|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26A Intel Core i3-6100U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $140.8-$320.3, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός mini PC τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή Intel Core i3-6100U (2 πυρήνες, 4 νήματα, 2.30 GHz). Διαθέτει 2 θύρες Intel I226-V GbE LAN με Wake-on-LAN, 6 προσαρμόσιμες θύρες COM και LVDS. Το σύστημα υποστηρίζει έως και 32GB DDR4 RAM, αποθήκευση mSATA/SATA και διάφορες διεπαφές εισόδου/εξόδου, συμπεριλαμβανομένων HDMI 1.4 (4096×2304@24Hz), VGA (1920×1080), USB 3.0/2.0 και ήχου. Οι επιλογές επέκτασης περιλαμβάνουν mPCIe (WiFi/BT/4G) και υποδοχή SIM. Ο συμπαγής σχεδιασμός από κράμα αλουμινίου έχει διαστάσεις 145×100mm, ζυγίζει 1.25kg και υποστηρίζει εγκαταστάσεις τόσο σε επιτραπέζιο όσο και σε επιτοίχιο. Έχει 3 MB Intel® Smart Cache, ταχύτητα διαύλου 4 GT/s και TDP 15 W. Λειτουργεί σε εύρος θερμοκρασίας από -10°C έως +60°C (αποθήκευση: -25°C έως +75°C) και μπορεί να χειριστεί υγρασία 5%-95% (χωρίς συμπύκνωση). Συμβατό με Windows 10/11 και Linux, τροφοδοτείται από DC 12-24V (περιλαμβάνεται τροφοδοτικό 12V/5A). Αυτός ο mini PC είναι ιδανικός για αξιόπιστες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Επεξεργαστής | Intel Core I3-6100U |
| Μνήμη | DDR4 SODIMM *1, Μέγιστη Υποστήριξη 32GB |
| Αποθήκευση | 1*MSATA; 1*SATA |
| Δίκτυο | 2*Intel I226 - V Κάρτες Δικτύου, Υποστήριξη Wake - on - LAN, Εκκίνηση από Δίκτυο; 2USB3.0, 4USB2.0, Ενσωματωμένη Κεφαλίδα 2USB2.0 |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | DC 12 - 24V Τροφοδοτικό Ευρείας Τάσης, Τυπική Διαμόρφωση Τροφοδοτικό 12V/5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -15°C έως +60°C |
| Υποστήριξη Συστήματος | Windows 10/11/Linux |
Αυτή η διαμόρφωση διαθέτει έναν επεξεργαστή Intel Core i3-6100U (2 πυρήνες, 4 νήματα, 2.30 GHz), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (15 W TDP) και ισχυρή συμβατότητα. Με 3 MB Intel® Smart Cache και ταχύτητα διαύλου 4 GT/s, είναι κατάλληλος για βιομηχανικές χρήσεις όπως μηχανική όραση, αναγνώριση προσώπου, έξυπνη ρομποτική και βιομηχανικός αυτοματισμός.
