|
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X41 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με μια σειρά επεξεργαστών, συμπεριλαμβανομένων των Intel Core i5-7267U, i5-8259U και i7-10610U. Ο Intel Core i5 - 7267U (2 πυρήνες, 4 threads, 3,50 GHz max turbo, 4MB cache, 28W TDP) προσφέρει αποτελεσματική λειτουργία op. και σταθερά μειονεκτήματα ισχύος, με Intel® Iris® Plus Graphics 650 για ελαφριές εργασίες γραφικών. Για multitasking ή mainstream online gaming, ο Intel Core i5 - 8259U (4 πυρήνες, 8 threads, 3,80 GHz max turbo, 6MB cache, 28W TDP) με Intel® Iris® Plus Graphics 655 είναι καλύτερος.
Για επαγγελματικό λογισμικό ή παιχνίδια 3Α, το mini comp. με Intel Core i7 - 10610U (4 πυρήνες, 8 threads, 4,90 GHz max turbo, 8MB cache, 15W TDP) και Intel® UHD Graphics GPU είναι υψηλής ανάλυσης. για την υψηλή του απόδοση. και ενεργειακή απόδοση.
Και ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου, με γρήγορη απαγωγή θερμότητας, χαμηλό θόρυβο και άλλα χαρακτηριστικά, τα πτερύγια ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας κάνουν τη θερμότητα γρήγορα προς τα έξω, για να εξασφαλίσουν τη σταθερή λειτουργία του κεντρικού υπολογιστή για μεγάλο χρονικό διάστημα.
| CPU | Επεξεργαστές Intel Core I5-7267U/i5-8259U/i7-10610U |
| GPU | Intel® Iris® Plus Graphics 650/655, Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 2*LAN (10/100/1000), LAN1: Intel I219-LM, LAN2: RTL8168/8111 |
| Επίδειξη | 1*DP, 1*HDMI, Υποστήριξη σύγχρονης ή ασύγχρονης οθόνης διπλής οθόνης |
| Μνήμη | 2*DDR4 2400/2666MHz 1,35V, 2*260 ακίδων SO-DIMM, Μέγιστη χωρητικότητα: 32G |
| Σκληρός δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Επέκταση | 1* Υποδοχή Mini PCIE Half Height, Υποστηρίζει μονάδα WIFI/Bluetooth |
| Ήχος | Υιοθετήστε το τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστήριξη διπλού καναλιού, στερεοφωνικό, γραμμή εξόδου |
| I/O Interface | 4xUSB2.0, 4xUSB3.0, 1xUSB Type C, 1xDP, 1xHDMI, 2xLAN, 1xMIC, 1xSPK, 1xDC-IN, 1xPower Switch |
| Εξουσία | 1*DC-IN 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, CentOS κ.λπ. |
| Διάσταση/ Βάρος | 150mm * 136mm * 50,5mm/ Περίπου 1,0kg |
| Υλικό | Σασί από κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ έως +65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: 15℃ έως +35℃, Σχετική υγρασία: 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Διαθέτει μνήμη DDR4 δύο καναλιών με συχνότητες έως 2400/2666 MHz και υποστηρίζει έως και 32 GB μνήμης RAM. Κατά τη φόρτωση και τη λειτουργία του παιχνιδιού, ουσιαστικά δεν υπάρχει ανησυχία για προβλήματα καθυστέρησης. Αυτή η μνήμη υψηλής χωρητικότητας και υψηλής ταχύτητας διασφαλίζει ότι μπορείτε να εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα χωρίς προβλήματα.
Σε συνδυασμό με έναν σκληρό δίσκο 1*2280 NVMe M.2 SSD, οι ρυθμοί μεταφοράς δεδομένων είναι στην οροφή. Εκκινήστε το σύστημά σας αστραπιαία, φορτώστε εφαρμογές ακαριαία και μεταφέρετε μεγάλα αρχεία σε λίγα δευτερόλεπτα.
