| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 Celeron N5105 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $135.1-$291.9, Negotiable |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
ΠοΤο mini PC υποστηρίζει μέχρι και 16GB μνήμης DDR5.Διαθέτει τέσσερα 2.5G θύρες Ethernet, δύο θύρες USB 3.0, μία θύρα USB 2.0, μία έξοδο HDMI και μία θύρα DisplayPort.Δυναμίες επέκτασης αποτελούνται από μία υποδοχή MiniPCIe (υποστηρίζοντας 3G/4G/Wi-Fi) και μία USB 2Η συσκευή τρέχει με Windows 10/11, Linux ή μπορεί να ρυθμιστεί ως δρομολογητής λογισμικού.χρησιμοποιεί τροφοδοσία συνεχούς ρεύματος 12V/5A και λειτουργεί σε θερμοκρασία από -20°C έως 70°C.
| Επεξεργαστής | X30 Celeron N5105 |
| Μνήμη | DDR4 LPDDR4x |
| Αποθήκευση | 1*M.2 2230 NVME· 1*SATA3.0 |
| Ethernet | 4*I225T - I225V/I226V2 κάρτες δικτύου 2.5G, υποστήριξη δικτύου ξύπνησης, εκκίνηση δικτύου, 2USB3.2.01HDMI2.1 1.41 ΔΗΜΟΝΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ; 1*DC12V |
| Εισφορά ισχύος | DC12V5A |
| Θέρμανση λειτουργίας | - 20°C έως + 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 10°C έως + 60°C |
Με επεξεργαστή Intel 11th Gen N5105, αυτός ο βιομηχανικός μικρός υπολογιστής προσφέρει εξαιρετική ταχύτητα και ενεργειακή απόδοση, ιδανική για τις σύγχρονες απαιτήσεις..Με ευπροσάρμοστες δυνατότητες εφαρμογής όπως μηχανική όραση, αναγνώριση προσώπου, έξυπνη ρομποτική και αυτοματοποίηση,παρέχει την ταχύτητα και την ενεργειακή απόδοση που απαιτούνται για διάφορες έξυπνες εφαρμογές.
![]()
Celeron N5105 4LAN 1HDMI 1DP Μίνι PCΕφαρμογή:
Ο μίνι υπολογιστής με Intel Celeron N5105 είναι εξαιρετικά ευέλικτος, ιδανικός γιαΒιομηχανικές εγκαταστάσεις, χώροι ψυχαγωγίας, εμπορικά ιδρύματα, δημόσιοι χώροι, χρηματοπιστωτικά ιδρύματα, συστήματα παρακολούθησης, θυρίδες ταχείας παραλαβής και ψηφιακή σήμανσηΟδηγεί αποτελεσματικές λειτουργίες σε αυτούς τους ποικίλους τομείς με την ισχυρή απόδοσή του και τη συνδεσιμότητά του.
![]()
Εξοπλισμένο με θύρες Ethernet 4*2.5G για δίκτυο υψηλής ταχύτητας, 1*HDMI + 1*DP για διπλή οθόνη, 2*USB 3.0 + 1*USB 2.0 για περιφερειακά, και Power Button + DC IN για τροφοδοσία.Μια ολοκληρωμένη διεπαφή για την αντιμετώπιση διαφόρων αναγκών βιομηχανικής συνδεσιμότητας.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30 Celeron N5105 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $135.1-$291.9, Negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
ΠοΤο mini PC υποστηρίζει μέχρι και 16GB μνήμης DDR5.Διαθέτει τέσσερα 2.5G θύρες Ethernet, δύο θύρες USB 3.0, μία θύρα USB 2.0, μία έξοδο HDMI και μία θύρα DisplayPort.Δυναμίες επέκτασης αποτελούνται από μία υποδοχή MiniPCIe (υποστηρίζοντας 3G/4G/Wi-Fi) και μία USB 2Η συσκευή τρέχει με Windows 10/11, Linux ή μπορεί να ρυθμιστεί ως δρομολογητής λογισμικού.χρησιμοποιεί τροφοδοσία συνεχούς ρεύματος 12V/5A και λειτουργεί σε θερμοκρασία από -20°C έως 70°C.
| Επεξεργαστής | X30 Celeron N5105 |
| Μνήμη | DDR4 LPDDR4x |
| Αποθήκευση | 1*M.2 2230 NVME· 1*SATA3.0 |
| Ethernet | 4*I225T - I225V/I226V2 κάρτες δικτύου 2.5G, υποστήριξη δικτύου ξύπνησης, εκκίνηση δικτύου, 2USB3.2.01HDMI2.1 1.41 ΔΗΜΟΝΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ; 1*DC12V |
| Εισφορά ισχύος | DC12V5A |
| Θέρμανση λειτουργίας | - 20°C έως + 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | - 10°C έως + 60°C |
Με επεξεργαστή Intel 11th Gen N5105, αυτός ο βιομηχανικός μικρός υπολογιστής προσφέρει εξαιρετική ταχύτητα και ενεργειακή απόδοση, ιδανική για τις σύγχρονες απαιτήσεις..Με ευπροσάρμοστες δυνατότητες εφαρμογής όπως μηχανική όραση, αναγνώριση προσώπου, έξυπνη ρομποτική και αυτοματοποίηση,παρέχει την ταχύτητα και την ενεργειακή απόδοση που απαιτούνται για διάφορες έξυπνες εφαρμογές.
![]()
Celeron N5105 4LAN 1HDMI 1DP Μίνι PCΕφαρμογή:
Ο μίνι υπολογιστής με Intel Celeron N5105 είναι εξαιρετικά ευέλικτος, ιδανικός γιαΒιομηχανικές εγκαταστάσεις, χώροι ψυχαγωγίας, εμπορικά ιδρύματα, δημόσιοι χώροι, χρηματοπιστωτικά ιδρύματα, συστήματα παρακολούθησης, θυρίδες ταχείας παραλαβής και ψηφιακή σήμανσηΟδηγεί αποτελεσματικές λειτουργίες σε αυτούς τους ποικίλους τομείς με την ισχυρή απόδοσή του και τη συνδεσιμότητά του.
![]()
Εξοπλισμένο με θύρες Ethernet 4*2.5G για δίκτυο υψηλής ταχύτητας, 1*HDMI + 1*DP για διπλή οθόνη, 2*USB 3.0 + 1*USB 2.0 για περιφερειακά, και Power Button + DC IN για τροφοδοσία.Μια ολοκληρωμένη διεπαφή για την αντιμετώπιση διαφόρων αναγκών βιομηχανικής συνδεσιμότητας.
![]()