|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X106 Core U7 165H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μικρός υπολογιστής παιχνιδιών έχει 1*HDMI 2.1, 1*DP 2.1Το HDMI 2.1 εξασφαλίζει καθαρή εικόνα 4K για δουλειά ή παιχνίδι. Το DP 2.1 σας επιτρέπει να κάνετε πολλαπλές εργασίες σε πολλαπλές οθόνες 4K.υποστήριξη 4K εξόδου, φόρτιση και μεταφορά δεδομένων.
Η συσκευή διαθέτει δύο M.2 NVMe SSD, που παρέχουν εξαιρετικά γρήγορη πρόσβαση δεδομένων.Το βελτιωμένο εύρος ζώνης από την τεχνολογία διπλού καναλιού επιτρέπει την απρόσκοπτη διεκπεραίωση περίπλοκων εργασιών, είτε πρόκειται για παιχνίδια, εικονικές μηχανές, ή επαγγελματική εργασία.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 165H 16 πυρήνες 22 νήματα επεξεργαστής, 5,0 GHz Max Turbo Frequency, 24 MB Cache, λιθογραφία Intel 4 |
| Επεξεργαστής γραφικών | Intel® ArcTM Graphics |
| Ethernet | 2*Intel i226V 2.5G καλωδιακή θύρα LAN, WIFI επεκτάσιμη |
| Εμφάνιση | 1*HDMI 2.1, 1*DP 2.1, και 1 * Τύπος - C ((USB Thunderbolt 4), Υποστήριξη Τριπλής οθόνης 4K οθόνης |
| Σλοτ επέκτασης | 1*M.2 Σλοτ, υποστήριξη WIFI |
| Μνήμη | Δύο κανάλια DDR5 5600MHz, έως 96G |
| Δικτυακό Δίσκο | 2*M.2 NVME SSD |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη Wake-up On LAN, αυτόματη ενεργοποίηση, χρονική ενεργοποίηση, εκκίνηση PXE |
| Δύναμη | 1* DC-IN, 12V-19V,120W |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux κλπ. |
| Διασύνδεση Ε/Υ | 3*USB 3.2 Gen2, 1*USB2.0, 1*Τύπος - C (USB Thunderbolt 4), 2*LAN, 1*HDMI 2.1 (4K@60Hz στη λειτουργία TMDS, 8K@60Hz στη λειτουργία FRL), 1*DP 2.1, 1*MIC, 1*SPK, 1*DC, 1*Power Switch |
| Υλικό | ABS |
| Εγκατάσταση | Δισκολόπι |
| Μέγεθος | 75 ((Δ) mm*215 ((Η) mm*155 ((Δ) mm |
| Βάρος | Περίπου 0,7 kg (Barebon PC) |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20°C έως +60°C, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30°C έως +70°C, Σχετική υγρασία: 10% ~ 90% @30°C (μη συμπυκνωτική) |
Ο υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 165H.μείωση της καθυστέρησης και ενίσχυση της συνολικής ανταπόκρισης του συστήματοςΚατασκευασμένος με λιθογραφία Intel 4, αυτός ο επεξεργαστής συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία με ενεργειακά αποδοτικές επιδόσεις, παρέχοντας υψηλής ποιότητας υπολογιστική χωρίς να καταναλώνει υπερβολική ισχύ.
Συμπληρώνει τον επεξεργαστή η Intel® ArcTM Graphics GPU.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με δύο μηχανές νευρικών υπολογιστών Intel Gen3 και Intel AI Boost Technology.Αυτός ο ειδικός πυρήνας NPU είναι ειδικά σχεδιασμένος για εργασίες AIΌταν συνεργάζεται με την CPU και την GPU, βελτιώνει σημαντικά την υπολογιστική απόδοση και μειώνει τη συνολική κατανάλωση ενέργειας.όπως η τεχνητή νοημοσύνη που τροφοδοτεί την εικόνα, πιο γρήγορα και αποτελεσματικά.
![]()
Ο μικρός μας υπολογιστής ξεχωρίζει στην συνδεσιμότητα, έχοντας διπλές καλωδιακές θύρες 2.5G και επεκτάσιμη Wi - Fi.
Το Wi - Fi που μπορεί να επεκταθεί προσαρμόζεται σε διάφορες συνθήκες δικτύου.
![]()
Είναι μια δύναμη της απόδοσης, ενσωματώνοντας υψηλής συχνότητας DDR5 5600MHz μνήμη με NVMe τεχνολογία.Επιτρέποντάς σας να περάσετε εύκολα από την πολλαπλή εργασία και να εκτελέσετε με ευκολία εφαρμογές που απαιτούν πολύ πόρους.
Συμπληρώνοντας αυτό, μπορείτε προαιρετικά να ρυθμίσετε μια NVMe M.2 στερεή κατάσταση δίσκο.διασφαλίζοντας ότι τα δεδομένα σας είναι άμεσα προσβάσιμα.
