| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X57 i9-11900H/i9-9880H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Mini PC τροφοδοτείται από τους επεξεργαστές Intel Core i9-11900H και i9-9880H 8ης/9ης/10ης/11ης γενιάς. Ο ισχυρός επεξεργαστής σας προσφέρει μια γρήγορη εμπειρία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για γραφείο, gaming, home theater, προβολή πολυμέσων.
Ενώ η ταχύτητα επεξεργασίας εργασιών βελτιώνεται σημαντικά, υποστηρίζει την τριπλή οθόνη που έχει σχεδιαστεί για επαγγελματίες, υλοποιώντας εύκολα την τριπλή οθόνη 4K UHD.
Αυτό είναι ένα ισχυρό μίνι υπολογιστής, ο οποίος υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα όπως Windows 10, Linux και άλλα για απόλυτη ευελιξία.
| Επεξεργαστής |
Επεξεργαστής Intel Core i9-11900H 8 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4,90 GHz, 24 MB Cache, Λιθογραφία 10 nm; Επεξεργαστής Intel Core i9-9880H 8 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4,80 GHz, 16 MB Cache, Λιθογραφία 14 nm, TDP 45 W |
| Κάρτα Γραφικών |
Intel Core i9-11900H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης γενιάς; Intel Core i9-9880H: Intel® UHD Graphics 630 |
| Ethernet | 1*RJ45 Intel i219 Gigabits Ethernet, υποστήριξη wake-up on LAN και PXE boot |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 WIFI Slot, υποστήριξη επεκτάσιμου WIFI |
| Μνήμη | 2*DDR4 SO-DIMM RAM, Μέγιστο έως 64GB |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD (Ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA.) |
| Διεπαφή I/O | Υποδοχή κάρτας TF*1, Θύρα Gigabit LAN*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, MIC*1, SPK*1, HDMI*1, DP*1, USB Type-C*1, HDMI*1, USB3.0*3, USB2.0*4, DC-IN*1 |
| Τροφοδοσία | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V-19V 5A 60W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Υλικό Σασί | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος+ABS |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης, Χρονοδιακόπτη Ενεργοποίησης |
| Μέγεθος/Βάρος |
202mm x 130mm x 37 mm/ Περίπου 1,2 Kg
|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (Συνιστάται 15℃ - 35℃) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% @30℃ (χωρίς συμπύκνωση) |
Ετοιμαστείτε να αναβαθμίσετε τον υπολογιστή σας με το Mini PC μας, που διαθέτει δύο ισχυρούς επεξεργαστές: Intel Core i9 - 11900H και i9 - 9880H. Ο i9 - 11900H, με 8 πυρήνες και 16 νήματα, έχει μέγιστη συχνότητα turbo 4,90 GHz. Η cache 24 MB και η λιθογραφία 10 nm ενισχύουν την απόδοση και την αποδοτικότητα, χειριζόμενοι άψογα απαιτητικές εφαρμογές.
Ο i9 - 9880H, επίσης με 8 πυρήνες και 16 νήματα, προσφέρει μέγιστη συχνότητα turbo 4,80 GHz. Η cache 16 MB, η λιθογραφία 14 nm και το TDP 45 W τον καθιστούν ιδανικό για εντατική εργασία και μακροχρόνια χρήση.
![]()
Το Mini PC μας έρχεται με αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά επέκτασης μνήμης και αποθήκευσης. Υποστηρίζει μνήμη διπλού καναλιού DDR4, επιτρέποντας απρόσκοπτη πολυδιεργασία. Με τη δυνατότητα επέκτασης έως 64 GB, μπορείτε να εκτελείτε ταυτόχρονα πολλαπλές απαιτητικές εφαρμογές.
Για αποθήκευση, προσφέρει υποστήριξη για διπλούς M.2 NVMe SSD υψηλής ταχύτητας. Αυτή η ρύθμιση εξασφαλίζει γρήγορη εκκίνηση και φόρτωση εφαρμογών. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA, παρέχοντας μεγαλύτερη ευελιξία στη διαμόρφωση αποθήκευσης.