![]()
Στον πυρήνα του βρίσκεται ένας ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου, αυτός ο ανεμιστήρας ψύξης έχει σχεδιαστεί με δυνατότητες γρήγορης απαγωγής θερμότητας. Όταν ο μίνι υπολογιστής σας δουλεύει σκληρά, χειρίζεται πολλαπλές εργασίες, εκτελεί πολύπλοκες εφαρμογές ή συνεχίζει να μεταδίδει περιεχόμενο υψηλής ευκρίνειας, η θερμότητα είναι αναπόφευκτη. Αλλά μην ανησυχείτε, καθώς τα πτερύγια του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας του ανεμιστήρα μας αιωρούνται σε δράση. Ανακινούν γρήγορα τη θερμότητα που παράγεται από τα εσωτερικά εξαρτήματα προς τα έξω, διασφαλίζοντας ότι η θερμοκρασία στο εσωτερικό του ξενιστή παραμένει η βέλτιστη.
Η συνεχής και αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας που παρέχεται από αυτόν τον ανεμιστήρα είναι ζωτικής σημασίας για τη μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία του κεντρικού υπολογιστή. Διατηρώντας τα εσωτερικά εξαρτήματα δροσερά, ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο υπερθέρμανσης, που μπορεί να οδηγήσει σε σφάλματα του συστήματος, μειωμένη απόδοση, ακόμη και ζημιά στο υλικό.
![]()
Μπορεί να καλύψει το καθημερινό γραφείο, την ψυχαγωγία ήχου και βίντεο, την επεξεργασία εικόνας, την επεξεργασία βίντεο, το μηχανικό σχέδιο, τα ηλεκτρονικά παιχνίδια και άλλες ανάγκες πολλαπλών σκηνών, υποστηρίζοντας εύχρηστες πολλαπλές εργασίες.
Περισσότερο από το γραφείο, δέκα γενιές μίνι κεντρικών υπολογιστών μπορούν επίσης να παίξουν δημοφιλή διαδικτυακά παιχνίδια: LOL, DNF, CF κ.λπ., παρέχοντάς σας απεριόριστες δυνατότητες.
![]()
|
| Επωνυμία Μάρκας: | Helor PC |
| Αριθμός μοντέλου: | X41 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτός ο μίνι υπολογιστής είναι εξοπλισμένος με μια σειρά επεξεργαστών, συμπεριλαμβανομένων των Intel Core i5-7267U, i5-8259U και i7-10610U. Ο Intel Core i5 - 7267U (2 πυρήνες, 4 threads, 3,50 GHz max turbo, 4MB cache, 28W TDP) προσφέρει αποτελεσματική λειτουργία op. και σταθερά μειονεκτήματα ισχύος, με Intel® Iris® Plus Graphics 650 για ελαφριές εργασίες γραφικών. Για multitasking ή mainstream online gaming, ο Intel Core i5 - 8259U (4 πυρήνες, 8 threads, 3,80 GHz max turbo, 6MB cache, 28W TDP) με Intel® Iris® Plus Graphics 655 είναι καλύτερος.
Για επαγγελματικό λογισμικό ή παιχνίδια 3Α, το mini comp. με Intel Core i7 - 10610U (4 πυρήνες, 8 threads, 4,90 GHz max turbo, 8MB cache, 15W TDP) και Intel® UHD Graphics GPU είναι υψηλής ανάλυσης. για την υψηλή του απόδοση. και ενεργειακή απόδοση.
Και ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου, με γρήγορη απαγωγή θερμότητας, χαμηλό θόρυβο και άλλα χαρακτηριστικά, τα πτερύγια ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας κάνουν τη θερμότητα γρήγορα προς τα έξω, για να εξασφαλίσουν τη σταθερή λειτουργία του κεντρικού υπολογιστή για μεγάλο χρονικό διάστημα.
