|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X69 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC είναι ένας μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης που τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή AMD Ryzen 5 4500U. Διαθέτει εξαιρετική υπολογιστική ισχύ και δυνατότητες πολλαπλών εργασιών για διάφορες καθημερινές ανάγκες γραφείου και ψυχαγωγίας. Το mini PC διαθέτει συμπαγή σχεδίαση και είναι αρκετά μικρό για να χωρέσει σε ένα γραφείο ή χώρο ψυχαγωγίας με περιορισμένο χώρο. Έχει επίσης καλή θερμική απόδοση, διασφαλίζοντας σταθερότητα και αξιοπιστία κατά τη διάρκεια μεγάλων περιόδων λειτουργίας υψηλού φορτίου. Προσφέρει εξαιρετική απόδοση μονής πυρήνα και πολλαπλών πυρήνων και είναι ικανό να χειριστεί διάφορες σύνθετες εργασίες, συμπεριλαμβανομένης της επεξεργασίας πολυμέσων, του γραφιστικού σχεδιασμού και του gaming.
Ως υπολογιστής gaming, ο οποίος είναι εξοπλισμένος με τεχνολογία μνήμης DDR4 διπλού καναλιού παρέχει ταχύτερες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων και υψηλότερο εύρος ζώνης, καθιστώντας το συνολικό σύστημα πιο αποκριτικό και τις εφαρμογές να φορτώνουν και να εκτελούνται πιο ομαλά. Το mini PC είναι επίσης εξοπλισμένο με μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης για την αποθήκευση μεγάλου αριθμού αρχείων, περιεχομένου πολυμέσων και εφαρμογών.
Επιπλέον, διαθέτει επίσης ασύρματη σύνδεση δικτύου υψηλής ταχύτητας και τεχνολογία Bluetooth, η οποία είναι βολική για τους χρήστες να μεταδίδουν ασύρματα και να συνδέουν εξωτερικές συσκευές. Συνολικά, το AMD Ryzen 5 4500U DDR4 Mini PC είναι ένας ισχυρός, μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης για διάφορες ανάγκες γραφείου και ψυχαγωγίας. Η συμπαγής σχεδίασή του και ο επεξεργαστής υψηλής απόδοσης το καθιστούν ιδανική επιλογή.
| GPU | AMD Ryzen™ 5 4500U, 6 Πυρήνες, 6 Νήματα, 2.4GHz Έως 4.0GHz, L3 Cache 8M, 15W |
| GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Μνήμη | Διπλό Κανάλι DDR4, 2*260-pin SO-DIMM Υποδοχές |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Ενσύρματο LAN | 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet |
| Ασύρματο LAN | AX200 Ή RZ608 Ασύρματη Μονάδα Υποστηρίζει WiFi6 Και Bluetooth 5.0 |
| Έξοδος Βίντεο | 1*HDMI 2.0, 1*DP, 1*TYPE-C, υποστηρίζει έξοδο τριπλής οθόνης 4K 60Hz |
| Θύρα I/O | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*DP, 2*LAN, 1*Πλήρης λειτουργία TYPE-C, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*Κλείδωμα Κουτιού Τρύπα |
| Μέγεθος | 13.8cm * 13.8cm * 5.0cm |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Ψύξης & Ψύκτρα |
| Προσαρμογή Τροφοδοσίας | 65W GaN Γρήγορος Φορτιστής |
| Αποδεκτή Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20~35°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C~ 85°C(15- 35°C Προτείνεται), Σχετική Υγρασία: 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο υπολογιστής gaming mini PC έχει μικρό μέγεθος, λιγότερο από 15 cm, πολύ φορητός, μπορεί να παρέχει ισχυρή επεξεργαστική ισχύ για οικιακό αυτοματισμό και διάφορους χώρους. ![]()
Ως υπολογιστής gaming mini PC είναι εξοπλισμένος με μνήμη DDR4 διπλού καναλιού και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, μπορεί να φορτώσει πολλές ιστοσελίδες ταυτόχρονα, ή να ανοίξει πολλά μεγάλα αρχεία ταυτόχρονα. ![]()
Αυτό το mini PC AMD διαθέτει 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, υποστηρίζει την τριπλή οθόνη σχεδιασμένη για επαγγελματίες, υλοποιώντας εύκολα την τριπλή οθόνη 4K UHD. ![]()
Ο υπολογιστής gaming AMD R5 4500U υιοθετεί ψύξη από καθαρό χαλκό, ψύξη με σωλήνα θερμότητας με μεγάλους αεραγωγούς, υψηλή απόδοση ψύξης. Ενσωματωμένο τσιπ απαγωγής θερμότητας έξυπνου ελέγχου, υποστηρίζει απαγωγή θερμότητας χαμηλού θορύβου. ![]()
Αυτός ο υπολογιστής gaming mini PC AMD είναι εξοπλισμένος με γρήγορο φορτιστή 65W Gallium Nitride PD, είναι μικρότερος, ελαφρύτερος και πιο βολικός για ταξίδια. ![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X69 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC είναι ένας μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης που τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή AMD Ryzen 5 4500U. Διαθέτει εξαιρετική υπολογιστική ισχύ και δυνατότητες πολλαπλών εργασιών για διάφορες καθημερινές ανάγκες γραφείου και ψυχαγωγίας. Το mini PC διαθέτει συμπαγή σχεδίαση και είναι αρκετά μικρό για να χωρέσει σε ένα γραφείο ή χώρο ψυχαγωγίας με περιορισμένο χώρο. Έχει επίσης καλή θερμική απόδοση, διασφαλίζοντας σταθερότητα και αξιοπιστία κατά τη διάρκεια μεγάλων περιόδων λειτουργίας υψηλού φορτίου. Προσφέρει εξαιρετική απόδοση μονής πυρήνα και πολλαπλών πυρήνων και είναι ικανό να χειριστεί διάφορες σύνθετες εργασίες, συμπεριλαμβανομένης της επεξεργασίας πολυμέσων, του γραφιστικού σχεδιασμού και του gaming.
