| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X57 Core i7 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αναβαθμίστε την υπολογιστική σας εμπειρία με τον εξαιρετικό μας μίνι υπολογιστή, προσφέροντας μια σειρά από ισχυρούς επεξεργαστές Intel Core i7. Επιλέξτε από τους Intel Core i7 - 9850H, i7 - 8750H, i7 - 10870H, i7 - 11800H ή i7 - 1165G7. Αυτοί οι επεξεργαστές προσφέρουν απαράμιλλη απόδοση, είτε εκτελείτε εφαρμογές που απαιτούν πολλούς πόρους, είτε ασχολείστε με παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων.
Αυτό που ξεχωρίζει τον μίνι-host μας είναι ο ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου. Σχεδιασμένος για ταχεία απαγωγή θερμότητας, οι λεπίδες του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας αποβάλλουν αποτελεσματικά τη θερμότητα προς τα έξω. Αυτό όχι μόνο διατηρεί το σύστημα δροσερό, αλλά εξασφαλίζει και μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία. Με τον μίνι υπολογιστή μας, αποκτάτε εξαιρετική απόδοση σε συνδυασμό με αθόρυβη και αξιόπιστη λειτουργία.
| CPU |
Intel Core i7-9850H, 6 πυρήνες 12 νήματα, 9M Cache, 1.90 GHz έως 4.10 GHz; Intel Core i7-10870H, 8 πυρήνες 16 νήματα, 16M Cache, 2.20 GHz έως 5.00 GHz; Intel Core i7-11800H, 8 πυρήνες 16 νήματα, 24M Cache, έως 4.60GHz; |
| GPU |
i7-11800H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης γενιάς; i7-1165G7: Intel Iris Xe Graphics; i7-10870H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 10ης γενιάς; i7-9850H/i7-8750H: Intel UHD Graphics 630 |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2 WIFI, υποστηρίζει επεκτάσιμο WIFI; 1*Υποδοχή κάρτας TF |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD (Ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA) |
| Μνήμη | 2*DDR4 SO-DIMM RAM, Μέγιστο έως 64GB |
| Ethernet | 1*RJ45 Intel i219 Gigabits Ethernet, υποστηρίζει wake-up on LAN και PXE boot |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V-19V 5A 60W |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | Θύρα Gigabit LAN*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, MIC*1, SPK*1, HDMI*1, DP*1, USB Type-C*1, USB3.0*3, USB2.0*4, DC-IN*1 |
| Χαρακτηριστικά | Υποστηρίζει Αυτόματη Ενεργοποίηση, Προγραμματισμένη Ενεργοποίηση |
| Υλικό Σασί | Κράμα Αλουμινίου + ABS |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος |
| Μέγεθος/Βάρος | 202mm x 130mm x 37 mm/ Περίπου 1.2 Kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% @30℃ (χωρίς συμπύκνωση) |
Διαθέτει μια καλή διάταξη αποθήκευσης με 2*M.2 NVME 2280 SSD. Συγκεκριμένα, ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA για πρόσθετη συμβατότητα. Ιδανικό για τη διαχείριση μεγάλων αρχείων ή την εκτέλεση απαιτητικών εφαρμογών. Όσον αφορά τη μνήμη, οι 2*DDR4 SO-DIMM υποδοχές RAM επιτρέπουν έως και 64GB μνήμης. Αυτό επιτρέπει την πολυδιεργασία, είτε διαχειρίζεστε εφαρμογές, εκτελείτε εικονικές μηχανές ή παίζετε παιχνίδια.
![]()
Οι M.2 SSD υψηλής ταχύτητας, με την προηγμένη τεχνολογία τους, προσφέρουν γρήγορο ρυθμό μεταφοράς δεδομένων. Για τους χρήστες παιχνιδιών, οι M.2 SSD μειώνουν σημαντικά τους χρόνους φόρτωσης παιχνιδιών.
Σε συνδυασμό με τη διπλού καναλιού μνήμη DDR4, μπορείτε να έχετε πολλαπλές εφαρμογές στο παρασκήνιο να εκτελούνται, όπως προγράμματα φωνητικής συνομιλίας ή βοηθητικά προγράμματα βελτίωσης παιχνιδιών, χωρίς καθυστερήσεις. Η διπλού καναλιού μνήμη DDR4 διασφαλίζει επίσης ότι το παιχνίδι εκτελείται ομαλά, με γρήγορη φόρτωση υφών και ομαλές μεταβάσεις εντός παιχνιδιού.
![]()
Διαθέτοντας μια θύρα HDMI, μια θύρα DP και μια θύρα USB Type-C, είναι εξοπλισμένος για να υποστηρίζει μια διάταξη τριπλής οθόνης. Με αυτές τις ευέλικτες θύρες, μπορείτε να συνδέσετε τις οθόνες σας χωρίς προβλήματα.
