|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G Intel Celeron J6412 Επεξεργαστής |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $80-$210, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron J6412 και περιλαμβάνει Intel UHD Graphics (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο της CPU). Διαπρέπει στη διαχείριση σύνθετων προγραμμάτων βιομηχανικού αυτοματισμού και μπορεί να χειριστεί απρόσκοπτα εργασίες γενικού λογισμικού.
Αυτός ο μίνι υπολογιστής, με τον συμπαγή σχεδιασμό του χωρίς ανεμιστήρα, τις πλούσιες διεπαφές I/O και την στιβαρή απόδοση, είναι κατάλληλος για βιομηχανικό αυτοματισμό, ψηφιακές πινακίδες και άλλα σενάρια εφαρμογών που απαιτούν αξιόπιστες και αποδοτικές ως προς τον χώρο λύσεις υπολογιστών.
| Δίκτυο | 1000 Mbps Realtek 8111H*2, υποστηρίζει Wake-on-LAN |
| Επεξεργαστής | Υποστηρίζει επεξεργαστή Intel Celeron J6412, δείτε τον πίνακα διαμόρφωσης για λεπτομέρειες |
| Μνήμη | Υποστηρίζει SO-DIMM DDR4 2400MHz *1, έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | M.2 NVMe 2280 *1 |
| Οθόνη | Υποστηρίζει σύγχρονη/ασύγχρονη τριπλή οθόνη (DP*1, HDMI*2, HDMI*3) |
| Επέκταση | Υποστηρίζει υποδοχή MINI-PCIE *1, επεκτάσιμη για WIFI, υποδοχή M2 *1, επεκτάσιμη για WIFI/Bluetooth, διεπαφή σκληρού δίσκου 2.5" SATA2 *1 |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | VESA/Επιτοίχια/Επιτραπέζια |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C; Υγρασία Περιβάλλοντος: 0%~95% |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα, που τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή Intel Celeron, προσφέρει στιβαρή απόδοση για βιομηχανικά περιβάλλοντα. Διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, με βασική ταχύτητα ρολογιού 2.0GHz για σταθερές, ενεργειακά αποδοτικές καθημερινές λειτουργίες. Για απαιτητικές εργασίες, το Turbo Boost 2.6GHz παρέχει επιπλέον ισχύ για τη διαχείριση διαδικασιών με ένταση δεδομένων ή εφαρμογών με ένταση γραφικών. Ο αποδοτικός σχεδιασμός του επεξεργαστή συμπληρώνει την αρχιτεκτονική χωρίς ανεμιστήρα, διασφαλίζοντας ότι δεν υπάρχουν κινούμενα μέρη που να μπορούν να χαλάσουν, καθιστώντας τον ανθεκτικό στη σκόνη, αθόρυβο και κατάλληλο για σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Εξισορροπώντας ισχύ και ανταπόκριση, διατηρεί ομαλές ροές εργασίας για λογισμικό αυτοματισμού ή τη διαχείριση συνδεδεμένων συσκευών, προστατεύοντας από μελλοντικές ανάγκες τη βιομηχανική σας εγκατάσταση.
![]()
Αυτοί οι βιομηχανικοί υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα αποδίδουν εξαιρετικά σε διάφορα περιβάλλοντα. Σε βιομηχανικά περιβάλλοντα και εργαλειομηχανές CNC, διασφαλίζουν σταθερή λειτουργία για εργασίες ακριβείας. Για τον έλεγχο παραγωγής και τις μηχανές αυτόματης πώλησης ποτών, διευκολύνουν τη διαχείριση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο και τη διαχείριση συναλλαγών. Οι ψηφιακές πινακίδες και η πολυμεσική εκπαίδευση επωφελούνται από τις δυνατότητες οθόνης τους, ενώ ο έλεγχος πρόσβασης με περιστρεφόμενες θύρες και τα ντουλάπια γρήγορης παραλαβής βασίζονται στην ανταπόκρισή τους.
![]()
Αυτός ο συμπαγής βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα διαθέτει διπλές θύρες LAN, διπλές θύρες COM, πολλαπλές διεπαφές USB και HDMI. Με στιβαρή μεταλλική κατασκευή, είναι κατασκευασμένος για σταθερή λειτουργία σε βιομηχανικά σενάρια, επιτρέποντας απρόσκοπτη συνδεσιμότητα για ποικίλες ενσωματώσεις συσκευών.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G Intel Celeron J6412 Επεξεργαστής |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $80-$210, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Intel Celeron J6412 και περιλαμβάνει Intel UHD Graphics (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο της CPU). Διαπρέπει στη διαχείριση σύνθετων προγραμμάτων βιομηχανικού αυτοματισμού και μπορεί να χειριστεί απρόσκοπτα εργασίες γενικού λογισμικού.
