|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X97 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξερευνήστε ακραίες επιδόσεις και απολαύστε αποτελεσματική εργασία γραφείου και υπέροχη ψυχαγωγία. Αυτός ο μίνι υπολογιστής θα σας προσφέρει μια ολοκαίνουργια εμπειρία. Είναι εξοπλισμένος με τον ισχυρό επεξεργαστή Intel Core i7-1360P, i7-1270P ή i5-1350P. Είτε πρόκειται για σύνθετη πολυδιεργασία είτε για εκτέλεση μεγάλων λογισμικών, μπορεί να χειριστεί εύκολα.
Εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 3200MHZ, μπορεί να υποστηρίξει έως και 64G, παρέχοντας επαρκή εγγύηση για την ομαλή λειτουργία του συστήματος. Ο συνδυασμός ενσύρματου LAN 1*2.5G και Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) σας επιτρέπει να απολαύσετε μια εμπειρία δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας, είτε πρόκειται για ενσύρματη είτε για ασύρματη σύνδεση. Το Bluetooth 5.2 είναι επίσης βολικό για τη σύνδεση διαφόρων περιφερειακών.
Με θύρες 2*HDMI 2.0 και 1*Type-C (1.4), υποστηρίζει έξοδο οθόνης τριών οθονών 4K (60Hz), επιτρέποντάς σας να συνδέσετε πολλαπλές οθόνες ταυτόχρονα, να επεκτείνετε τον χώρο εργασίας ή να δημιουργήσετε ένα εντυπωσιακό οπτικό εφέ ψυχαγωγίας. Ο σχεδιασμός με ψύκτρα από καθαρό χαλκό και ανεμιστήρα διασφαλίζει ότι ο υπολογιστής μπορεί να διατηρήσει σταθερές επιδόσεις κατά τη μακροχρόνια λειτουργία, μειώνει αποτελεσματικά τη θερμοκρασία και παρατείνει τη διάρκεια ζωής του υλικού. Είτε πρόκειται για επαγγελματική εργασία γραφείου, δημιουργικό σχεδιασμό ή οικιακή ψυχαγωγία, αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι η ιδανική σας επιλογή.
| Επεξεργαστής |
Intel Core i7-1360P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| RAM | Διπλού καναλιού DDR4 3200MHZ, Έως 64G |
| Αποθήκευση | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G Ενσύρματο LAN, Ασύρματο WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Έξοδος Οθόνης | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Υποστήριξη Εξόδου Οθόνης 4K Τριών Οθονών (60Hz) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Υποδοχή Ήχου*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Κουμπί Τροφοδοσίας*1 |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύκτρα από Καθαρό Χαλκό και Ανεμιστήρας |
| Μέγεθος | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Βάρος | Περίπου 400g (barebone PC) |
| Τροφοδοσία | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Παρά το συμπαγές μέγεθός του, ο μίνι υπολογιστής μας είναι εξοπλισμένος με ολοκληρωμένα εξαρτήματα. Εξοικονομεί χώρο, μπορεί να τοποθετηθεί άνετα στην επιφάνεια εργασίας σας. Φορητός, υποστηρίζει χρήση οποτεδήποτε, οπουδήποτε - βολικός και πρακτικός.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής μπορεί να εξοπλιστεί με τους ακόλουθους επεξεργαστές της σειράς Intel Core: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, Επεξεργαστής 12 Πυρήνων 16 Νημάτων. Αυτοί οι επεξεργαστές μπορούν να εκτελούν αποτελεσματικά πολλαπλές εργασίες και να εναλλάσσονται ελεύθερα για να παρέχουν εξαιρετικές δυνατότητες πολυδιεργασίας.
![]()
Εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 3200MHZ, μπορεί να υποστηρίξει έως και 64G, παρέχοντας επαρκή εγγύηση για την ομαλή λειτουργία του συστήματος. Ο συνδυασμός ενσύρματου LAN 1*2.5G και Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) σας επιτρέπει να απολαύσετε μια εμπειρία δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας, είτε πρόκειται για ενσύρματη είτε για ασύρματη σύνδεση. Το Bluetooth 5.2 είναι επίσης βολικό για τη σύνδεση διαφόρων περιφερειακών.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X97 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εξερευνήστε ακραίες επιδόσεις και απολαύστε αποτελεσματική εργασία γραφείου και υπέροχη ψυχαγωγία. Αυτός ο μίνι υπολογιστής θα σας προσφέρει μια ολοκαίνουργια εμπειρία. Είναι εξοπλισμένος με τον ισχυρό επεξεργαστή Intel Core i7-1360P, i7-1270P ή i5-1350P. Είτε πρόκειται για σύνθετη πολυδιεργασία είτε για εκτέλεση μεγάλων λογισμικών, μπορεί να χειριστεί εύκολα.
Εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 3200MHZ, μπορεί να υποστηρίξει έως και 64G, παρέχοντας επαρκή εγγύηση για την ομαλή λειτουργία του συστήματος. Ο συνδυασμός ενσύρματου LAN 1*2.5G και Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) σας επιτρέπει να απολαύσετε μια εμπειρία δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας, είτε πρόκειται για ενσύρματη είτε για ασύρματη σύνδεση. Το Bluetooth 5.2 είναι επίσης βολικό για τη σύνδεση διαφόρων περιφερειακών.
Με θύρες 2*HDMI 2.0 και 1*Type-C (1.4), υποστηρίζει έξοδο οθόνης τριών οθονών 4K (60Hz), επιτρέποντάς σας να συνδέσετε πολλαπλές οθόνες ταυτόχρονα, να επεκτείνετε τον χώρο εργασίας ή να δημιουργήσετε ένα εντυπωσιακό οπτικό εφέ ψυχαγωγίας. Ο σχεδιασμός με ψύκτρα από καθαρό χαλκό και ανεμιστήρα διασφαλίζει ότι ο υπολογιστής μπορεί να διατηρήσει σταθερές επιδόσεις κατά τη μακροχρόνια λειτουργία, μειώνει αποτελεσματικά τη θερμοκρασία και παρατείνει τη διάρκεια ζωής του υλικού. Είτε πρόκειται για επαγγελματική εργασία γραφείου, δημιουργικό σχεδιασμό ή οικιακή ψυχαγωγία, αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι η ιδανική σας επιλογή.
| Επεξεργαστής |
Intel Core i7-1360P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo Έως 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| RAM | Διπλού καναλιού DDR4 3200MHZ, Έως 64G |
| Αποθήκευση | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G Ενσύρματο LAN, Ασύρματο WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Έξοδος Οθόνης | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Υποστήριξη Εξόδου Οθόνης 4K Τριών Οθονών (60Hz) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, κ.λπ. |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Υποδοχή Ήχου*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Κουμπί Τροφοδοσίας*1 |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύκτρα από Καθαρό Χαλκό και Ανεμιστήρας |
| Μέγεθος | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Βάρος | Περίπου 400g (barebone PC) |
| Τροφοδοσία | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Παρά το συμπαγές μέγεθός του, ο μίνι υπολογιστής μας είναι εξοπλισμένος με ολοκληρωμένα εξαρτήματα. Εξοικονομεί χώρο, μπορεί να τοποθετηθεί άνετα στην επιφάνεια εργασίας σας. Φορητός, υποστηρίζει χρήση οποτεδήποτε, οπουδήποτε - βολικός και πρακτικός.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής μπορεί να εξοπλιστεί με τους ακόλουθους επεξεργαστές της σειράς Intel Core: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, Επεξεργαστής 12 Πυρήνων 16 Νημάτων. Αυτοί οι επεξεργαστές μπορούν να εκτελούν αποτελεσματικά πολλαπλές εργασίες και να εναλλάσσονται ελεύθερα για να παρέχουν εξαιρετικές δυνατότητες πολυδιεργασίας.
![]()
Εξοπλισμένο με διπλού καναλιού μνήμη DDR4 3200MHZ, μπορεί να υποστηρίξει έως και 64G, παρέχοντας επαρκή εγγύηση για την ομαλή λειτουργία του συστήματος. Ο συνδυασμός ενσύρματου LAN 1*2.5G και Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) σας επιτρέπει να απολαύσετε μια εμπειρία δικτύου υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας, είτε πρόκειται για ενσύρματη είτε για ασύρματη σύνδεση. Το Bluetooth 5.2 είναι επίσης βολικό για τη σύνδεση διαφόρων περιφερειακών.
![]()
![]()