Αυτός ο υπολογιστής δεν σταματά μόνο στην ενεργοποίηση χρήσης τριπλής οθόνης ή διπλής οθόνης. πραγματικά λάμπει με την ικανότητά του να επιτυγχάνει διπλές ή τριπλές οθόνες 4K/8K UHD. Τα ευκρινή και ζωντανά γραφικά που παρέχονται από αυτές τις οθόνες υψηλής ευκρίνειας καθιστούν την εργασία σας πιο αποτελεσματική.
![]()
Αυτό το μίνι PC δεν είναι μόνο για παιχνίδια δημοφιλών 3A παιχνιδιών μεγάλου προϋπολογισμού. Μπορεί να εφαρμοστεί ευρέως σε διάφορα σενάρια, όπως καθημερινή εργασία γραφείου, οπτικοακουστή ψυχαγωγία, επεξεργασία εικόνας, επεξεργασία βίντεο, μηχανολογικά σχέδια και διαδικτυακά παιχνίδια. Φέρνει μεγάλη ευκολία στη ζωή μας.
![]()
Διαθέτει 1*Υποδοχή M.2 WIFI για επεκτάσιμη ασύρματη σύνδεση, διατηρώντας σας συνδεδεμένους με ευκολία για οποιαδήποτε διαδικτυακή εργασία. Η 1*Υποδοχή κάρτας TF σας επιτρέπει να επεκτείνετε γρήγορα την αποθήκευση, χρήσιμη για την αποθήκευση όλων των ειδών αρχείων.
Η θύρα 1*RJ45 Intel i219 Gigabit Ethernet προσφέρει ενσύρματες συνδέσεις υψηλής ταχύτητας. Ιδανική για μεταφορές μεγάλων αρχείων, υποστηρίζει επίσης wake-up on LAN, επιτρέποντας την απομακρυσμένη ενεργοποίηση. Η εκκίνηση PXE απλοποιεί περαιτέρω την ανάπτυξη συστημάτων.
![]()
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X57 Core i7 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αναβαθμίστε την υπολογιστική σας εμπειρία με τον εξαιρετικό μας μίνι υπολογιστή, προσφέροντας μια σειρά από ισχυρούς επεξεργαστές Intel Core i7. Επιλέξτε από τους Intel Core i7 - 9850H, i7 - 8750H, i7 - 10870H, i7 - 11800H ή i7 - 1165G7. Αυτοί οι επεξεργαστές προσφέρουν απαράμιλλη απόδοση, είτε εκτελείτε εφαρμογές που απαιτούν πολλούς πόρους, είτε ασχολείστε με παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων.
Αυτό που ξεχωρίζει τον μίνι-host μας είναι ο ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου. Σχεδιασμένος για ταχεία απαγωγή θερμότητας, οι λεπίδες του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας αποβάλλουν αποτελεσματικά τη θερμότητα προς τα έξω. Αυτό όχι μόνο διατηρεί το σύστημα δροσερό, αλλά εξασφαλίζει και μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία. Με τον μίνι υπολογιστή μας, αποκτάτε εξαιρετική απόδοση σε συνδυασμό με αθόρυβη και αξιόπιστη λειτουργία.