![]()
Intel Core I3-6100U με Διπλό LAN Έξι COM Βιομηχανικός Mini PC Εφαρμογή:
Ιδανικό για βιομηχανικό αυτοματισμό, εμπορικές αυτόματες πωλήσεις, ψηφιακές πινακίδες, εργαλεία CNC, έλεγχο παραγωγής, πολυμεσική εκπαίδευση, συστήματα πρόσβασης, αυτοεξυπηρετούμενες ερωτήσεις και θυρίδες δεμάτων.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής διαθέτει μια καλά οργανωμένη διάταξη διεπαφών. Το μπροστινό πάνελ περιλαμβάνει 4 θύρες USB 2.0 και έναν διακόπτη τροφοδοσίας. Το πίσω πάνελ προσφέρει διεπαφή ήχου, θύρα gigabit Ethernet, USB 3.0, διεπαφή HDMI, διεπαφή VGA, διεπαφή τροφοδοσίας και πολλαπλές θύρες COM. Αυτές οι συνδέσεις διευκολύνουν την ευέλικτη ενσωμάτωση με βιομηχανικές συσκευές, περιφερειακά και δίκτυα.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26A Intel Core i3-6100U |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $140.8-$320.3, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αυτός ο βιομηχανικός mini PC τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή Intel Core i3-6100U (2 πυρήνες, 4 νήματα, 2.30 GHz). Διαθέτει 2 θύρες Intel I226-V GbE LAN με Wake-on-LAN, 6 προσαρμόσιμες θύρες COM και LVDS. Το σύστημα υποστηρίζει έως και 32GB DDR4 RAM, αποθήκευση mSATA/SATA και διάφορες διεπαφές εισόδου/εξόδου, συμπεριλαμβανομένων HDMI 1.4 (4096×2304@24Hz), VGA (1920×1080), USB 3.0/2.0 και ήχου. Οι επιλογές επέκτασης περιλαμβάνουν mPCIe (WiFi/BT/4G) και υποδοχή SIM. Ο συμπαγής σχεδιασμός από κράμα αλουμινίου έχει διαστάσεις 145×100mm, ζυγίζει 1.25kg και υποστηρίζει εγκαταστάσεις τόσο σε επιτραπέζιο όσο και σε επιτοίχιο. Έχει 3 MB Intel® Smart Cache, ταχύτητα διαύλου 4 GT/s και TDP 15 W. Λειτουργεί σε εύρος θερμοκρασίας από -10°C έως +60°C (αποθήκευση: -25°C έως +75°C) και μπορεί να χειριστεί υγρασία 5%-95% (χωρίς συμπύκνωση). Συμβατό με Windows 10/11 και Linux, τροφοδοτείται από DC 12-24V (περιλαμβάνεται τροφοδοτικό 12V/5A). Αυτός ο mini PC είναι ιδανικός για αξιόπιστες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Επεξεργαστής | Intel Core I3-6100U |
| Μνήμη | DDR4 SODIMM *1, Μέγιστη Υποστήριξη 32GB |
| Αποθήκευση | 1*MSATA; 1*SATA |
| Δίκτυο | 2*Intel I226 - V Κάρτες Δικτύου, Υποστήριξη Wake - on - LAN, Εκκίνηση από Δίκτυο; 2USB3.0, 4USB2.0, Ενσωματωμένη Κεφαλίδα 2USB2.0 |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | DC 12 - 24V Τροφοδοτικό Ευρείας Τάσης, Τυπική Διαμόρφωση Τροφοδοτικό 12V/5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -15°C έως +60°C |
| Υποστήριξη Συστήματος | Windows 10/11/Linux |
Αυτή η διαμόρφωση διαθέτει έναν επεξεργαστή Intel Core i3-6100U (2 πυρήνες, 4 νήματα, 2.30 GHz), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (15 W TDP) και ισχυρή συμβατότητα. Με 3 MB Intel® Smart Cache και ταχύτητα διαύλου 4 GT/s, είναι κατάλληλος για βιομηχανικές χρήσεις όπως μηχανική όραση, αναγνώριση προσώπου, έξυπνη ρομποτική και βιομηχανικός αυτοματισμός.
![]()
Intel Core I3-6100U με Διπλό LAN Έξι COM Βιομηχανικός Mini PC Εφαρμογή:
Ιδανικό για βιομηχανικό αυτοματισμό, εμπορικές αυτόματες πωλήσεις, ψηφιακές πινακίδες, εργαλεία CNC, έλεγχο παραγωγής, πολυμεσική εκπαίδευση, συστήματα πρόσβασης, αυτοεξυπηρετούμενες ερωτήσεις και θυρίδες δεμάτων.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής διαθέτει μια καλά οργανωμένη διάταξη διεπαφών. Το μπροστινό πάνελ περιλαμβάνει 4 θύρες USB 2.0 και έναν διακόπτη τροφοδοσίας. Το πίσω πάνελ προσφέρει διεπαφή ήχου, θύρα gigabit Ethernet, USB 3.0, διεπαφή HDMI, διεπαφή VGA, διεπαφή τροφοδοσίας και πολλαπλές θύρες COM. Αυτές οι συνδέσεις διευκολύνουν την ευέλικτη ενσωμάτωση με βιομηχανικές συσκευές, περιφερειακά και δίκτυα.
![]()