| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26A Intel Core i5-8257U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $150-$390, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν επεξεργαστή Intel Core i5-8257U (quad-core, οκτά-thread) με μέγιστη συχνότητα turbo των 3,9GHz.Υποστήριξη έως 32GB μνήμηςΗ έξοδος οθόνης παρέχεται μέσω της ενσωματωμένης λειτουργίας LVDS/HDMI.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 - 8257U |
| Μνήμη | DDR4 SODIMM ×1, Max. Υποστήριξη 32 |
| Αποθήκευση | 1*NVME/NGFF2280· 1*SATA |
| Εμφάνιση | 1*HDMI 1.4, 1*DP, 1*LVDS/EDP, Τρι-κανάλιος συγχρονισμός, |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25°C έως +75°C |
Αυτό τοΤο βιομηχανικό υπολογιστή τροφοδοτείται από επεξεργαστή Intel Core i7-10510U (4 πυρήνες, 8 νήματα) με μέγιστη συχνότητα turbo 4,9GHz και 8MB cache.Έρχεται με πρωτότυπες μνήμες και ένα αξιόπιστο SSD., ειδικά διαμορφωμένα για βιομηχανικές εφαρμογές.
![]()
Intel Core I5 Industrial PCΕφαρμογή:
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής, συμβατός με Windows 10 και διανομές Linux όπως το Ubuntu, ταιριάζει σε διάφορα σενάρια.Παρέχει αξιόπιστη απόδοση σε βιομηχανικά περιβάλλοντα (όπως εργοστάσια παραγωγής εργοστασίων), παρακολούθηση της ασφάλειας (συστήματα παρακολούθησης), καταστάσεις αυτοεξυπηρέτησης (ταμεία αυτοεξυπηρέτησης, τερματικό εξοπλισμό), έλεγχος πρόσβασης (συστήματα ασφαλείας) και έξυπνες εφαρμογές (έξυπνα ρομπότ),Αντιμετωπίζοντας ένα ευρύ φάσμα αναγκών βιομηχανικής ποιότητας.
![]()
Ο μπροστινός πίνακας περιλαμβάνει πολλαπλές θύρες επικοινωνίας και συνδεσιμότητας, όπως COM1 - COM6 για σειριακή επικοινωνία, USB2.0 και USB3.0 για τις συνδέσεις πολλαπλών συσκευών, θύρες Ethernet για πρόσβαση στο δίκτυο, HDMI1.4 και DisplayPort για έξοδο οθόνης, θύρα AUDIO για ήχο και είσοδο ισχύος DC - 12V. Παρέχεται επίσης ένας διακόπτης ισχύος για βολική λειτουργία.Αυτές οι διεπαφές διευκολύνουν την απρόσκοπτη ενσωμάτωση με διάφορες βιομηχανικές συσκευές, περιφερειακά συστήματα και συστήματα οθόνης.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26A Intel Core i5-8257U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $150-$390, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν επεξεργαστή Intel Core i5-8257U (quad-core, οκτά-thread) με μέγιστη συχνότητα turbo των 3,9GHz.Υποστήριξη έως 32GB μνήμηςΗ έξοδος οθόνης παρέχεται μέσω της ενσωματωμένης λειτουργίας LVDS/HDMI.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 - 8257U |
| Μνήμη | DDR4 SODIMM ×1, Max. Υποστήριξη 32 |
| Αποθήκευση | 1*NVME/NGFF2280· 1*SATA |
| Εμφάνιση | 1*HDMI 1.4, 1*DP, 1*LVDS/EDP, Τρι-κανάλιος συγχρονισμός, |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25°C έως +75°C |
Αυτό τοΤο βιομηχανικό υπολογιστή τροφοδοτείται από επεξεργαστή Intel Core i7-10510U (4 πυρήνες, 8 νήματα) με μέγιστη συχνότητα turbo 4,9GHz και 8MB cache.Έρχεται με πρωτότυπες μνήμες και ένα αξιόπιστο SSD., ειδικά διαμορφωμένα για βιομηχανικές εφαρμογές.
![]()
Intel Core I5 Industrial PCΕφαρμογή:
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής, συμβατός με Windows 10 και διανομές Linux όπως το Ubuntu, ταιριάζει σε διάφορα σενάρια.Παρέχει αξιόπιστη απόδοση σε βιομηχανικά περιβάλλοντα (όπως εργοστάσια παραγωγής εργοστασίων), παρακολούθηση της ασφάλειας (συστήματα παρακολούθησης), καταστάσεις αυτοεξυπηρέτησης (ταμεία αυτοεξυπηρέτησης, τερματικό εξοπλισμό), έλεγχος πρόσβασης (συστήματα ασφαλείας) και έξυπνες εφαρμογές (έξυπνα ρομπότ),Αντιμετωπίζοντας ένα ευρύ φάσμα αναγκών βιομηχανικής ποιότητας.
![]()
Ο μπροστινός πίνακας περιλαμβάνει πολλαπλές θύρες επικοινωνίας και συνδεσιμότητας, όπως COM1 - COM6 για σειριακή επικοινωνία, USB2.0 και USB3.0 για τις συνδέσεις πολλαπλών συσκευών, θύρες Ethernet για πρόσβαση στο δίκτυο, HDMI1.4 και DisplayPort για έξοδο οθόνης, θύρα AUDIO για ήχο και είσοδο ισχύος DC - 12V. Παρέχεται επίσης ένας διακόπτης ισχύος για βολική λειτουργία.Αυτές οι διεπαφές διευκολύνουν την απρόσκοπτη ενσωμάτωση με διάφορες βιομηχανικές συσκευές, περιφερειακά συστήματα και συστήματα οθόνης.
![]()