Επιπλέον, το Mini PC είναι εξοπλισμένο με υποδοχή κάρτας SD. Αυτό επιτρέπει την εύκολη επέκταση της χωρητικότητας αποθήκευσης.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν προσεκτικά σχεδιασμένο ενσωματωμένο ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου. Διαθέτει ταχεία απαγωγή θερμότητας, απομακρύνοντας αποτελεσματικά τη θερμότητα από τα κρίσιμα εξαρτήματα του υπολογιστή. Επιπλέον, λειτουργεί με εντυπωσιακά χαμηλό θόρυβο, εξασφαλίζοντας ένα ήσυχο περιβάλλον εργασίας.
Οι λεπίδες του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας παίζουν κρίσιμο ρόλο. Είναι σχεδιασμένες για να δημιουργούν ισχυρή ροή αέρα, επιτρέποντας στη θερμότητα να διαχέεται γρήγορα προς τα έξω. Αυτό όχι μόνο βοηθά στη διατήρηση βέλτιστων θερμοκρασιών λειτουργίας, αλλά διασφαλίζει και τη μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία του υπολογιστή.
![]()
Αυτό το μίνι κεντρικό σύστημα δεν είναι μόνο μια ιδανική επιλογή για εργασίες γραφείου, αλλά επιδεικνύει επίσης αξιοσημείωτες δυνατότητες gaming. Μπορεί να χειριστεί άψογα δημοφιλή online παιχνίδια όπως το World of Warcraft, όπου μπορείτε να εξερευνήσετε τεράστιους, καθηλωτικούς κόσμους γεμάτους μαγεία και περιπέτεια. Με το στιβαρό υλικό του, εξασφαλίζει απόδοση υψηλού ρυθμού καρέ, προσφέροντάς σας μια ζωντανή και καθηλωτική εμπειρία gaming.
Είτε πρόκειται για τη γρήγορη δράση του CF είτε για την περίπλοκη μάχη στο DNF, θα απολαύσετε κάθε στιγμή χωρίς καθυστερήσεις ή δυσλειτουργίες, κάνοντας πραγματικά τις συνεδρίες παιχνιδιού σας μια χαρά.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X57 i9-11900H/i9-9880H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το Mini PC τροφοδοτείται από τους επεξεργαστές Intel Core i9-11900H και i9-9880H 8ης/9ης/10ης/11ης γενιάς. Ο ισχυρός επεξεργαστής σας προσφέρει μια γρήγορη εμπειρία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για γραφείο, gaming, home theater, προβολή πολυμέσων.
Ενώ η ταχύτητα επεξεργασίας εργασιών βελτιώνεται σημαντικά, υποστηρίζει την τριπλή οθόνη που έχει σχεδιαστεί για επαγγελματίες, υλοποιώντας εύκολα την τριπλή οθόνη 4K UHD.
Αυτό είναι ένα ισχυρό μίνι υπολογιστής, ο οποίος υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα όπως Windows 10, Linux και άλλα για απόλυτη ευελιξία.
| Επεξεργαστής |
Επεξεργαστής Intel Core i9-11900H 8 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4,90 GHz, 24 MB Cache, Λιθογραφία 10 nm; Επεξεργαστής Intel Core i9-9880H 8 Πυρήνες 16 Νήματα, Μέγιστη Συχνότητα Turbo 4,80 GHz, 16 MB Cache, Λιθογραφία 14 nm, TDP 45 W |
| Κάρτα Γραφικών |
Intel Core i9-11900H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης γενιάς; Intel Core i9-9880H: Intel® UHD Graphics 630 |
| Ethernet | 1*RJ45 Intel i219 Gigabits Ethernet, υποστήριξη wake-up on LAN και PXE boot |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*M.2 WIFI Slot, υποστήριξη επεκτάσιμου WIFI |
| Μνήμη | 2*DDR4 SO-DIMM RAM, Μέγιστο έως 64GB |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD (Ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA.) |
| Διεπαφή I/O | Υποδοχή κάρτας TF*1, Θύρα Gigabit LAN*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, MIC*1, SPK*1, HDMI*1, DP*1, USB Type-C*1, HDMI*1, USB3.0*3, USB2.0*4, DC-IN*1 |
| Τροφοδοσία | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V-19V 5A 60W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Υλικό Σασί | Κράμα Αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος+ABS |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη Αυτόματης Ενεργοποίησης, Χρονοδιακόπτη Ενεργοποίησης |
| Μέγεθος/Βάρος |
202mm x 130mm x 37 mm/ Περίπου 1,2 Kg
|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (Συνιστάται 15℃ - 35℃) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% @30℃ (χωρίς συμπύκνωση) |
Ετοιμαστείτε να αναβαθμίσετε τον υπολογιστή σας με το Mini PC μας, που διαθέτει δύο ισχυρούς επεξεργαστές: Intel Core i9 - 11900H και i9 - 9880H. Ο i9 - 11900H, με 8 πυρήνες και 16 νήματα, έχει μέγιστη συχνότητα turbo 4,90 GHz. Η cache 24 MB και η λιθογραφία 10 nm ενισχύουν την απόδοση και την αποδοτικότητα, χειριζόμενοι άψογα απαιτητικές εφαρμογές.
