|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26UL |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini pc μας είναι μια δύναμη αποθήκευσης και δυνατοτήτων εμφάνισης. Έρχεται εξοπλισμένο με 2*DDR4 DIMM μνήμη, με ταχύτητα έως 3200MHz και προσφέρει μέγιστη χωρητικότητα 32GB, με κάθε υποδοχή να υποστηρίζει έως 16GB.Αυτό εξασφαλίζει ομαλή πολυδιεργασία και γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα.
Για αποθήκευση, διαθέτει 1*M.2 SSD NVME/NGFF και 1*SATA3.0 HDD/SSD σκληρό δίσκο, παρέχοντας άφθονο χώρο για το λειτουργικό σας σύστημα, τις εφαρμογές και τα αρχεία σας.
Όσον αφορά την εμφάνιση, διαθέτει 1*VGA και 1*HDMI θύρες που υποστηρίζουν συγχρονισμένη ασύγχρονη διπλή οθόνη. Είτε είστε επαγγελματίας που χρειάζεται να εργάζεστε σε πολλά έγγραφα είτε δημιουργικό άτομο που εργάζεται με πολυμέσα, αυτό το mini pc σας δίνει την ευελιξία να επεκτείνετε τον χώρο εργασίας σας σε δύο οθόνες, ενισχύοντας την παραγωγικότητα και την οπτική εμπειρία.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Celeron N5095A 4 Πυρήνες 4 Νήματα, 2.90 GHz Συχνότητα Burst, 4 MB L3 Cache, 15 W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 1*Realtek 8111H Gigabit LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2, υποστηρίζει μονάδα WIFI |
| Μνήμη | 2*DDR4 DIMM, έως 3200MHz, έως 32GB χωρητικότητα, μονή έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 SSD NVME/NGFF, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, υποστηρίζει συγχρονισμένη ασύγχρονη διπλή οθόνη |
| Ήχος | Realtek ALC series high-fidelity audio διακριτή κάρτα ήχου |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V |
| Διεπαφή I/O | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*MIC, 1*SPK, 1*LAN, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*DC 12V |
| Μέγεθος/Βάρος | 197mm×197mm×40mm/ Περίπου 1.5kg |
| Κατάλληλο Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: - 20°~60°, Σχετική Υγρασία: 0% - 95% (Χωρίς συμπύκνωση) |
Με 4 πυρήνες και 4 νήματα, διαχειρίζεται αβίαστα την πολυδιεργασία με χάρη. Με συχνότητα burst 2.90 GHz και 4 MB L3 cache, αναμένετε γρήγορη και αποτελεσματική επεξεργασία δεδομένων. Το TDP 15 W όχι μόνο εξασφαλίζει αξιοσημείωτη ενεργειακή απόδοση, αλλά διατηρεί επίσης το σύστημα να λειτουργεί δροσερά και αθόρυβα. Ιδανικό τόσο για εργασία όσο και για παιχνίδι, αυτό το mini pc προσφέρει μια απρόσκοπτη εμπειρία.
![]()
Έρχεται εξοπλισμένο με ένα ισχυρό 1*Realtek 8111H Gigabit LAN, εξασφαλίζοντας αστραπιαίες και σταθερές συνδέσεις δικτύου για όλες τις διαδικτυακές σας δραστηριότητες.
Επιπλέον, διαθέτει 1*υποδοχή επέκτασης M.2, παρέχοντάς σας την ευελιξία να επεκτείνετε και να προσαρμόσετε τη συσκευή σας σύμφωνα με τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Επιπλέον, αυτό το mini pc υποστηρίζει μονάδα WIFI και bluetooth, επιτρέποντας απρόσκοπτη ασύρματη συνδεσιμότητα.
Είτε χρειάζεται να συνδεθείτε στο διαδίκτυο, να αντιστοιχίσετε τις αγαπημένες σας συσκευές bluetooth ή να μεταφέρετε αρχεία ασύρματα, αυτό το mini pc σας καλύπτει.
![]()
Σε εταιρικές εφαρμογές γραφείου, είτε πρόκειται για καθημερινό λογισμικό γραφείου, εργαλεία χαρτογράφησης ή διάφορα λογισμικά διαχείρισης κ.λπ., ο μίνι κεντρικός υπολογιστής μπορεί να διαχειριστεί εύκολα.
Είναι εξοπλισμένο με περίβλημα από κράμα αλουμινίου και ανεμιστήρα ψύξης χαμηλού θορύβου για να εξασφαλίσει γρήγορη αγωγιμότητα θερμότητας κατά τη λειτουργία. Και επίσης αθόρυβη σκόνη, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για την κατάσταση καύσης του κεντρικού υπολογιστή.
![]()
Το συμπαγές του μέγεθος το καθιστά ιδανικό για διάφορα περιβάλλοντα, από οικιακά γραφεία έως επιχειρηματικά περιβάλλοντα. Ζήστε την ευκολία και την απόδοση αυτού του αξιοσημείωτου mini pc σήμερα!
