| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X62 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το gaming PC Celeron N5105 11ης γενιάς Intel Jasper Lake είναι πραγματικά μια αξιοσημείωτη συσκευή που ξεχωρίζει ως η τέλεια επιλογή για άτομα που αναζητούν μια αξιόπιστη, γρήγορη και πολυδιάστατη λύση για το γραφείο στο σπίτι.
Αυτός ο συμπαγής αλλά εξαιρετικά αποδοτικός μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν ισχυρό επεξεργαστή 4 πυρήνων 4 νημάτων. Αυτό του επιτρέπει να χειρίζεται μια εκτεταμένη ποικιλία εργασιών αβίαστα, εγγυώμενος ελάχιστη καθυστέρηση ή επιβράδυνση ακόμη και κατά την πολυδιεργασία. Η παρουσία 1*LPDDR4x RAM ενισχύει περαιτέρω τις δυνατότητες πολυδιεργασίας του.
Ως gaming PC με διπλές θύρες HDMI, το οποίο υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης, δημιουργώντας περισσότερες δυνατότητες. Υποστηρίζει εργασία και ψυχαγωγία ταυτόχρονα, έχοντας υψηλό ποσοστό χρήσης.
Η συμπερίληψη ενός έξυπνου ανεμιστήρα και μιας ψήκτρας από πλήρες χαλκό είναι ένα σημαντικό πλεονέκτημα. Αυτά τα εξαρτήματα διασφαλίζουν ότι η συσκευή παραμένει δροσερή και λειτουργεί ομαλά ακόμη και κατά τη διάρκεια παρατεταμένων περιόδων χρήσης. Είτε εργάζεστε σε σημαντικά έγγραφα, είτε απολαμβάνετε παιχνίδια, είτε ασχολείστε με δημιουργικές δραστηριότητες, το gaming PC είναι μια εξαιρετική επιλογή για το γραφείο στο σπίτι σας. Προσφέρει την απόδοση, την ευελιξία και την αξιοπιστία που χρειάζεστε για να ολοκληρώσετε αποτελεσματικά την εργασία σας.
| CPU | Επεξεργαστής 11ης γενιάς Intel Jasper Lake Celeron N5105 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst έως 2.90 GHz, 4MB Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel UHD Graphics, Βασική Συχνότητα Γραφικών 450 MHz |
| Ethernet | 1*RJ45 Gigabit Ethernet (1000M/100M/10M), 2.4G/5G Διπλής Ζώνης WiFi, Bluetooth 4.0 |
| Ασύρματο LAN | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 ac / a / b / g / n |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 PCIE Slot, Υποστηρίζει Module WiFi |
| RTC | CR2032 |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη 1*LPDDR4x, Έως 8GB |
| Αποθήκευση | 1*M.2 SATA/PCIE 2242 SSD, 1*eMMC 64GB/128GB |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI, Υποστηρίζει Διπλή Οθόνη 4K / 60Hz HD Έξοδο Οθόνης |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.0, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*AUDIO, 1*RJ45 LAN, 2*HDMI, 1*TF Slot, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, κ.λπ. |
| Σύστημα Ψύξης | Έξυπνος Ανεμιστήρας Ελέγχου Θερμοκρασίας + Ψήκτρα από Πλήρες Χαλκό |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 2.5A |
| Μέγεθος | 72mm * 72mm * 44.5mm |
| Βάρος | Περίπου 250g |
Ο μίνι σχεδιασμός επιτρέπει στον υπολογιστή να έχει διαστάσεις μόλις 72mm * 72mm * 44.5mm, καθιστώντας τον απίστευτα συμπαγή και αρκετά μικρό για να χωρέσει σε οποιαδήποτε τσέπη ή τσάντα χωρίς καμία δυσκολία. Ο σχεδιασμός είναι σαφώς εξοικονόμησης χώρου, καθιστώντας εύκολη τη μεταφορά του μαζί σας κατά τη διάρκεια των μετακινήσεων ή των ταξιδιών σας, επιτρέποντάς σας να παραμένετε συνδεδεμένοι όπου κι αν βρίσκεστε.
![]()
Εκτός από την επεξεργαστική του ισχύ και τη RAM, η συσκευή διαθέτει έναν M.2 SATA/PCIE 2242 SSD. Αυτό παρέχει γρήγορη πρόσβαση αποθήκευσης στα αρχεία και τα δεδομένα σας. Επιπλέον, η επιπλέον υποδοχή M.2 PCIE προσφέρει επιπλέον χώρο αποθήκευσης, καθιστώντας εξαιρετικά βολικό την αποθήκευση και την πρόσβαση σε μεγάλες ποσότητες δεδομένων.
