| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G N500 J4125 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Πρόκειται για έναν ενσωματωμένο βιομηχανικό mini PC που διαθέτει επεξεργαστή Intel Celeron J4125 ή Intel Pentium N5000. Ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής έρχεται με διπλό LAN (2* RJ45 2.5G LAN) και έξι COM (2* RS232/RS485 COM + 4* RS232 COM).
Μπορεί να καλύψει μια ποικιλία αναγκών σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Βασισμένο στο σχεδιασμό ανεμιστήρα, μπορεί να λειτουργεί πιο σταθερά και αξιόπιστα σε επιχειρήσεις, τράπεζες, χρηματιστήρια, βιομηχανικό αυτοματισμό και άλλους τομείς.
Αυτός ο mini PC υποστηρίζει την εγκατάσταση Windows 10, Linux, Ubuntu ή Centos, κ.λπ. Με τις πλούσιες διεπαφές 1* HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 LAN, 6*COM, 6*USB, επίυπάρχει εύκολη διασύνδεση μεταξύ συσκευών.
| CPU |
Intel Celeron J4125, Συχνότητα Burst: 2.70 GHz, Βασική Συχνότητα Επεξεργαστή: 2.00 GHz, Cache: 4 MB, TDP: 10 W |
| GPU |
Celeron J4125: Intel® UHD Graphics 600 |
| Θύρες Οθόνης | 1*HDMI 4096x2304@30HZ, 1*VGA 1920x1200@60HZ, υποστήριξη 4K συγχρονισμένης ή ασύγχρονης οθόνης |
| Αποθήκευση | 1*SATA 3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, Έως 8G |
| Ethernet | 2* Intel i225V 2.5G LAN |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή I/O | 2*RJ45 LAN, 6*COM (2*RS232/RS485, 4*RS232), 1*HDMI, 1*VGA, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0, 1*SPK, 1*DC-IN, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Mini-PCIE Slot (υποστήριξη PCIe και USB 2.0), 8*GPIO (2*5pin), 1*TPM 2.0 (Προαιρετικό), EFI BIOS (0-255 δευτερόλεπτα, παρέχεται ρουτίνα watchdog), |
| Ασύρματο | 1*Mini-PCIE, Υποστήριξη WiFi ή 2 σε 1 WIFI & BT, 3G/4G LTE (Προαιρετικό) |
| Άλλα | Wake-up on LAN, Ρυθμίσεις S5 RTC Wake, PXE Boot, Επαναφορά απώλειας τροφοδοσίας AC (Αυτόματη ενεργοποίηση) |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Διαστάσεις | 136mm x126mm x46mm |
| Βάρος | ≈0.65KG |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40°C έως +85°C, Υγρασία Αποθήκευσης: 0%~90% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Πρόκειται για έναν ενσωματωμένο βιομηχανικό mini PC που διαθέτει επεξεργαστή Intel Celeron J4125 4 πυρήνων 4 νημάτων ή επεξεργαστή Intel Pentium N5000 τεσσάρων πυρήνων τεσσάρων νημάτων , ο οποίος έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και υψηλή απόδοση.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός mini computer είναι εξοπλισμένος με 2*2.5GbE θύρες Ethernet Intel i225-V, οι οποίες υποστηρίζουν μονάδα Wifi ή 3G/4G.
![]()
Ο βιομηχανικός mini PC Intel διαθέτει 6*διεπαφές COM (2*RS232 / RS485, 4*RS232), οι οποίες μπορούν να συνδέσουν τον mini PC με περισσότερες συσκευές και να χρησιμοποιηθούν σε περισσότερες εφαρμογές.
![]()
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X30G N500 J4125 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Πρόκειται για έναν ενσωματωμένο βιομηχανικό mini PC που διαθέτει επεξεργαστή Intel Celeron J4125 ή Intel Pentium N5000. Ο μίνι βιομηχανικός υπολογιστής έρχεται με διπλό LAN (2* RJ45 2.5G LAN) και έξι COM (2* RS232/RS485 COM + 4* RS232 COM).
Μπορεί να καλύψει μια ποικιλία αναγκών σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Βασισμένο στο σχεδιασμό ανεμιστήρα, μπορεί να λειτουργεί πιο σταθερά και αξιόπιστα σε επιχειρήσεις, τράπεζες, χρηματιστήρια, βιομηχανικό αυτοματισμό και άλλους τομείς.
Αυτός ο mini PC υποστηρίζει την εγκατάσταση Windows 10, Linux, Ubuntu ή Centos, κ.λπ. Με τις πλούσιες διεπαφές 1* HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 LAN, 6*COM, 6*USB, επίυπάρχει εύκολη διασύνδεση μεταξύ συσκευών.
| CPU |
Intel Celeron J4125, Συχνότητα Burst: 2.70 GHz, Βασική Συχνότητα Επεξεργαστή: 2.00 GHz, Cache: 4 MB, TDP: 10 W |
| GPU |
Celeron J4125: Intel® UHD Graphics 600 |
| Θύρες Οθόνης | 1*HDMI 4096x2304@30HZ, 1*VGA 1920x1200@60HZ, υποστήριξη 4K συγχρονισμένης ή ασύγχρονης οθόνης |
| Αποθήκευση | 1*SATA 3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Μνήμη | 1*DDR4 SODIMM, Έως 8G |
| Ethernet | 2* Intel i225V 2.5G LAN |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows 11, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή I/O | 2*RJ45 LAN, 6*COM (2*RS232/RS485, 4*RS232), 1*HDMI, 1*VGA, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0, 1*SPK, 1*DC-IN, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Mini-PCIE Slot (υποστήριξη PCIe και USB 2.0), 8*GPIO (2*5pin), 1*TPM 2.0 (Προαιρετικό), EFI BIOS (0-255 δευτερόλεπτα, παρέχεται ρουτίνα watchdog), |
| Ασύρματο | 1*Mini-PCIE, Υποστήριξη WiFi ή 2 σε 1 WIFI & BT, 3G/4G LTE (Προαιρετικό) |
| Άλλα | Wake-up on LAN, Ρυθμίσεις S5 RTC Wake, PXE Boot, Επαναφορά απώλειας τροφοδοσίας AC (Αυτόματη ενεργοποίηση) |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12-19V |
| Διαστάσεις | 136mm x126mm x46mm |
| Βάρος | ≈0.65KG |
| Κατάλληλη Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20°C έως +60°C, Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40°C έως +85°C, Υγρασία Αποθήκευσης: 0%~90% (σχετική υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
Πρόκειται για έναν ενσωματωμένο βιομηχανικό mini PC που διαθέτει επεξεργαστή Intel Celeron J4125 4 πυρήνων 4 νημάτων ή επεξεργαστή Intel Pentium N5000 τεσσάρων πυρήνων τεσσάρων νημάτων , ο οποίος έχει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και υψηλή απόδοση.
![]()
Αυτός ο βιομηχανικός mini computer είναι εξοπλισμένος με 2*2.5GbE θύρες Ethernet Intel i225-V, οι οποίες υποστηρίζουν μονάδα Wifi ή 3G/4G.
![]()
Ο βιομηχανικός mini PC Intel διαθέτει 6*διεπαφές COM (2*RS232 / RS485, 4*RS232), οι οποίες μπορούν να συνδέσουν τον mini PC με περισσότερες συσκευές και να χρησιμοποιηθούν σε περισσότερες εφαρμογές.
![]()
![]()
![]()