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X26UL |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το mini pc μας είναι μια δύναμη αποθήκευσης και δυνατοτήτων εμφάνισης. Έρχεται εξοπλισμένο με 2*DDR4 DIMM μνήμη, με ταχύτητα έως 3200MHz και προσφέρει μέγιστη χωρητικότητα 32GB, με κάθε υποδοχή να υποστηρίζει έως 16GB.Αυτό εξασφαλίζει ομαλή πολυδιεργασία και γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα.
Για αποθήκευση, διαθέτει 1*M.2 SSD NVME/NGFF και 1*SATA3.0 HDD/SSD σκληρό δίσκο, παρέχοντας άφθονο χώρο για το λειτουργικό σας σύστημα, τις εφαρμογές και τα αρχεία σας.
Όσον αφορά την εμφάνιση, διαθέτει 1*VGA και 1*HDMI θύρες που υποστηρίζουν συγχρονισμένη ασύγχρονη διπλή οθόνη. Είτε είστε επαγγελματίας που χρειάζεται να εργάζεστε σε πολλά έγγραφα είτε δημιουργικό άτομο που εργάζεται με πολυμέσα, αυτό το mini pc σας δίνει την ευελιξία να επεκτείνετε τον χώρο εργασίας σας σε δύο οθόνες, ενισχύοντας την παραγωγικότητα και την οπτική εμπειρία.
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel Celeron N5095A 4 Πυρήνες 4 Νήματα, 2.90 GHz Συχνότητα Burst, 4 MB L3 Cache, 15 W TDP |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 1*Realtek 8111H Gigabit LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2, υποστηρίζει μονάδα WIFI |
| Μνήμη | 2*DDR4 DIMM, έως 3200MHz, έως 32GB χωρητικότητα, μονή έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 SSD NVME/NGFF, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Οθόνη | 1*VGA, 1*HDMI, υποστηρίζει συγχρονισμένη ασύγχρονη διπλή οθόνη |
| Ήχος | Realtek ALC series high-fidelity audio διακριτή κάρτα ήχου |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοσία | 1*DC 12V |
| Διεπαφή I/O | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*MIC, 1*SPK, 1*LAN, 1*Διακόπτης Τροφοδοσίας, 1*DC 12V |
| Μέγεθος/Βάρος | 197mm×197mm×40mm/ Περίπου 1.5kg |
| Κατάλληλο Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: - 20°~60°, Σχετική Υγρασία: 0% - 95% (Χωρίς συμπύκνωση) |
Με 4 πυρήνες και 4 νήματα, διαχειρίζεται αβίαστα την πολυδιεργασία με χάρη. Με συχνότητα burst 2.90 GHz και 4 MB L3 cache, αναμένετε γρήγορη και αποτελεσματική επεξεργασία δεδομένων. Το TDP 15 W όχι μόνο εξασφαλίζει αξιοσημείωτη ενεργειακή απόδοση, αλλά διατηρεί επίσης το σύστημα να λειτουργεί δροσερά και αθόρυβα. Ιδανικό τόσο για εργασία όσο και για παιχνίδι, αυτό το mini pc προσφέρει μια απρόσκοπτη εμπειρία.
![]()
Έρχεται εξοπλισμένο με ένα ισχυρό 1*Realtek 8111H Gigabit LAN, εξασφαλίζοντας αστραπιαίες και σταθερές συνδέσεις δικτύου για όλες τις διαδικτυακές σας δραστηριότητες.
Επιπλέον, διαθέτει 1*υποδοχή επέκτασης M.2, παρέχοντάς σας την ευελιξία να επεκτείνετε και να προσαρμόσετε τη συσκευή σας σύμφωνα με τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Επιπλέον, αυτό το mini pc υποστηρίζει μονάδα WIFI και bluetooth, επιτρέποντας απρόσκοπτη ασύρματη συνδεσιμότητα.
Είτε χρειάζεται να συνδεθείτε στο διαδίκτυο, να αντιστοιχίσετε τις αγαπημένες σας συσκευές bluetooth ή να μεταφέρετε αρχεία ασύρματα, αυτό το mini pc σας καλύπτει.
![]()
Σε εταιρικές εφαρμογές γραφείου, είτε πρόκειται για καθημερινό λογισμικό γραφείου, εργαλεία χαρτογράφησης ή διάφορα λογισμικά διαχείρισης κ.λπ., ο μίνι κεντρικός υπολογιστής μπορεί να διαχειριστεί εύκολα.
Είναι εξοπλισμένο με περίβλημα από κράμα αλουμινίου και ανεμιστήρα ψύξης χαμηλού θορύβου για να εξασφαλίσει γρήγορη αγωγιμότητα θερμότητας κατά τη λειτουργία. Και επίσης αθόρυβη σκόνη, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για την κατάσταση καύσης του κεντρικού υπολογιστή.
![]()
Το συμπαγές του μέγεθος το καθιστά ιδανικό για διάφορα περιβάλλοντα, από οικιακά γραφεία έως επιχειρηματικά περιβάλλοντα. Ζήστε την ευκολία και την απόδοση αυτού του αξιοσημείωτου mini pc σήμερα!
![]()