Είναι επίσης εξοπλισμένο με έναν έξυπνο ανεμιστήρα και μια ψήκτρα από πλήρες χαλκό. Αυτά τα εξαρτήματα διασφαλίζουν ότι η συσκευή παραμένει δροσερή και λειτουργεί ομαλά ακόμη και όταν χρησιμοποιείται για μεγάλες χρονικές περιόδους.
![]()
Το ενσωματωμένο WiFi επιτρέπει απρόσκοπτη σύνδεση στο διαδίκτυο χωρίς την ταλαιπωρία πρόσθετων καλωδίων ή συρμάτων. Για όσους προτιμούν μια πιο σταθερή και ασφαλή σύνδεση, είναι διαθέσιμη η θύρα 1*RJ45 Gigabit Ethernet. Αυτό παρέχει μια αξιόπιστη ενσύρματη σύνδεση για βέλτιστη απόδοση.
Εξοπλισμένο με τεχνολογία WiFi διπλής συχνότητας, υποστηρίζει ασύρματη μετάδοση μεγάλων αποστάσεων, το σήμα είναι πιο ομαλό. Ακόμη και κατά την περιήγηση στο διαδίκτυο, τη χρήση λογισμικού συνομιλίας και την παρακολούθηση βίντεο, είναι χωρίς άγχος και υποστηρίζει σταθερή μετάδοση. Η φόρτωση δικτύου είναι ομαλή και ανεμπόδιστη.
![]()
Υποστηρίζει την αναπαραγωγή mainstream παιχνιδιών στο διαδίκτυο και είναι ένας καλός βοηθός για ψυχαγωγία βίντεο και ήχου HD. Είτε για το γραφείο στο σπίτι, την ψυχαγωγία και τα παιχνίδια, τις ταινίες και τις τηλεοπτικές εκπομπές, τη συνομιλία στο διαδίκτυο, τη μάθηση και την εκπαίδευση, είτε για την προβολή και τη διδασκαλία, μπορεί να καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X62 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το gaming PC Celeron N5105 11ης γενιάς Intel Jasper Lake είναι πραγματικά μια αξιοσημείωτη συσκευή που ξεχωρίζει ως η τέλεια επιλογή για άτομα που αναζητούν μια αξιόπιστη, γρήγορη και πολυδιάστατη λύση για το γραφείο στο σπίτι.
Αυτός ο συμπαγής αλλά εξαιρετικά αποδοτικός μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν ισχυρό επεξεργαστή 4 πυρήνων 4 νημάτων. Αυτό του επιτρέπει να χειρίζεται μια εκτεταμένη ποικιλία εργασιών αβίαστα, εγγυώμενος ελάχιστη καθυστέρηση ή επιβράδυνση ακόμη και κατά την πολυδιεργασία. Η παρουσία 1*LPDDR4x RAM ενισχύει περαιτέρω τις δυνατότητες πολυδιεργασίας του.
Ως gaming PC με διπλές θύρες HDMI, το οποίο υποστηρίζει σύγχρονη ή ασύγχρονη έξοδο διπλής οθόνης, δημιουργώντας περισσότερες δυνατότητες. Υποστηρίζει εργασία και ψυχαγωγία ταυτόχρονα, έχοντας υψηλό ποσοστό χρήσης.
Η συμπερίληψη ενός έξυπνου ανεμιστήρα και μιας ψήκτρας από πλήρες χαλκό είναι ένα σημαντικό πλεονέκτημα. Αυτά τα εξαρτήματα διασφαλίζουν ότι η συσκευή παραμένει δροσερή και λειτουργεί ομαλά ακόμη και κατά τη διάρκεια παρατεταμένων περιόδων χρήσης. Είτε εργάζεστε σε σημαντικά έγγραφα, είτε απολαμβάνετε παιχνίδια, είτε ασχολείστε με δημιουργικές δραστηριότητες, το gaming PC είναι μια εξαιρετική επιλογή για το γραφείο στο σπίτι σας. Προσφέρει την απόδοση, την ευελιξία και την αξιοπιστία που χρειάζεστε για να ολοκληρώσετε αποτελεσματικά την εργασία σας.