| CPU |
Intel Core i7-9850H, 6 πυρήνες 12 νήματα, 9M Cache, 1.90 GHz έως 4.10 GHz; Intel Core i7-10870H, 8 πυρήνες 16 νήματα, 16M Cache, 2.20 GHz έως 5.00 GHz; Intel Core i7-11800H, 8 πυρήνες 16 νήματα, 24M Cache, έως 4.60GHz; |
| GPU |
i7-11800H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 11ης γενιάς; i7-1165G7: Intel Iris Xe Graphics; i7-10870H: Intel® UHD Graphics για επεξεργαστές Intel® 10ης γενιάς; i7-9850H/i7-8750H: Intel UHD Graphics 630 |
| Υποδοχή Επέκτασης | 1*Υποδοχή M.2 WIFI, υποστηρίζει επεκτάσιμο WIFI; 1*Υποδοχή κάρτας TF |
| Σκληρός Δίσκος | 2*M.2 NVME 2280 SSD (Ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA) |
| Μνήμη | 2*DDR4 SO-DIMM RAM, Μέγιστο έως 64GB |
| Ethernet | 1*RJ45 Intel i219 Gigabits Ethernet, υποστηρίζει wake-up on LAN και PXE boot |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10, Linux, κ.λπ. |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος: AC 100-240V 50-60Hz, Έξοδος: DC 12V-19V 5A 60W |
| Διεπαφή Εισόδου/Εξόδου | Θύρα Gigabit LAN*1, Διακόπτης Τροφοδοσίας*1, MIC*1, SPK*1, HDMI*1, DP*1, USB Type-C*1, USB3.0*3, USB2.0*4, DC-IN*1 |
| Χαρακτηριστικά | Υποστηρίζει Αυτόματη Ενεργοποίηση, Προγραμματισμένη Ενεργοποίηση |
| Υλικό Σασί | Κράμα Αλουμινίου + ABS |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος |
| Μέγεθος/Βάρος | 202mm x 130mm x 37 mm/ Περίπου 1.2 Kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ Συνιστάται) |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 90% @30℃ (χωρίς συμπύκνωση) |
Διαθέτει μια καλή διάταξη αποθήκευσης με 2*M.2 NVME 2280 SSD. Συγκεκριμένα, ο SSD1 υποστηρίζει M.2 SATA για πρόσθετη συμβατότητα. Ιδανικό για τη διαχείριση μεγάλων αρχείων ή την εκτέλεση απαιτητικών εφαρμογών. Όσον αφορά τη μνήμη, οι 2*DDR4 SO-DIMM υποδοχές RAM επιτρέπουν έως και 64GB μνήμης. Αυτό επιτρέπει την πολυδιεργασία, είτε διαχειρίζεστε εφαρμογές, εκτελείτε εικονικές μηχανές ή παίζετε παιχνίδια.
![]()
Οι M.2 SSD υψηλής ταχύτητας, με την προηγμένη τεχνολογία τους, προσφέρουν γρήγορο ρυθμό μεταφοράς δεδομένων. Για τους χρήστες παιχνιδιών, οι M.2 SSD μειώνουν σημαντικά τους χρόνους φόρτωσης παιχνιδιών.
Σε συνδυασμό με τη διπλού καναλιού μνήμη DDR4, μπορείτε να έχετε πολλαπλές εφαρμογές στο παρασκήνιο να εκτελούνται, όπως προγράμματα φωνητικής συνομιλίας ή βοηθητικά προγράμματα βελτίωσης παιχνιδιών, χωρίς καθυστερήσεις. Η διπλού καναλιού μνήμη DDR4 διασφαλίζει επίσης ότι το παιχνίδι εκτελείται ομαλά, με γρήγορη φόρτωση υφών και ομαλές μεταβάσεις εντός παιχνιδιού.
![]()
Διαθέτοντας μια θύρα HDMI, μια θύρα DP και μια θύρα USB Type-C, είναι εξοπλισμένος για να υποστηρίζει μια διάταξη τριπλής οθόνης. Με αυτές τις ευέλικτες θύρες, μπορείτε να συνδέσετε τις οθόνες σας χωρίς προβλήματα.
Αυτός ο υπολογιστής δεν σταματά μόνο στην ενεργοποίηση χρήσης τριπλής οθόνης ή διπλής οθόνης. πραγματικά λάμπει με την ικανότητά του να επιτυγχάνει διπλές ή τριπλές οθόνες 4K/8K UHD. Τα ευκρινή και ζωντανά γραφικά που παρέχονται από αυτές τις οθόνες υψηλής ευκρίνειας καθιστούν την εργασία σας πιο αποτελεσματική.
![]()
Αυτό το μίνι PC δεν είναι μόνο για παιχνίδια δημοφιλών 3A παιχνιδιών μεγάλου προϋπολογισμού. Μπορεί να εφαρμοστεί ευρέως σε διάφορα σενάρια, όπως καθημερινή εργασία γραφείου, οπτικοακουστή ψυχαγωγία, επεξεργασία εικόνας, επεξεργασία βίντεο, μηχανολογικά σχέδια και διαδικτυακά παιχνίδια. Φέρνει μεγάλη ευκολία στη ζωή μας.
![]()
Διαθέτει 1*Υποδοχή M.2 WIFI για επεκτάσιμη ασύρματη σύνδεση, διατηρώντας σας συνδεδεμένους με ευκολία για οποιαδήποτε διαδικτυακή εργασία. Η 1*Υποδοχή κάρτας TF σας επιτρέπει να επεκτείνετε γρήγορα την αποθήκευση, χρήσιμη για την αποθήκευση όλων των ειδών αρχείων.
Η θύρα 1*RJ45 Intel i219 Gigabit Ethernet προσφέρει ενσύρματες συνδέσεις υψηλής ταχύτητας. Ιδανική για μεταφορές μεγάλων αρχείων, υποστηρίζει επίσης wake-up on LAN, επιτρέποντας την απομακρυσμένη ενεργοποίηση. Η εκκίνηση PXE απλοποιεί περαιτέρω την ανάπτυξη συστημάτων.
![]()