| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X62 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini computer Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς είναι μια ισχυρή και ευέλικτη συσκευή σχεδιασμένη για χρήση στο οικιακό γραφείο. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή 4 πυρήνων / 4 νημάτων, προσφέρει αποδοτική απόδοση για διάφορες εργασίες. Με 1*LPDDR4x RAM, έως 8GB, εξασφαλίζει ομαλή πολυδιεργασία. Το mini computer διαθέτει 1*M.2 SATA / PCIE 2242 SSD και μια επιπλέον υποδοχή M.2 PCIE για επεκτάσιμες επιλογές αποθήκευσης.
Υποστηρίζει μονάδα WiFi, παρέχοντας απρόσκοπτη συνδεσιμότητα. Η θύρα Gigabit Ethernet 1*RJ45 προσφέρει αξιόπιστες ενσύρματες συνδέσεις με ταχύτητες έως 1000M/100M/10M. Απολαύστε διπλής ζώνης WiFi 2.4G/5G και Bluetooth 4.0 για ασύρματη ευκολία.
Έρχεται προεγκατεστημένο με Windows 10, Windows 11, Ubuntu και άλλα λειτουργικά συστήματα, δίνοντάς σας μια επιλογή που ταιριάζει στις ανάγκες σας. Ο ανεμιστήρας έξυπνου ελέγχου θερμοκρασίας και η ψύκτρα από πλήρες χαλκό εξασφαλίζουν αποτελεσματική ψύξη για σταθερή λειτουργία. Είτε για εργασία, ψυχαγωγία ή δημιουργικά έργα, αυτό το mini computer είναι μια αξιόπιστη και συμπαγής λύση για το οικιακό σας γραφείο.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς 4 πυρήνων / 4 νημάτων, Συχνότητα Burst έως 2.90 GHz, 4MB Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel UHD Graphics, Βασική Συχνότητα Γραφικών 450 MHz |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη 1*LPDDR4x, Έως 8GB |
| Αποθήκευση | 1*M.2 SATA/PCIE 2242 SSD, 1*eMMC 64GB/128GB |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2 PCIE, Υποστηρίζει μονάδα WiFi |
| Ethernet | 1*RJ45 Gigabit Ethernet (1000M/100M/10M), Διπλής ζώνης WiFi 2.4G/5G, Bluetooth 4.0 |
| Ασύρματο LAN |
Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 ac / a / b / g / n
|
| RTC | CR2032 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, κ.λπ. |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI, Υποστηρίζει διπλή οθόνη 4K / 60Hz HD Έξοδο Οθόνης |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.0, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*AUDIO, 1*RJ45 LAN, 2*HDMI, 1*Υποδοχή TF, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Έξυπνου Ελέγχου Θερμοκρασίας + Ψύκτρα από Πλήρες Χαλκό |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 2.5A |
| Μέγεθος | 72mm * 72mm * 44.5mm |
| Βάρος | Περίπου 250g |
Το υψηλής ποιότητας Mini PC για οικιακό γραφείο είναι εξοπλισμένο με τον επεξεργαστή Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς, 4 πυρήνων / 4 νημάτων. Αυτός ο εντυπωσιακός επεξεργαστής έχει συχνότητα burst έως 2.90 GHz για υπερχρονισμό με μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 80%, και με 4MB cache και 10W TDP, παρέχει εξαιρετική απόδοση και ενεργειακή απόδοση.
![]()
Ο μίνι σχεδιασμός επιτρέπει στον υπολογιστή να έχει διαστάσεις μόλις 72mm * 72mm * 44.5mm, καθιστώντας τον απίστευτα συμπαγή και αρκετά μικρό για να χωρέσει σε οποιαδήποτε τσέπη ή τσάντα χωρίς καμία δυσκολία. Ο σχεδιασμός είναι σαφώς εξοικονόμησης χώρου, καθιστώντας εύκολη τη μεταφορά του μαζί σας κατά τη διάρκεια των μετακινήσεων ή των ταξιδιών σας, επιτρέποντάς σας να παραμένετε συνδεδεμένοι όπου κι αν βρίσκεστε. Αυτό το συμπαγές μέγεθος διασφαλίζει ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε, οποτεδήποτε, καθιστώντας το απαραίτητο αντικείμενο για όσους χρειάζεται να παραμένουν συνδεδεμένοι και οργανωμένοι στην καθημερινή τους ζωή.
![]()
Οι δύο θύρες HDMI επιτρέπουν διπλή οθόνη 4K 60Hz HD εξόδου, ιδανική για πολυδιεργασία και καθηλωτικές εμπειρίες θέασης. Υπάρχει επίσης μια υποδοχή 1*TF για επιπλέον ευελιξία αποθήκευσης.
![]()
Είτε πρόκειται για οικιακό γραφείο, ψυχαγωγία και παιχνίδια, ταινίες και τηλεοπτικές εκπομπές, διαδικτυακή συνομιλία, μάθηση και εκπαίδευση, είτε για προβολή και διδασκαλία, μπορεί να καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X62 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini computer Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς είναι μια ισχυρή και ευέλικτη συσκευή σχεδιασμένη για χρήση στο οικιακό γραφείο. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή 4 πυρήνων / 4 νημάτων, προσφέρει αποδοτική απόδοση για διάφορες εργασίες. Με 1*LPDDR4x RAM, έως 8GB, εξασφαλίζει ομαλή πολυδιεργασία. Το mini computer διαθέτει 1*M.2 SATA / PCIE 2242 SSD και μια επιπλέον υποδοχή M.2 PCIE για επεκτάσιμες επιλογές αποθήκευσης.