Αυτός ο μίνι υπολογιστής, με τον συμπαγή σχεδιασμό του χωρίς ανεμιστήρα, τις πλούσιες διεπαφές I/O και την στιβαρή απόδοση, είναι κατάλληλος για βιομηχανικό αυτοματισμό, ψηφιακές πινακίδες και άλλα σενάρια εφαρμογών που απαιτούν αξιόπιστες και αποδοτικές ως προς τον χώρο λύσεις υπολογιστών.
| Δίκτυο | 1000 Mbps Realtek 8111H*2, υποστηρίζει Wake-on-LAN |
| Επεξεργαστής | Υποστηρίζει επεξεργαστή Intel Celeron J6412, δείτε τον πίνακα διαμόρφωσης για λεπτομέρειες |
| Μνήμη | Υποστηρίζει SO-DIMM DDR4 2400MHz *1, έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | M.2 NVMe 2280 *1 |
| Οθόνη | Υποστηρίζει σύγχρονη/ασύγχρονη τριπλή οθόνη (DP*1, HDMI*2, HDMI*3) |
| Επέκταση | Υποστηρίζει υποδοχή MINI-PCIE *1, επεκτάσιμη για WIFI, υποδοχή M2 *1, επεκτάσιμη για WIFI/Bluetooth, διεπαφή σκληρού δίσκου 2.5" SATA2 *1 |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | VESA/Επιτοίχια/Επιτραπέζια |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C; Υγρασία Περιβάλλοντος: 0%~95% |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα, που τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή Intel Celeron, προσφέρει στιβαρή απόδοση για βιομηχανικά περιβάλλοντα. Διαθέτει 4 πυρήνες και 4 νήματα, με βασική ταχύτητα ρολογιού 2.0GHz για σταθερές, ενεργειακά αποδοτικές καθημερινές λειτουργίες. Για απαιτητικές εργασίες, το Turbo Boost 2.6GHz παρέχει επιπλέον ισχύ για τη διαχείριση διαδικασιών με ένταση δεδομένων ή εφαρμογών με ένταση γραφικών. Ο αποδοτικός σχεδιασμός του επεξεργαστή συμπληρώνει την αρχιτεκτονική χωρίς ανεμιστήρα, διασφαλίζοντας ότι δεν υπάρχουν κινούμενα μέρη που να μπορούν να χαλάσουν, καθιστώντας τον ανθεκτικό στη σκόνη, αθόρυβο και κατάλληλο για σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Εξισορροπώντας ισχύ και ανταπόκριση, διατηρεί ομαλές ροές εργασίας για λογισμικό αυτοματισμού ή τη διαχείριση συνδεδεμένων συσκευών, προστατεύοντας από μελλοντικές ανάγκες τη βιομηχανική σας εγκατάσταση.
![]()
Αυτοί οι βιομηχανικοί υπολογιστές χωρίς ανεμιστήρα αποδίδουν εξαιρετικά σε διάφορα περιβάλλοντα. Σε βιομηχανικά περιβάλλοντα και εργαλειομηχανές CNC, διασφαλίζουν σταθερή λειτουργία για εργασίες ακριβείας. Για τον έλεγχο παραγωγής και τις μηχανές αυτόματης πώλησης ποτών, διευκολύνουν τη διαχείριση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο και τη διαχείριση συναλλαγών. Οι ψηφιακές πινακίδες και η πολυμεσική εκπαίδευση επωφελούνται από τις δυνατότητες οθόνης τους, ενώ ο έλεγχος πρόσβασης με περιστρεφόμενες θύρες και τα ντουλάπια γρήγορης παραλαβής βασίζονται στην ανταπόκρισή τους.
![]()
Αυτός ο συμπαγής βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα διαθέτει διπλές θύρες LAN, διπλές θύρες COM, πολλαπλές διεπαφές USB και HDMI. Με στιβαρή μεταλλική κατασκευή, είναι κατασκευασμένος για σταθερή λειτουργία σε βιομηχανικά σενάρια, επιτρέποντας απρόσκοπτη συνδεσιμότητα για ποικίλες ενσωματώσεις συσκευών.
![]()