|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X100 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC είναι εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core i7, προσφέροντας αστραπιαίες ταχύτητες επεξεργασίας και απρόσκοπτες δυνατότητες πολλαπλών εργασιών. Είτε εργάζεστε σε σύνθετα έργα, εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα, είτε απολαμβάνετε καθηλωτικές εμπειρίες παιχνιδιού, αυτό το mini PC σας καλύπτει.
Με δύο DDR5 RAM και δύο M.2 2280 SSD, μπορείτε να απολαύσετε άφθονο χώρο αποθήκευσης και αστραπιαίες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων. Επιπλέον, οι διπλές θύρες Gigabit Ethernet RJ45 εξασφαλίζουν αξιόπιστες και υψηλής ταχύτητας συνδέσεις δικτύου, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση, online gaming και streaming. Και ο συμπαγής σχεδιασμός του το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και την τοποθέτηση οπουδήποτε.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i7-13700H |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet RJ45(intel i225), υποστήριξη ασύρματου LAN / Bluetooth, WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2, και PXE boot |
| Τριπλή Οθόνη | 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*Type-C (Τριπλή οθόνη 4K έξοδος) |
| Θύρες I/O | 3*USB2.0, 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C (υποστήριξη DP/PE), 1*DP1.4, 1*Υποδοχή Ήχου 3.5mm, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Αποθήκευση | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5” SATA HDD / SSD |
| Μνήμη | 2*DDR5 SO-DIMM, έως 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Window10, Window11, Linux, Ubuntu, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | AC 100 ~ 240V, 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| Διαστάσεις | 149mm * 145mm * 50mm |
| Βάρος | Περίπου 1000g |
Ο συμπαγής σχεδιασμός του mini PC το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και την τοποθέτηση οπουδήποτε. Είτε χρειάζεστε έναν ισχυρό υπολογιστή για το γραφείο του σπιτιού σας, ένα gaming setup στο σαλόνι σας, είτε έναν φορητό σταθμό εργασίας για χρήση εν κινήσει, αυτό το mini PC είναι η τέλεια λύση.
![]()
Αυτό το mini office computer είναι εξοπλισμένο με DDR5 υψηλής ταχύτητας διπλού καναλιού μνήμης έως 64G 5200MHz, καθώς και τη δυνατότητα υποστήριξης 4 PCIE4.0 M.2 2280 NVMe και 4 PCIE3.0 M.2 2280 NVMe, μπορείτε να εκκινήσετε γρήγορα χωρίς αναμονή.
![]()
Το mini PC για οικιακό γραφείο DDR5 είναι εξοπλισμένο με δύο DDR5 RAM και δύο M.2 2280 SSD, μπορείτε να απολαύσετε άφθονο χώρο αποθήκευσης και αστραπιαίες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων.
![]()
Υποστηρίζει τριπλές οθόνες και είναι σχεδιασμένο για αποτελεσματικούς επαγγελματίες για να υλοποιεί εύκολα 3 οθόνες με μόνο 1 θύρα HDMI 2.0, 1 θύρα DP 1.4 και 1 θύρα Type-C εξόδου.
![]()
Αυτό το mini desktop PC διαθέτει επίσης θύρες HDMI και DP1.4, υποστηρίζει τριπλή οθόνη 4K HD με εξαιρετικά καθαρή ποιότητα εικόνας και ρεαλιστικές εικόνες, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως mini server βίντεο και ήχου στο σπίτι, αλλά και ως mini desktop PC αντί για έναν κανονικό υπολογιστή για εφαρμογές γραφείου και gaming.
![]()
Αυτό το mini PC έρχεται με διπλό 2.5G LAN, υποστηρίζει επίσης την ταχύτερη και πιο σταθερή ζώνη 6G, και Bluetooth 5.2 για εύκολη πρόσβαση σε περισσότερες συσκευές.