| CPU | Επεξεργαστής 11ης γενιάς Intel Jasper Lake Celeron N5105 4 πυρήνων 4 νημάτων, Συχνότητα Burst έως 2.90 GHz, 4MB Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel UHD Graphics, Βασική Συχνότητα Γραφικών 450 MHz |
| Ethernet | 1*RJ45 Gigabit Ethernet (1000M/100M/10M), 2.4G/5G Διπλής Ζώνης WiFi, Bluetooth 4.0 |
| Ασύρματο LAN | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 ac / a / b / g / n |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 PCIE Slot, Υποστηρίζει Module WiFi |
| RTC | CR2032 |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη 1*LPDDR4x, Έως 8GB |
| Αποθήκευση | 1*M.2 SATA/PCIE 2242 SSD, 1*eMMC 64GB/128GB |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI, Υποστηρίζει Διπλή Οθόνη 4K / 60Hz HD Έξοδο Οθόνης |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.0, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*AUDIO, 1*RJ45 LAN, 2*HDMI, 1*TF Slot, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, κ.λπ. |
| Σύστημα Ψύξης | Έξυπνος Ανεμιστήρας Ελέγχου Θερμοκρασίας + Ψήκτρα από Πλήρες Χαλκό |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 2.5A |
| Μέγεθος | 72mm * 72mm * 44.5mm |
| Βάρος | Περίπου 250g |
Ο μίνι σχεδιασμός επιτρέπει στον υπολογιστή να έχει διαστάσεις μόλις 72mm * 72mm * 44.5mm, καθιστώντας τον απίστευτα συμπαγή και αρκετά μικρό για να χωρέσει σε οποιαδήποτε τσέπη ή τσάντα χωρίς καμία δυσκολία. Ο σχεδιασμός είναι σαφώς εξοικονόμησης χώρου, καθιστώντας εύκολη τη μεταφορά του μαζί σας κατά τη διάρκεια των μετακινήσεων ή των ταξιδιών σας, επιτρέποντάς σας να παραμένετε συνδεδεμένοι όπου κι αν βρίσκεστε.
![]()
Εκτός από την επεξεργαστική του ισχύ και τη RAM, η συσκευή διαθέτει έναν M.2 SATA/PCIE 2242 SSD. Αυτό παρέχει γρήγορη πρόσβαση αποθήκευσης στα αρχεία και τα δεδομένα σας. Επιπλέον, η επιπλέον υποδοχή M.2 PCIE προσφέρει επιπλέον χώρο αποθήκευσης, καθιστώντας εξαιρετικά βολικό την αποθήκευση και την πρόσβαση σε μεγάλες ποσότητες δεδομένων.
Είναι επίσης εξοπλισμένο με έναν έξυπνο ανεμιστήρα και μια ψήκτρα από πλήρες χαλκό. Αυτά τα εξαρτήματα διασφαλίζουν ότι η συσκευή παραμένει δροσερή και λειτουργεί ομαλά ακόμη και όταν χρησιμοποιείται για μεγάλες χρονικές περιόδους.
![]()
Το ενσωματωμένο WiFi επιτρέπει απρόσκοπτη σύνδεση στο διαδίκτυο χωρίς την ταλαιπωρία πρόσθετων καλωδίων ή συρμάτων. Για όσους προτιμούν μια πιο σταθερή και ασφαλή σύνδεση, είναι διαθέσιμη η θύρα 1*RJ45 Gigabit Ethernet. Αυτό παρέχει μια αξιόπιστη ενσύρματη σύνδεση για βέλτιστη απόδοση.
Εξοπλισμένο με τεχνολογία WiFi διπλής συχνότητας, υποστηρίζει ασύρματη μετάδοση μεγάλων αποστάσεων, το σήμα είναι πιο ομαλό. Ακόμη και κατά την περιήγηση στο διαδίκτυο, τη χρήση λογισμικού συνομιλίας και την παρακολούθηση βίντεο, είναι χωρίς άγχος και υποστηρίζει σταθερή μετάδοση. Η φόρτωση δικτύου είναι ομαλή και ανεμπόδιστη.
![]()
Υποστηρίζει την αναπαραγωγή mainstream παιχνιδιών στο διαδίκτυο και είναι ένας καλός βοηθός για ψυχαγωγία βίντεο και ήχου HD. Είτε για το γραφείο στο σπίτι, την ψυχαγωγία και τα παιχνίδια, τις ταινίες και τις τηλεοπτικές εκπομπές, τη συνομιλία στο διαδίκτυο, τη μάθηση και την εκπαίδευση, είτε για την προβολή και τη διδασκαλία, μπορεί να καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
![]()