|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X103 RK3576 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $50-$230, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής διαθέτει τον επεξεργαστή ARM RK3576 (4 πυρήνες: Cortex-A72 @ 2.2GHz + Cortex-A53), παρέχοντας σταθερή και αποτελεσματική απόδοση για εργασίες βιομηχανικού ελέγχου και επεξεργασίας δεδομένων.Περιλαμβάνει ένα ARM Mali-G52 MC3 GPU (υποστηρίζοντας OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Οι επιλογές μνήμης περιλαμβάνουν LPDDR5 RAM (4GB / 8GB / 16GB), eMMC flash (4GB - 128GB) και ένα UFS2.0 συμβατό M.2 υποδομές (2280 PCIe NVMe/mSATA SSD)Διαχειρίζεται το Debian 12 για σταθερότητα. Οι δυνατότητες δικτύωσης περιλαμβάνουν 2 θύρες Ethernet Gigabit RJ45, 2.4G/5G διπλής ζώνης WiFi 5 και Bluetooth 5.0Η προαιρετική συνδεσιμότητα περιλαμβάνει 4G (Mini PCIe, LTE/LTE2.0), 5G (M.2Η συσκευή προσφέρει μια ποικιλία διεπαφών: HDMI 2.1 (4K@120Hz), EDP (4K@60Hz, DP/HDMI), LVDS (1920x1080), MIPI DSI/CSI,και ακουστικές συσκευές για διάφορες συνδεσεις βιομηχανικής χρήσης.
| Πίνακας επεξεργασίας | RK3576 Quad-core Cortex-A72@2.2GHz + Quad-core Cortex-A53 |
| CPU | ARM Mali-G52 MC3, που υποστηρίζει το OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Βούλκαν 1.1 |
| Εθνική ΕΤΑ | 6TOPS INT8, που υποστηρίζει το INT4/INT8/INT16/FP16/BF16/TF32 |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% ~ 90%, χωρίς συμπύκνωση |
| Κατάλληλη θερμοκρασία | θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C ~ +60°C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -30°C ~ +70°C, |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή ARM RK3576, ένα 8-core chip που διαθέτει τέσσερις πυρήνες Cortex-A72 σε 2,2GHz και τέσσερις πυρήνες Cortex-A53.προσφέρει μια ισορροπία υψηλών επιδόσεων και χαμηλής κατανάλωσης ενέργειαςΤο ενσωματωμένο ARM Mali-G52 MC3 GPU υποστηρίζει τα πρότυπα OpenGL ES, OpenCL και Vulkan,που επιτρέπουν την αποτελεσματική διαχείριση βιομηχανικών οθονών HMI και βασικές εργασίες οπτικής ανάλυσης.
![]()
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής ARM DDR5 εξυπηρετεί πολλούς τομείς: • Βιομηχανικές εγκαταστάσεις: Επιτρέπει τον έλεγχο μηχανών, τη διαχείριση της παραγωγής και την αύξηση της αποδοτικότητας.
• Χώροι ψυχαγωγίας: Δυναμικές οθόνες και συστήματα παιχνιδιών για εμπειρίες εμβάπτισης.
• Εμπορικοί οργανισμοί: Υποστηρίζει το POS, τις εργασίες γραφείου και τις λειτουργίες που βασίζονται σε δεδομένα.
• Δημόσιοι χώροι: Διαθέτει οθόνες πληροφοριών για καθοδήγηση και πρόσβαση σε πόρους.
• Χρηματοπιστωτικά ιδρύματα: Ασφαλίζει συναλλαγές και διαχειρίζεται δεδομένα.
• Συστήματα παρακολούθησης: επεξεργάζεται βίντεο σε πραγματικό χρόνο για ανίχνευση ανωμαλιών.
• Express Lockers: Διαχειρίζεται την αποθήκευση/ανακάλυψη πακέτων για να εξορθολογίσει τις παραδόσεις.