![]()
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X100 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό το mini PC είναι εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core i7, προσφέροντας αστραπιαίες ταχύτητες επεξεργασίας και απρόσκοπτες δυνατότητες πολλαπλών εργασιών. Είτε εργάζεστε σε σύνθετα έργα, εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα, είτε απολαμβάνετε καθηλωτικές εμπειρίες παιχνιδιού, αυτό το mini PC σας καλύπτει.
Με δύο DDR5 RAM και δύο M.2 2280 SSD, μπορείτε να απολαύσετε άφθονο χώρο αποθήκευσης και αστραπιαίες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων. Επιπλέον, οι διπλές θύρες Gigabit Ethernet RJ45 εξασφαλίζουν αξιόπιστες και υψηλής ταχύτητας συνδέσεις δικτύου, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση, online gaming και streaming. Και ο συμπαγής σχεδιασμός του το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και την τοποθέτηση οπουδήποτε.
| CPU | Επεξεργαστής Intel Core i7-13700H |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet RJ45(intel i225), υποστήριξη ασύρματου LAN / Bluetooth, WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2, και PXE boot |
| Τριπλή Οθόνη | 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*Type-C (Τριπλή οθόνη 4K έξοδος) |
| Θύρες I/O | 3*USB2.0, 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C (υποστήριξη DP/PE), 1*DP1.4, 1*Υποδοχή Ήχου 3.5mm, 1*Κουμπί τροφοδοσίας |
| Αποθήκευση | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5” SATA HDD / SSD |
| Μνήμη | 2*DDR5 SO-DIMM, έως 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Window10, Window11, Linux, Ubuntu, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | AC 100 ~ 240V, 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| Διαστάσεις | 149mm * 145mm * 50mm |
| Βάρος | Περίπου 1000g |
Ο συμπαγής σχεδιασμός του mini PC το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και την τοποθέτηση οπουδήποτε. Είτε χρειάζεστε έναν ισχυρό υπολογιστή για το γραφείο του σπιτιού σας, ένα gaming setup στο σαλόνι σας, είτε έναν φορητό σταθμό εργασίας για χρήση εν κινήσει, αυτό το mini PC είναι η τέλεια λύση.
![]()
Αυτό το mini office computer είναι εξοπλισμένο με DDR5 υψηλής ταχύτητας διπλού καναλιού μνήμης έως 64G 5200MHz, καθώς και τη δυνατότητα υποστήριξης 4 PCIE4.0 M.2 2280 NVMe και 4 PCIE3.0 M.2 2280 NVMe, μπορείτε να εκκινήσετε γρήγορα χωρίς αναμονή.
![]()
Το mini PC για οικιακό γραφείο DDR5 είναι εξοπλισμένο με δύο DDR5 RAM και δύο M.2 2280 SSD, μπορείτε να απολαύσετε άφθονο χώρο αποθήκευσης και αστραπιαίες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων.
![]()
Υποστηρίζει τριπλές οθόνες και είναι σχεδιασμένο για αποτελεσματικούς επαγγελματίες για να υλοποιεί εύκολα 3 οθόνες με μόνο 1 θύρα HDMI 2.0, 1 θύρα DP 1.4 και 1 θύρα Type-C εξόδου.
![]()
Αυτό το mini desktop PC διαθέτει επίσης θύρες HDMI και DP1.4, υποστηρίζει τριπλή οθόνη 4K HD με εξαιρετικά καθαρή ποιότητα εικόνας και ρεαλιστικές εικόνες, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί όχι μόνο ως mini server βίντεο και ήχου στο σπίτι, αλλά και ως mini desktop PC αντί για έναν κανονικό υπολογιστή για εφαρμογές γραφείου και gaming.
![]()
Αυτό το mini PC έρχεται με διπλό 2.5G LAN, υποστηρίζει επίσης την ταχύτερη και πιο σταθερή ζώνη 6G, και Bluetooth 5.2 για εύκολη πρόσβαση σε περισσότερες συσκευές.
![]()
![]()