|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X65 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι διαθέσιμος με επεξεργαστές Intel Celeron N5105 και Intel Pentium Silver N6005. Υποστηρίζει 1* M.2 NVME SSD έως 1TB και 1* ενσωματωμένο LPDDR4x έως 16GB για υψηλή απόδοση και οικονομική αποδοτικότητα. Ως μίνι υπολογιστής παιχνιδιών διαθέτει επίσης 2*HDMI 2.0 και 2*Intel 2.5G LAN, υποστηρίζοντας έξοδο διπλής οθόνης 4K 60Hz HD με εξαιρετικά υψηλή ποιότητα εικόνας και εξαιρετικά υψηλή ταχύτητα μετάδοσης δικτύου.
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι ικανός να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί επίσης να χειριστεί άνετα τις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
| Επεξεργαστής | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Οθόνη | 2*HDMI 2.0 Έξοδος Οθόνης (4096x2160@60Hz) |
| Μνήμη | 1*LPDDR4x SODIMM, Μέγιστο έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 M-Key 2242 SSD, προεπιλογή NVME PCIE3.0*2, προαιρετικό SATA3.0 |
| Ethernet | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 E-Key (πρωτόκολλο PCIe3.0 x1 + USB2.0), WIFI, κ.λπ. |
| Θύρα I/O | 4*USB 3.0, 1*LAN, 1*Κουμπί τροφοδοσίας, 2*HDMI 2.0 4K 60Hz, 1*Υποδοχή κάρτας TF, 1*Υποδοχή ήχου 2-σε-1, 1*Type-C (Είσοδος τροφοδοσίας) |
| Τροφοδοσία | DC 12V 2.5A (Θύρα εισόδου τροφοδοσίας TYPE-C) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Διαστάσεις | 75mm*75mm*52mm |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας έξυπνου ελέγχου θερμοκρασίας + ψύκτρα από πλήρες χαλκό |
| Περιβάλλον Εργασίας | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40℃ ~ +85℃, Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ ~ +60℃, Υγρασία αποθήκευσης: 5% ~ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών έχει συμπαγείς διαστάσεις 75mm μήκος, 75mm πλάτος, 52mm ύψος και ζυγίζει μόνο περίπου 300 γραμμάρια. Με μικρή κατάληψη χώρου, μπορείτε να τον βάλετε στην τσέπη σας και να τον μεταφέρετε παντού.
![]()
Είναι εξοπλισμένος με 8GB LPDDR4X RAM και υψηλής απόδοσης στερεά κατάσταση, η οποία μπορεί να αναβαθμιστεί μόνη της, πολλαπλά ανοίγματα ιστοσελίδων χωρίς καθυστέρηση, βελτιώνοντας δραματικά την αποδοτικότητα εργασίας.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι ικανός να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί να χειριστεί άνετα τις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
![]()
![]()
Εξοπλισμένο με υποδοχή κάρτας TF, HDMI, διεπαφή USB3.0, μπορεί να συνδεθεί με τον σταθμό σύνδεσης, τόσο για μετάδοση δεδομένων υψηλής ταχύτητας, έξοδο βίντεο και άλλους σκοπούς.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X65 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι διαθέσιμος με επεξεργαστές Intel Celeron N5105 και Intel Pentium Silver N6005. Υποστηρίζει 1* M.2 NVME SSD έως 1TB και 1* ενσωματωμένο LPDDR4x έως 16GB για υψηλή απόδοση και οικονομική αποδοτικότητα. Ως μίνι υπολογιστής παιχνιδιών διαθέτει επίσης 2*HDMI 2.0 και 2*Intel 2.5G LAN, υποστηρίζοντας έξοδο διπλής οθόνης 4K 60Hz HD με εξαιρετικά υψηλή ποιότητα εικόνας και εξαιρετικά υψηλή ταχύτητα μετάδοσης δικτύου.
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι ικανός να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί επίσης να χειριστεί άνετα τις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
| Επεξεργαστής | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Οθόνη | 2*HDMI 2.0 Έξοδος Οθόνης (4096x2160@60Hz) |
| Μνήμη | 1*LPDDR4x SODIMM, Μέγιστο έως 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1*M.2 M-Key 2242 SSD, προεπιλογή NVME PCIE3.0*2, προαιρετικό SATA3.0 |
| Ethernet | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 E-Key (πρωτόκολλο PCIe3.0 x1 + USB2.0), WIFI, κ.λπ. |
| Θύρα I/O | 4*USB 3.0, 1*LAN, 1*Κουμπί τροφοδοσίας, 2*HDMI 2.0 4K 60Hz, 1*Υποδοχή κάρτας TF, 1*Υποδοχή ήχου 2-σε-1, 1*Type-C (Είσοδος τροφοδοσίας) |
| Τροφοδοσία | DC 12V 2.5A (Θύρα εισόδου τροφοδοσίας TYPE-C) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows10, Windows11, Linux, κ.λπ. |
| Διαστάσεις | 75mm*75mm*52mm |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Σύστημα Ψύξης | Ανεμιστήρας έξυπνου ελέγχου θερμοκρασίας + ψύκτρα από πλήρες χαλκό |
| Περιβάλλον Εργασίας | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40℃ ~ +85℃, Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ ~ +60℃, Υγρασία αποθήκευσης: 5% ~ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών έχει συμπαγείς διαστάσεις 75mm μήκος, 75mm πλάτος, 52mm ύψος και ζυγίζει μόνο περίπου 300 γραμμάρια. Με μικρή κατάληψη χώρου, μπορείτε να τον βάλετε στην τσέπη σας και να τον μεταφέρετε παντού.
![]()
Είναι εξοπλισμένος με 8GB LPDDR4X RAM και υψηλής απόδοσης στερεά κατάσταση, η οποία μπορεί να αναβαθμιστεί μόνη της, πολλαπλά ανοίγματα ιστοσελίδων χωρίς καθυστέρηση, βελτιώνοντας δραματικά την αποδοτικότητα εργασίας.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής παιχνιδιών είναι ικανός να καλύψει ένα ευρύ φάσμα χρήσεων και μπορεί να χειριστεί άνετα τις περισσότερες ανάγκες για το σπίτι, την ψυχαγωγία, το γραφείο, την παρακολούθηση τηλεοπτικών εκπομπών και ούτω καθεξής.
![]()
![]()
Εξοπλισμένο με υποδοχή κάρτας TF, HDMI, διεπαφή USB3.0, μπορεί να συνδεθεί με τον σταθμό σύνδεσης, τόσο για μετάδοση δεδομένων υψηλής ταχύτητας, έξοδο βίντεο και άλλους σκοπούς.
![]()