| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ47 i5-8305G |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Mini Gaming PC μας διαθέτει δύο ισχυρούς επεξεργαστές: τον Intel Core i5-8305G και τον Intel Core i7-8709G. Ο Core i5-8305G είναι ιδανικός για gamers με περιορισμένο προϋπολογισμό, ενώ ο Core i7-8709G προσφέρει καθηλωτικό gaming με ανώτερο επίπεδο απόδοσης. Είτε βρίσκεστε στη μέση μιας έντονης διαδικτυακής μάχης, εξερευνάτε τεράστιους εικονικούς κόσμους, είτε κάνετε streaming το gameplay σας σε ένα κοινό, το Mini Gaming PC μας σας καλύπτει. Είναι επίσης ιδανικό για μικρούς χώρους όπως φοιτητικές εστίες, διαμερίσματα ή οικιακά γραφεία όπου ένα gaming rig πλήρους μεγέθους μπορεί να μην είναι πρακτικό.
Συμπερασματικά, αν ψάχνετε για ένα Mini Gaming PC που προσφέρει απαράμιλλη απόδοση και ευελιξία, μην ψάξετε παραπέρα από το μοντέλο μας με τους Intel Core i5-8305G και Intel Core i7-8709G. Αναβαθμίστε την εμπειρία gaming σας σήμερα και ανακαλύψτε έναν ολόκληρο νέο κόσμο δυνατοτήτων.
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Πυρήνες 8 Νήματα, 3.80 GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 6 MB CacheIntel Core i7-8709G: 4 Πυρήνες 8 Νήματα, 4.10 GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 8 MB Cache4G Διακριτά Γραφικά AMD RX VEGA M GH DDR5 Μνήμη Βίντεο Intel® HD Graphics 630Διακριτά Γραφικά4G Διακριτά Γραφικά AMD RX VEGA M GH DDR5 Μνήμη Βίντεο |
| Μνήμη |
DDR4 SO-DIMM*2, Έως 64G |
| Αποθήκευση | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Έξοδος Οθόνης | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, Υποστήριξη εξόδου 4 οθονών |
| Διεπαφή I/O | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, Υποδοχή κάρτας SD*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Άλλα | Υποστηρίζει Wake-up on LAN, εκκίνηση PXE |
| Επέκταση | Υποδοχή M.2 WIFI*1 (Επεκτάσιμη μονάδα WIFI / Bluetooth), Υποδοχή κάρτας SD*1 |
| Σύστημα Ψύξης | Έξυπνο Ψυγείο Ελέγχου |
| Τροφοδοσία | DC 12V-19V |
| Μέγεθος / Βάρος | 228.8mm*148mm*51.8mm / Περίπου 1.5KG |
| Υλικό | Αλουμίνιο + ABS |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη εγκατάστασης σε επιφάνεια εργασίας |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30°C έως +70°C; Υγρασία Αποθήκευσης: 10% - 90% @ 30°C (Χωρίς συμπύκνωση) |
| Επεξεργαστές Gaming PC Σειράς Intel Core: | Το Mini Gaming PC μας τροφοδοτείται από δύο εξαιρετικούς επεξεργαστές – τον Intel Core i5-8305G και τον Intel Core i7-8709G. Ο Intel Core i5-8305G προσφέρει 4 πυρήνες και 8 νήματα, με μέγιστη συχνότητα turbo 3.80 GHz και cache 6 MB. Είναι ιδανικός για gamers που απαιτούν ομαλή απόδοση και αξιόπιστη επεξεργαστική ισχύ χωρίς να ξοδέψουν πολλά. |
| Για όσους αναζητούν μια ακόμη πιο καθηλωτική εμπειρία gaming, ο Intel Core i7-8709G είναι μια δύναμη που πρέπει να υπολογίζεται. Επίσης, διαθέτοντας 4 πυρήνες και 8 νήματα, έχει υψηλότερη μέγιστη συχνότητα turbo 4.10 GHz και cache 8 MB. Αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί τα πιο απαιτητικά παιχνίδια και εφαρμογές με ευκολία, προσφέροντας εντυπωσιακά γραφικά και αστραπιαίες αποκρίσεις. | Μνήμη και Σκληρός Δίσκος Gaming PC Σειράς Intel Core: |
Διακριτά Γραφικά Gaming PC Σειράς Intel Core:
![]()
Αυτό το mini PC μπορεί όχι μόνο να χρησιμοποιηθεί για γραφείο, αλλά υποστηρίζει και μεγάλα 3D παιχνίδια! Παίξτε εύκολα παιχνίδια 3Α αριστουργήματα, προσφέροντάς σας απεριόριστες δυνατότητες.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ47 i5-8305G |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Mini Gaming PC μας διαθέτει δύο ισχυρούς επεξεργαστές: τον Intel Core i5-8305G και τον Intel Core i7-8709G. Ο Core i5-8305G είναι ιδανικός για gamers με περιορισμένο προϋπολογισμό, ενώ ο Core i7-8709G προσφέρει καθηλωτικό gaming με ανώτερο επίπεδο απόδοσης. Είτε βρίσκεστε στη μέση μιας έντονης διαδικτυακής μάχης, εξερευνάτε τεράστιους εικονικούς κόσμους, είτε κάνετε streaming το gameplay σας σε ένα κοινό, το Mini Gaming PC μας σας καλύπτει. Είναι επίσης ιδανικό για μικρούς χώρους όπως φοιτητικές εστίες, διαμερίσματα ή οικιακά γραφεία όπου ένα gaming rig πλήρους μεγέθους μπορεί να μην είναι πρακτικό.