![]()
Μπορεί να υποστηρίξει ομαλό gameplay δημοφιλών παιχνιδιών όπως το League of Legends, το Blade & Soul, το Dungeon and Fighter και το CrossFire.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X106 Core U7 165H |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μικρός υπολογιστής παιχνιδιών έχει 1*HDMI 2.1, 1*DP 2.1Το HDMI 2.1 εξασφαλίζει καθαρή εικόνα 4K για δουλειά ή παιχνίδι. Το DP 2.1 σας επιτρέπει να κάνετε πολλαπλές εργασίες σε πολλαπλές οθόνες 4K.υποστήριξη 4K εξόδου, φόρτιση και μεταφορά δεδομένων.
Η συσκευή διαθέτει δύο M.2 NVMe SSD, που παρέχουν εξαιρετικά γρήγορη πρόσβαση δεδομένων.Το βελτιωμένο εύρος ζώνης από την τεχνολογία διπλού καναλιού επιτρέπει την απρόσκοπτη διεκπεραίωση περίπλοκων εργασιών, είτε πρόκειται για παιχνίδια, εικονικές μηχανές, ή επαγγελματική εργασία.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 7 165H 16 πυρήνες 22 νήματα επεξεργαστής, 5,0 GHz Max Turbo Frequency, 24 MB Cache, λιθογραφία Intel 4 |
| Επεξεργαστής γραφικών | Intel® ArcTM Graphics |
| Ethernet | 2*Intel i226V 2.5G καλωδιακή θύρα LAN, WIFI επεκτάσιμη |
| Εμφάνιση | 1*HDMI 2.1, 1*DP 2.1, και 1 * Τύπος - C ((USB Thunderbolt 4), Υποστήριξη Τριπλής οθόνης 4K οθόνης |
| Σλοτ επέκτασης | 1*M.2 Σλοτ, υποστήριξη WIFI |
| Μνήμη | Δύο κανάλια DDR5 5600MHz, έως 96G |
| Δικτυακό Δίσκο | 2*M.2 NVME SSD |
| Χαρακτηριστικά | Υποστήριξη Wake-up On LAN, αυτόματη ενεργοποίηση, χρονική ενεργοποίηση, εκκίνηση PXE |
| Δύναμη | 1* DC-IN, 12V-19V,120W |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10, Windows 11, Linux κλπ. |
| Διασύνδεση Ε/Υ | 3*USB 3.2 Gen2, 1*USB2.0, 1*Τύπος - C (USB Thunderbolt 4), 2*LAN, 1*HDMI 2.1 (4K@60Hz στη λειτουργία TMDS, 8K@60Hz στη λειτουργία FRL), 1*DP 2.1, 1*MIC, 1*SPK, 1*DC, 1*Power Switch |
| Υλικό | ABS |
| Εγκατάσταση | Δισκολόπι |
| Μέγεθος | 75 ((Δ) mm*215 ((Η) mm*155 ((Δ) mm |
| Βάρος | Περίπου 0,7 kg (Barebon PC) |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20°C έως +60°C, Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30°C έως +70°C, Σχετική υγρασία: 10% ~ 90% @30°C (μη συμπυκνωτική) |
Ο υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 165H.μείωση της καθυστέρησης και ενίσχυση της συνολικής ανταπόκρισης του συστήματοςΚατασκευασμένος με λιθογραφία Intel 4, αυτός ο επεξεργαστής συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία με ενεργειακά αποδοτικές επιδόσεις, παρέχοντας υψηλής ποιότητας υπολογιστική χωρίς να καταναλώνει υπερβολική ισχύ.
Συμπληρώνει τον επεξεργαστή η Intel® ArcTM Graphics GPU.
![]()
Αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με δύο μηχανές νευρικών υπολογιστών Intel Gen3 και Intel AI Boost Technology.Αυτός ο ειδικός πυρήνας NPU είναι ειδικά σχεδιασμένος για εργασίες AIΌταν συνεργάζεται με την CPU και την GPU, βελτιώνει σημαντικά την υπολογιστική απόδοση και μειώνει τη συνολική κατανάλωση ενέργειας.όπως η τεχνητή νοημοσύνη που τροφοδοτεί την εικόνα, πιο γρήγορα και αποτελεσματικά.
![]()
Ο μικρός μας υπολογιστής ξεχωρίζει στην συνδεσιμότητα, έχοντας διπλές καλωδιακές θύρες 2.5G και επεκτάσιμη Wi - Fi.
Το Wi - Fi που μπορεί να επεκταθεί προσαρμόζεται σε διάφορες συνθήκες δικτύου.
![]()
Είναι μια δύναμη της απόδοσης, ενσωματώνοντας υψηλής συχνότητας DDR5 5600MHz μνήμη με NVMe τεχνολογία.Επιτρέποντάς σας να περάσετε εύκολα από την πολλαπλή εργασία και να εκτελέσετε με ευκολία εφαρμογές που απαιτούν πολύ πόρους.
Συμπληρώνοντας αυτό, μπορείτε προαιρετικά να ρυθμίσετε μια NVMe M.2 στερεή κατάσταση δίσκο.διασφαλίζοντας ότι τα δεδομένα σας είναι άμεσα προσβάσιμα.
![]()
Μπορεί να υποστηρίξει ομαλό gameplay δημοφιλών παιχνιδιών όπως το League of Legends, το Blade & Soul, το Dungeon and Fighter και το CrossFire.
![]()