| CPU | Επεξεργαστές Intel Core I5-7267U/i5-8259U/i7-10610U |
| GPU | Intel® Iris® Plus Graphics 650/655, Intel® UHD Graphics |
| Ethernet | 2*LAN (10/100/1000), LAN1: Intel I219-LM, LAN2: RTL8168/8111 |
| Επίδειξη | 1*DP, 1*HDMI, Υποστήριξη σύγχρονης ή ασύγχρονης οθόνης διπλής οθόνης |
| Μνήμη | 2*DDR4 2400/2666MHz 1,35V, 2*260 ακίδων SO-DIMM, Μέγιστη χωρητικότητα: 32G |
| Σκληρός δίσκος | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Επέκταση | 1* Υποδοχή Mini PCIE Half Height, Υποστηρίζει μονάδα WIFI/Bluetooth |
| Ήχος | Υιοθετήστε το τσιπ ελέγχου ήχου Realtek ALC662, υποστήριξη διπλού καναλιού, στερεοφωνικό, γραμμή εξόδου |
| I/O Interface | 4xUSB2.0, 4xUSB3.0, 1xUSB Type C, 1xDP, 1xHDMI, 2xLAN, 1xMIC, 1xSPK, 1xDC-IN, 1xPower Switch |
| Εξουσία | 1*DC-IN 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, CentOS κ.λπ. |
| Διάσταση/ Βάρος | 150mm * 136mm * 50,5mm/ Περίπου 1,0kg |
| Υλικό | Σασί από κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃ έως +65℃, Θερμοκρασία αποθήκευσης: 15℃ έως +35℃, Σχετική υγρασία: 5%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
Διαθέτει μνήμη DDR4 δύο καναλιών με συχνότητες έως 2400/2666 MHz και υποστηρίζει έως και 32 GB μνήμης RAM. Κατά τη φόρτωση και τη λειτουργία του παιχνιδιού, ουσιαστικά δεν υπάρχει ανησυχία για προβλήματα καθυστέρησης. Αυτή η μνήμη υψηλής χωρητικότητας και υψηλής ταχύτητας διασφαλίζει ότι μπορείτε να εκτελείτε πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα χωρίς προβλήματα.
Σε συνδυασμό με έναν σκληρό δίσκο 1*2280 NVMe M.2 SSD, οι ρυθμοί μεταφοράς δεδομένων είναι στην οροφή. Εκκινήστε το σύστημά σας αστραπιαία, φορτώστε εφαρμογές ακαριαία και μεταφέρετε μεγάλα αρχεία σε λίγα δευτερόλεπτα.
![]()
Στον πυρήνα του βρίσκεται ένας ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης χαμηλού θορύβου, αυτός ο ανεμιστήρας ψύξης έχει σχεδιαστεί με δυνατότητες γρήγορης απαγωγής θερμότητας. Όταν ο μίνι υπολογιστής σας δουλεύει σκληρά, χειρίζεται πολλαπλές εργασίες, εκτελεί πολύπλοκες εφαρμογές ή συνεχίζει να μεταδίδει περιεχόμενο υψηλής ευκρίνειας, η θερμότητα είναι αναπόφευκτη. Αλλά μην ανησυχείτε, καθώς τα πτερύγια του ανεμιστήρα υψηλής ταχύτητας του ανεμιστήρα μας αιωρούνται σε δράση. Ανακινούν γρήγορα τη θερμότητα που παράγεται από τα εσωτερικά εξαρτήματα προς τα έξω, διασφαλίζοντας ότι η θερμοκρασία στο εσωτερικό του ξενιστή παραμένει η βέλτιστη.
Η συνεχής και αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας που παρέχεται από αυτόν τον ανεμιστήρα είναι ζωτικής σημασίας για τη μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία του κεντρικού υπολογιστή. Διατηρώντας τα εσωτερικά εξαρτήματα δροσερά, ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο υπερθέρμανσης, που μπορεί να οδηγήσει σε σφάλματα του συστήματος, μειωμένη απόδοση, ακόμη και ζημιά στο υλικό.
![]()
Μπορεί να καλύψει το καθημερινό γραφείο, την ψυχαγωγία ήχου και βίντεο, την επεξεργασία εικόνας, την επεξεργασία βίντεο, το μηχανικό σχέδιο, τα ηλεκτρονικά παιχνίδια και άλλες ανάγκες πολλαπλών σκηνών, υποστηρίζοντας εύχρηστες πολλαπλές εργασίες.
Περισσότερο από το γραφείο, δέκα γενιές μίνι κεντρικών υπολογιστών μπορούν επίσης να παίξουν δημοφιλή διαδικτυακά παιχνίδια: LOL, DNF, CF κ.λπ., παρέχοντάς σας απεριόριστες δυνατότητες.
![]()