| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | 1135G7 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 326.85usd |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 Εργάσιμες Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
In-tel Core i5 1135G7 επεξεργαστής 4 πυρήνες 8 νήματα συχνότητα βάσης 2,4GHz
6*In-tel i225 κάρτα δικτύου λογισμικό δρομολογητής Host Mini PC
Εισαγωγή προϊόντος για τον επεξεργαστή In-tel Core i5 1135G7
| Επεξεργαστής | In-tel Core i5 1135G7, 4 πυρήνες, 8 νήματα βάσης, συχνότητα 2,4GHz |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, έως και 64GB υποστηρίζεται |
| Υποστήριξη αποθήκευσης | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| Προσωρινές θύρες I/O | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (πύλες RJ45) |
| Πίσω θύρες I/O | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi Αντενές Τρύπες |
| Τσιπ δικτύου | Ο προσαρμογός δικτύου In-tel i225 υποστηρίζει την εκκίνηση χωρίς δίσκο και το Wake-on-LAN (WOL) |
| Σλοτ επέκτασης | 1* MINI-PCIE Υποστηρίζει μονάδες επικοινωνίας PCIe και USB 3G/4G |
| Λειτουργικό σύστημα | Υποστηρίζει iKuai, OpenWrt, ESXi. Συμβατό με την ανάπτυξη πολλαπλών συστημάτων και εικονικών μηχανών. Για άλλα συστήματα, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. |
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | 1135G7 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 326.85usd |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί χρώματος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
In-tel Core i5 1135G7 επεξεργαστής 4 πυρήνες 8 νήματα συχνότητα βάσης 2,4GHz
6*In-tel i225 κάρτα δικτύου λογισμικό δρομολογητής Host Mini PC
Εισαγωγή προϊόντος για τον επεξεργαστή In-tel Core i5 1135G7
| Επεξεργαστής | In-tel Core i5 1135G7, 4 πυρήνες, 8 νήματα βάσης, συχνότητα 2,4GHz |
| Μνήμη | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, έως και 64GB υποστηρίζεται |
| Υποστήριξη αποθήκευσης | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| Προσωρινές θύρες I/O | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (πύλες RJ45) |
| Πίσω θύρες I/O | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi Αντενές Τρύπες |
| Τσιπ δικτύου | Ο προσαρμογός δικτύου In-tel i225 υποστηρίζει την εκκίνηση χωρίς δίσκο και το Wake-on-LAN (WOL) |
| Σλοτ επέκτασης | 1* MINI-PCIE Υποστηρίζει μονάδες επικοινωνίας PCIe και USB 3G/4G |
| Λειτουργικό σύστημα | Υποστηρίζει iKuai, OpenWrt, ESXi. Συμβατό με την ανάπτυξη πολλαπλών συστημάτων και εικονικών μηχανών. Για άλλα συστήματα, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών. |