Υποστηρίζει μονάδα WiFi, παρέχοντας απρόσκοπτη συνδεσιμότητα. Η θύρα Gigabit Ethernet 1*RJ45 προσφέρει αξιόπιστες ενσύρματες συνδέσεις με ταχύτητες έως 1000M/100M/10M. Απολαύστε διπλής ζώνης WiFi 2.4G/5G και Bluetooth 4.0 για ασύρματη ευκολία.
Έρχεται προεγκατεστημένο με Windows 10, Windows 11, Ubuntu και άλλα λειτουργικά συστήματα, δίνοντάς σας μια επιλογή που ταιριάζει στις ανάγκες σας. Ο ανεμιστήρας έξυπνου ελέγχου θερμοκρασίας και η ψύκτρα από πλήρες χαλκό εξασφαλίζουν αποτελεσματική ψύξη για σταθερή λειτουργία. Είτε για εργασία, ψυχαγωγία ή δημιουργικά έργα, αυτό το mini computer είναι μια αξιόπιστη και συμπαγής λύση για το οικιακό σας γραφείο.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς 4 πυρήνων / 4 νημάτων, Συχνότητα Burst έως 2.90 GHz, 4MB Cache, 10W TDP |
| GPU | Intel UHD Graphics, Βασική Συχνότητα Γραφικών 450 MHz |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη 1*LPDDR4x, Έως 8GB |
| Αποθήκευση | 1*M.2 SATA/PCIE 2242 SSD, 1*eMMC 64GB/128GB |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2 PCIE, Υποστηρίζει μονάδα WiFi |
| Ethernet | 1*RJ45 Gigabit Ethernet (1000M/100M/10M), Διπλής ζώνης WiFi 2.4G/5G, Bluetooth 4.0 |
| Ασύρματο LAN |
Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 ac / a / b / g / n
|
| RTC | CR2032 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, κ.λπ. |
| Υποστήριξη Οθόνης | 2*HDMI, Υποστηρίζει διπλή οθόνη 4K / 60Hz HD Έξοδο Οθόνης |
| Διεπαφή I/O | 3*USB 3.0, 1*TYPE-C (Είσοδος Τροφοδοσίας), 1*AUDIO, 1*RJ45 LAN, 2*HDMI, 1*Υποδοχή TF, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας Έξυπνου Ελέγχου Θερμοκρασίας + Ψύκτρα από Πλήρες Χαλκό |
| Τροφοδοσία | 1*DC, 12V / 2.5A |
| Μέγεθος | 72mm * 72mm * 44.5mm |
| Βάρος | Περίπου 250g |
Το υψηλής ποιότητας Mini PC για οικιακό γραφείο είναι εξοπλισμένο με τον επεξεργαστή Intel Jasper Lake Celeron N5105 11ης γενιάς, 4 πυρήνων / 4 νημάτων. Αυτός ο εντυπωσιακός επεξεργαστής έχει συχνότητα burst έως 2.90 GHz για υπερχρονισμό με μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 80%, και με 4MB cache και 10W TDP, παρέχει εξαιρετική απόδοση και ενεργειακή απόδοση.
![]()
Ο μίνι σχεδιασμός επιτρέπει στον υπολογιστή να έχει διαστάσεις μόλις 72mm * 72mm * 44.5mm, καθιστώντας τον απίστευτα συμπαγή και αρκετά μικρό για να χωρέσει σε οποιαδήποτε τσέπη ή τσάντα χωρίς καμία δυσκολία. Ο σχεδιασμός είναι σαφώς εξοικονόμησης χώρου, καθιστώντας εύκολη τη μεταφορά του μαζί σας κατά τη διάρκεια των μετακινήσεων ή των ταξιδιών σας, επιτρέποντάς σας να παραμένετε συνδεδεμένοι όπου κι αν βρίσκεστε. Αυτό το συμπαγές μέγεθος διασφαλίζει ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε, οποτεδήποτε, καθιστώντας το απαραίτητο αντικείμενο για όσους χρειάζεται να παραμένουν συνδεδεμένοι και οργανωμένοι στην καθημερινή τους ζωή.
![]()
Οι δύο θύρες HDMI επιτρέπουν διπλή οθόνη 4K 60Hz HD εξόδου, ιδανική για πολυδιεργασία και καθηλωτικές εμπειρίες θέασης. Υπάρχει επίσης μια υποδοχή 1*TF για επιπλέον ευελιξία αποθήκευσης.
![]()
Είτε πρόκειται για οικιακό γραφείο, ψυχαγωγία και παιχνίδια, ταινίες και τηλεοπτικές εκπομπές, διαδικτυακή συνομιλία, μάθηση και εκπαίδευση, είτε για προβολή και διδασκαλία, μπορεί να καλύψει τις ανάγκες σας.
![]()
![]()