Ο i9 - 9880H, επίσης με 8 πυρήνες και 16 νήματα, προσφέρει μέγιστη συχνότητα turbo 4,80 GHz. Η cache 16 MB, η λιθογραφία 14 nm και το TDP 45 W τον καθιστούν ιδανικό για εντατική εργασία και μακροχρόνια χρήση.
![]()
Το Mini PC μας έρχεται με αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά επέκτασης μνήμης και αποθήκευσης. Υποστηρίζει μνήμη διπλού καναλιού DDR4, επιτρέποντας απρόσκοπτη πολυδιεργασία. Με τη δυνατότητα επέκτασης έως 64 GB, μπορείτε να εκτελείτε ταυτόχρονα πολλαπλές απαιτητικές εφαρμογές.
Για αποθήκευση, προσφέρει υποστήριξη για διπλούς M.2 NVMe SSD υψηλής ταχύτητας. Αυτή η ρύθμιση εξασφαλίζει γρήγορη εκκίνηση και φόρτωση εφαρμογών. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA, παρέχοντας μεγαλύτερη ευελιξία στη διαμόρφωση αποθήκευσης.
Επιπλέον, το Mini PC είναι εξοπλισμένο με υποδοχή κάρτας SD. Αυτό επιτρέπει την εύκολη επέκταση της χωρητικότητας αποθήκευσης.
![]()
Ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με έναν προσεκτικά σχεδιασμένο ενσωματωμένο ανεμιστήρα χαμηλού θορύβου. Διαθέτει ταχεία απαγωγή θερμότητας, απομακρύνοντας αποτελεσματικά τη θερμότητα από τα κρίσιμα εξαρτήματα του υπολογιστή. Επιπλέον, λειτουργεί με εντυπωσιακά χαμηλό θόρυβο, εξασφαλίζοντας ένα ήσυχο περιβάλλον εργασίας.
Οι λεπίδες του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας παίζουν κρίσιμο ρόλο. Είναι σχεδιασμένες για να δημιουργούν ισχυρή ροή αέρα, επιτρέποντας στη θερμότητα να διαχέεται γρήγορα προς τα έξω. Αυτό όχι μόνο βοηθά στη διατήρηση βέλτιστων θερμοκρασιών λειτουργίας, αλλά διασφαλίζει και τη μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία του υπολογιστή.
![]()
Αυτό το μίνι κεντρικό σύστημα δεν είναι μόνο μια ιδανική επιλογή για εργασίες γραφείου, αλλά επιδεικνύει επίσης αξιοσημείωτες δυνατότητες gaming. Μπορεί να χειριστεί άψογα δημοφιλή online παιχνίδια όπως το World of Warcraft, όπου μπορείτε να εξερευνήσετε τεράστιους, καθηλωτικούς κόσμους γεμάτους μαγεία και περιπέτεια. Με το στιβαρό υλικό του, εξασφαλίζει απόδοση υψηλού ρυθμού καρέ, προσφέροντάς σας μια ζωντανή και καθηλωτική εμπειρία gaming.
Είτε πρόκειται για τη γρήγορη δράση του CF είτε για την περίπλοκη μάχη στο DNF, θα απολαύσετε κάθε στιγμή χωρίς καθυστερήσεις ή δυσλειτουργίες, κάνοντας πραγματικά τις συνεδρίες παιχνιδιού σας μια χαρά.
![]()