Συμπερασματικά, αν ψάχνετε για ένα Mini Gaming PC που προσφέρει απαράμιλλη απόδοση και ευελιξία, μην ψάξετε παραπέρα από το μοντέλο μας με τους Intel Core i5-8305G και Intel Core i7-8709G. Αναβαθμίστε την εμπειρία gaming σας σήμερα και ανακαλύψτε έναν ολόκληρο νέο κόσμο δυνατοτήτων.
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Πυρήνες 8 Νήματα, 3.80 GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 6 MB CacheIntel Core i7-8709G: 4 Πυρήνες 8 Νήματα, 4.10 GHz Μέγιστη Συχνότητα Turbo, 8 MB Cache4G Διακριτά Γραφικά AMD RX VEGA M GH DDR5 Μνήμη Βίντεο Intel® HD Graphics 630Διακριτά Γραφικά4G Διακριτά Γραφικά AMD RX VEGA M GH DDR5 Μνήμη Βίντεο |
| Μνήμη |
DDR4 SO-DIMM*2, Έως 64G |
| Αποθήκευση | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Έξοδος Οθόνης | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, Υποστήριξη εξόδου 4 οθονών |
| Διεπαφή I/O | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, Υποδοχή κάρτας SD*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Άλλα | Υποστηρίζει Wake-up on LAN, εκκίνηση PXE |
| Επέκταση | Υποδοχή M.2 WIFI*1 (Επεκτάσιμη μονάδα WIFI / Bluetooth), Υποδοχή κάρτας SD*1 |
| Σύστημα Ψύξης | Έξυπνο Ψυγείο Ελέγχου |
| Τροφοδοσία | DC 12V-19V |
| Μέγεθος / Βάρος | 228.8mm*148mm*51.8mm / Περίπου 1.5KG |
| Υλικό | Αλουμίνιο + ABS |
| Εγκατάσταση | Υποστήριξη εγκατάστασης σε επιφάνεια εργασίας |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30°C έως +70°C; Υγρασία Αποθήκευσης: 10% - 90% @ 30°C (Χωρίς συμπύκνωση) |
| Επεξεργαστές Gaming PC Σειράς Intel Core: | Το Mini Gaming PC μας τροφοδοτείται από δύο εξαιρετικούς επεξεργαστές – τον Intel Core i5-8305G και τον Intel Core i7-8709G. Ο Intel Core i5-8305G προσφέρει 4 πυρήνες και 8 νήματα, με μέγιστη συχνότητα turbo 3.80 GHz και cache 6 MB. Είναι ιδανικός για gamers που απαιτούν ομαλή απόδοση και αξιόπιστη επεξεργαστική ισχύ χωρίς να ξοδέψουν πολλά. |
| Για όσους αναζητούν μια ακόμη πιο καθηλωτική εμπειρία gaming, ο Intel Core i7-8709G είναι μια δύναμη που πρέπει να υπολογίζεται. Επίσης, διαθέτοντας 4 πυρήνες και 8 νήματα, έχει υψηλότερη μέγιστη συχνότητα turbo 4.10 GHz και cache 8 MB. Αυτός ο επεξεργαστής μπορεί να χειριστεί τα πιο απαιτητικά παιχνίδια και εφαρμογές με ευκολία, προσφέροντας εντυπωσιακά γραφικά και αστραπιαίες αποκρίσεις. | Μνήμη και Σκληρός Δίσκος Gaming PC Σειράς Intel Core: |
Διακριτά Γραφικά Gaming PC Σειράς Intel Core:
![]()
Αυτό το mini PC μπορεί όχι μόνο να χρησιμοποιηθεί για γραφείο, αλλά υποστηρίζει και μεγάλα 3D παιχνίδια! Παίξτε εύκολα παιχνίδια 3Α αριστουργήματα, προσφέροντάς σας απεριόριστες δυνατότητες.
![]()
![]()
![]()
![]()