• Ψηφιακή σήμανση: Οδηγεί οθόνες για την παροχή διαφημίσεων και πληροφοριών σε δημόσιους χώρους.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένος με πολλαπλές διεπαφές για την κάλυψη ποικίλων επαγγελματικών αναγκών.0USB3.0, θύρες δικτύου, θύρα HDMI, ίντερνετ ήχου, θύρα τύπου C και κεραίες WIFI, που επιτρέπουν απρόσκοπτες συνδέσεις για βιομηχανικό έλεγχο, αυτοματισμό, πολυμέσα και επικοινωνίες.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X103 RK3576 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $50-$230, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής διαθέτει τον επεξεργαστή ARM RK3576 (4 πυρήνες: Cortex-A72 @ 2.2GHz + Cortex-A53), παρέχοντας σταθερή και αποτελεσματική απόδοση για εργασίες βιομηχανικού ελέγχου και επεξεργασίας δεδομένων.Περιλαμβάνει ένα ARM Mali-G52 MC3 GPU (υποστηρίζοντας OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Οι επιλογές μνήμης περιλαμβάνουν LPDDR5 RAM (4GB / 8GB / 16GB), eMMC flash (4GB - 128GB) και ένα UFS2.0 συμβατό M.2 υποδομές (2280 PCIe NVMe/mSATA SSD)Διαχειρίζεται το Debian 12 για σταθερότητα. Οι δυνατότητες δικτύωσης περιλαμβάνουν 2 θύρες Ethernet Gigabit RJ45, 2.4G/5G διπλής ζώνης WiFi 5 και Bluetooth 5.0Η προαιρετική συνδεσιμότητα περιλαμβάνει 4G (Mini PCIe, LTE/LTE2.0), 5G (M.2Η συσκευή προσφέρει μια ποικιλία διεπαφών: HDMI 2.1 (4K@120Hz), EDP (4K@60Hz, DP/HDMI), LVDS (1920x1080), MIPI DSI/CSI,και ακουστικές συσκευές για διάφορες συνδεσεις βιομηχανικής χρήσης.
| Πίνακας επεξεργασίας | RK3576 Quad-core Cortex-A72@2.2GHz + Quad-core Cortex-A53 |
| CPU | ARM Mali-G52 MC3, που υποστηρίζει το OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Βούλκαν 1.1 |
| Εθνική ΕΤΑ | 6TOPS INT8, που υποστηρίζει το INT4/INT8/INT16/FP16/BF16/TF32 |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% ~ 90%, χωρίς συμπύκνωση |
| Κατάλληλη θερμοκρασία | θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C ~ +60°C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -30°C ~ +70°C, |
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή ARM RK3576, ένα 8-core chip που διαθέτει τέσσερις πυρήνες Cortex-A72 σε 2,2GHz και τέσσερις πυρήνες Cortex-A53.προσφέρει μια ισορροπία υψηλών επιδόσεων και χαμηλής κατανάλωσης ενέργειαςΤο ενσωματωμένο ARM Mali-G52 MC3 GPU υποστηρίζει τα πρότυπα OpenGL ES, OpenCL και Vulkan,που επιτρέπουν την αποτελεσματική διαχείριση βιομηχανικών οθονών HMI και βασικές εργασίες οπτικής ανάλυσης.
![]()
Ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής ARM DDR5 εξυπηρετεί πολλούς τομείς: • Βιομηχανικές εγκαταστάσεις: Επιτρέπει τον έλεγχο μηχανών, τη διαχείριση της παραγωγής και την αύξηση της αποδοτικότητας.
• Χώροι ψυχαγωγίας: Δυναμικές οθόνες και συστήματα παιχνιδιών για εμπειρίες εμβάπτισης.
• Εμπορικοί οργανισμοί: Υποστηρίζει το POS, τις εργασίες γραφείου και τις λειτουργίες που βασίζονται σε δεδομένα.
• Δημόσιοι χώροι: Διαθέτει οθόνες πληροφοριών για καθοδήγηση και πρόσβαση σε πόρους.
• Χρηματοπιστωτικά ιδρύματα: Ασφαλίζει συναλλαγές και διαχειρίζεται δεδομένα.
• Συστήματα παρακολούθησης: επεξεργάζεται βίντεο σε πραγματικό χρόνο για ανίχνευση ανωμαλιών.
• Express Lockers: Διαχειρίζεται την αποθήκευση/ανακάλυψη πακέτων για να εξορθολογίσει τις παραδόσεις.
• Ψηφιακή σήμανση: Οδηγεί οθόνες για την παροχή διαφημίσεων και πληροφοριών σε δημόσιους χώρους.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός μίνι υπολογιστής χωρίς ανεμιστήρα είναι εξοπλισμένος με πολλαπλές διεπαφές για την κάλυψη ποικίλων επαγγελματικών αναγκών.0USB3.0, θύρες δικτύου, θύρα HDMI, ίντερνετ ήχου, θύρα τύπου C και κεραίες WIFI, που επιτρέπουν απρόσκοπτες συνδέσεις για βιομηχανικό έλεγχο, αυτοματισμό, πολυμέσα και επικοινωνίες.
![]()