Ως υπολογιστής gaming, ο οποίος είναι εξοπλισμένος με τεχνολογία μνήμης DDR4 διπλού καναλιού παρέχει ταχύτερες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων και υψηλότερο εύρος ζώνης, καθιστώντας το συνολικό σύστημα πιο αποκριτικό και τις εφαρμογές να φορτώνουν και να εκτελούνται πιο ομαλά. Το mini PC είναι επίσης εξοπλισμένο με μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης για την αποθήκευση μεγάλου αριθμού αρχείων, περιεχομένου πολυμέσων και εφαρμογών.
Επιπλέον, διαθέτει επίσης ασύρματη σύνδεση δικτύου υψηλής ταχύτητας και τεχνολογία Bluetooth, η οποία είναι βολική για τους χρήστες να μεταδίδουν ασύρματα και να συνδέουν εξωτερικές συσκευές. Συνολικά, το AMD Ryzen 5 4500U DDR4 Mini PC είναι ένας ισχυρός, μίνι επιτραπέζιος υπολογιστής υψηλής απόδοσης για διάφορες ανάγκες γραφείου και ψυχαγωγίας. Η συμπαγής σχεδίασή του και ο επεξεργαστής υψηλής απόδοσης το καθιστούν ιδανική επιλογή.
| GPU | AMD Ryzen™ 5 4500U, 6 Πυρήνες, 6 Νήματα, 2.4GHz Έως 4.0GHz, L3 Cache 8M, 15W |
| GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Μνήμη | Διπλό Κανάλι DDR4, 2*260-pin SO-DIMM Υποδοχές |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Ενσύρματο LAN | 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet |
| Ασύρματο LAN | AX200 Ή RZ608 Ασύρματη Μονάδα Υποστηρίζει WiFi6 Και Bluetooth 5.0 |
| Έξοδος Βίντεο | 1*HDMI 2.0, 1*DP, 1*TYPE-C, υποστηρίζει έξοδο τριπλής οθόνης 4K 60Hz |
| Θύρα I/O | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*DP, 2*LAN, 1*Πλήρης λειτουργία TYPE-C, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*Κλείδωμα Κουτιού Τρύπα |
| Μέγεθος | 13.8cm * 13.8cm * 5.0cm |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Ψύξης & Ψύκτρα |
| Προσαρμογή Τροφοδοσίας | 65W GaN Γρήγορος Φορτιστής |
| Αποδεκτή Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20~35°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20°C~ 85°C(15- 35°C Προτείνεται), Σχετική Υγρασία: 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο υπολογιστής gaming mini PC έχει μικρό μέγεθος, λιγότερο από 15 cm, πολύ φορητός, μπορεί να παρέχει ισχυρή επεξεργαστική ισχύ για οικιακό αυτοματισμό και διάφορους χώρους. ![]()
Ως υπολογιστής gaming mini PC είναι εξοπλισμένος με μνήμη DDR4 διπλού καναλιού και NVMe 2280 υψηλής ταχύτητας στερεάς κατάστασης, μπορεί να φορτώσει πολλές ιστοσελίδες ταυτόχρονα, ή να ανοίξει πολλά μεγάλα αρχεία ταυτόχρονα. ![]()
Αυτό το mini PC AMD διαθέτει 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, υποστηρίζει την τριπλή οθόνη σχεδιασμένη για επαγγελματίες, υλοποιώντας εύκολα την τριπλή οθόνη 4K UHD. ![]()
Ο υπολογιστής gaming AMD R5 4500U υιοθετεί ψύξη από καθαρό χαλκό, ψύξη με σωλήνα θερμότητας με μεγάλους αεραγωγούς, υψηλή απόδοση ψύξης. Ενσωματωμένο τσιπ απαγωγής θερμότητας έξυπνου ελέγχου, υποστηρίζει απαγωγή θερμότητας χαμηλού θορύβου. ![]()
Αυτός ο υπολογιστής gaming mini PC AMD είναι εξοπλισμένος με γρήγορο φορτιστή 65W Gallium Nitride PD, είναι μικρότερος, ελαφρύτερος και πιο βολικός για ταξίδια. ![]()
![]()