
Τα χαρακτηριστικά λειτουργίας χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας εξοικονομούν ενέργεια και μειώνουν το λειτουργικό κόστος των επιχειρήσεων, ενώ καλύπτουν τις ανάγκες βιομηχανικών υπολογιστών.
![]()